My Secret, Matt Eyeshadow (Matowe cienie do powiek) (stara wersja)

My Secret, Matt Eyeshadow (Matowe cienie do powiek) (stara wersja)

Matowe cienie do powiek to eleganckie i szlachetne wykończenie makijażu oczu. Dodają głębi spojrzeniu, a różnorodność odcieni pozwala bawić się kolorem. Intensywne, dobrze napigmentowane.
Seria `My Secret` dla Drogerii Natura jest produkowana przez firmę Pierre Renee.

Fajne.

Posiadam odcień 505, krem wpadający w delikatny pomarańcz. Długo szukałam takiego odcienia.

Plusy:
+ idealne matowe wykończenie,
+ szeroka gama odcieni,
+ łatwo się rozciera,
+ dość długo się trzyma.

Minusy:
- obsypuje się i pyli,
- po kilku godzinach zbiera się w załamaniu powieki.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

całkiem całkiem

+tani(na promocji kupiłam za chyba 4 zł jak nie mniej)
+sporo kolorów(posiadam brązowy, różowy i niebieski)
+wydajne
+matowe

-po kilku godzinach są coraz słabsze

Używam tego produktu od: od 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego opakowania

Zupełnie przeciętny

Plus za kolory które są nawet ładne, miałam kolor bezowy, brąz i grafitowy.
Minusy za niska trwałość, trudno się rozciera, dodatkowo cienie rozmazuja się

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

za tą cenę bardzo w porządku

Mam w odcieniu 502

Kolor różowy,
+całkiem dobrze napigmentowany.
- pudrowy trochę się pyli,
+/- na moich powiekach się roluje ale to tak jak inne cienie. + +Utrzymuje się dość dobrze.
+ cena
- kolorystyka zbyt dużo "kolorowych odcieni"

Cienia jest dużo także jeśli ktoś kupi beżowy odcień to będzie służył dość długo. Ja swojego prawie nie zużyłam, nie kupię go więcej bo wolę mieć cienie w paletce magnetyczniej. Łatwiej się ich używa i nie są porozrzucane wszędzie. No i nie podoba mi się że jest taki pudrowy.

Używam tego produktu od: niecałych 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

świetna jakość za niską cenę

w swojej kolekcji posiadam już dziesiątki cieni, paletek, tańszych i droższych, cienie z MySecret są jednymi z ulubionych przede wszystkim za świetną jakość za bardzo niską cenę. mam powiekę tłustą, na której utrzymać cienie jest wyzwaniem, ale my secret z bazą dają radę:) są aksamitne, dobrze się rozcierają, bardzo dobra pigmentacja, ogólnie polecam! :)

Używam tego produktu od: kilku lat

tani i niezły matowy cień

kupiłam kolor 519 - jasny róż
służy mi jako cień bazowy lub do rozcierania
trudno jest kupić matowe cienie w tej cenie, dlatego za sam fakt że jest to mat daję 1 gwiazdkę wiecej
kolor średnio napigmentowany, ale to też specyfika odcienia. na powiece widoczny po 2 cienkich warstwach nałożonych pędzelkiem
ja zawsze uzywam bazy pod cienie, więc nie powiem nic o trwałości - u mnie na pewno by się zrolował po 3-4 godzinach, nie trafiłam jeszcze na ekstremalnie trwałe cienie
nie kruszy się podczas nakładania i nie osypuje nadmiernie - choć ma dość suchą, pylistą konsystencję - np cienie sensique są kremowe
po prostu ładny cień który w niczym nie ustępuje drogim markom

Oto mi chodziło :)

Długo szukałam fajnego, matowego cienia w naturalnym kolorze, który będzie nadawał się na cień bazowy. Skuszona promocją w Drogerii Natura (5 zł) kupiłam ten w kolorze 505. Cień idealnie wyrównuje kolor powieki. Łatwo się rozprowadza. Nie zbiera w załamaniu powieki. Mat jest matem. :) Na pewno kupię te cienie jeszcze w innych odcieniach.

Za tą cenę - ideał.

Mam kilka odcieni i na pewno poszerzę kolekcję.
Są na prawde dobrej jakości, mam tez kilka cieni z inglota i moge śmiało powiedziec ze cena ok 3 razy mniejsza a efekt bardzo podobny.
+Pigmentacja - świetna!
+trwałość - bardzo dobry + <***niektóre odcienie po kilku godzinach troszkę bledną, natomiast kolor 505 beżowy jest trwały z taka sama intensywnościa i efektem matującym cały dzien!
+łatwa aplikacja, super do cieniowania, rozcierania czy precyzyjnych kresek
+wydajne mega!

POLECAM

Używam tego produktu od: 3 LAT
Ilość zużytych opakowań: 5 całych w trakcie :)

Może być

Kupiłam w naturze (promocja 1+1) tuż po tym jak tylko pojawiły się w sklepie ;) Mam brązowy, beżowy i czarny.
Brązowy ma troche rudawy kolor , natomiast beżowy jest troszke pomarańczowy i w duzej ilosci nie wygląda zbyt schludnie. Cena to wielki plus i oczywiście to że są matow bez żadnych brokatowych drobinek. Mimo to mam pare zastrzeżeń. Jak już wspomniałam mimo rudawego brązu wyglada dośc nieźle. Najgorsze jednak jest to że ich opakowanie jest jakby &quot;niekompletne&quot;. Po pewnym czasie cień sam z siebie sie posypał i jest totalnie sypki , nie ma juz twardej struktury jaka powinien miec cień. Jest to dla mnie ogromny minus ze wzgledu na to opakowanie bo po wrzuceniu do np. torebki cien rozsypal sie i ubrudzil cale dno. Jest to dla mnie nie logiczne ,bo jeśli ide gdzieć to chce go wziąć żeby w razie czego dokonać małych poprawek. W przypadku tego cienia jest to nie mozliwe bez dodatkowej oslony na niego. Cienie, nie biorąc pod uwage tego &quot;posypanie&quot; są okey , w tej cenie można powiedzieć że bardzo okey , jednak mimo tego nastepnym razem wole chyba zainwestować w troszke droższy produkt jednak bardziej bezpieczny dla ubrania czy torebek :)

Ilość zużytych opakowań: 3 niecałe

wszystko by było git gdyby...

gdyby nie fakt, że kupiłam jasny róż do używania na całš powiekę jako cień bazowy, a tu taka niespodzianka! Po 3-4 użyciach kolor z wierzchu się starł i pod spodem jest ciemniejszy róż który nie wyglšda na oku delikatnie, tylko chamsko widać ten róż.

Ale ogólnie super pigmentacja, nie osypuje się, proste opakowanie na duży plus!

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Uwielbiam

Cienie są cudowne! Mam 5 kolorów: żółty, taki różowo- czerwony, granatowy, szary i ten beżowy 505.
+ świetna pigmentacja, 10Ox lepiej niż w przypadku Sleeka
+ łatwość aplikacji
+ trwałość
+wybór kolorów
+ cena w stosunku do jakości i wydajności- cudo
Ogólnie polecam, sama na pewno kupię jeszcze inne odcienie :)

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: 5 rozpoczętych

lubię go

Kupiłam za jakieś 5zł, mam numerek 518.

Plusy:
-świetnie się go nakłada
-nie osypuje się
-dobrze się go cieniuje
-ladny kolor, dobra pigmentacja

Minusy:
-po paru godzinach zbiera się w zalamaniu
-cena, troszkę szkoda mi ponad 10zł za jeden cień, jednak na promocji na pewno jeszcze kupię

Używam tego produktu od: 2tygodnie