My Secret, Loose Powder Transparent (Puder sypki)

My Secret, Loose Powder Transparent (Puder sypki)

Sypki, lekki puder do zmatowienia cery i wykończenia makijażu. Kryje niedoskonałości cery oraz idealnie łączy się z podkładem, jednocześnie go utrwalając. Dostępny w jednym kolorze - "Transparent".
Dla sieci Drogerie Natura produkuje go firma Pierre Renee.

kryjące, utrwalające, matujące
Krycie
lekkie
sypki

Sypki puder

Podczas zakupów w drogerii, zachęciła mnie jego cena, a że w tamtym czasie szukałam jakiejś nowości za niewielką cenę to się skusiłam.
Wtedy kosztował ok. 10 zł.
Puder w formie sypkiej, lubie je, aczkolwiek wolę pudry prasowane.
Nie wybiela, ale miałam wrażenie ,że mam po nim suchą skórę. Ładnie matowił i wygładzał, ale wysuszał mi skórę.
Opakowanie łatwo ulegało uszkodzeniu, miałam ich parę sztuk i prawie za każdym razem pękła mi ta czarna nakrętka.
Budowa opakowania klasyczna, jak w wielu sypkich pudrach.
Bardzo wydajny , bo jednak wystraczyła odrobina ,aby zrobił efekt na twarzy.
Przyjemny produkt, miło wspominam,ale już po niego nie sięgam.

Super efekt

Puder do twarzy jest lekki, fajnir podkreśla cere, na podklad fajnie dopasowywuje sie utrwala. Nie zapycha. Za ta cene jest idealny. Także wielki plus. Cenowo jest ok. Opakowanie jest bardzo praktyczne w użyciu.

mój HIT

Przetestowałam w swojej przygodzie makijażowej już mnóstwo pudrów, a ciągle wracam do niego. Przepięknie wygląda na twarzy, nie pozostawia suchej skóry. Mam cerę normalną, długo trzyma mi mat. Korzystam z białej wersji kolorystycznej i nie bieli twarzy. Dobrze wygląda pod oczami. Jak dla mnie najlepszy puder z tańszej półki.

Całkiem ok

Jak na taka cenę uważam ze jest ok. Sam puder jest gładko zmielony, dobrze matuje cerę chociaż nie na bardzo długo, sam puder nie nadaje koloru chociaż puder ma kolor i w opakowaniu wydaje się ze może nawet przyciemniać cerę ale jest ok. Puder posiada również mała gramature i jest go po prostu mało ale z drogiej strony jest tani wiec coś za coś.

Dobry i tani puder

Puder My Secret jest jednym z kosmetyków kolorowych wyglądających bardzo ładnie na twarzy. Jest produktem matującym, ale nie jest to na pewno mat na cały dzień. Trzeba wykonać kilka poprawek, jeśli ktoś ma przetłuszczającą się strefę T jak ja. Ładnie kryje niedoskonałości, wygładzając cerę. Idealnie łączy się z podkładem, bardzo dobrze go utrwalając. Puder ładnie wygląda na twarzy, pory są mniej widoczne, nie podkreśla suchych skórek. Jest transparentny, więc nie widać go na twarzy.

Puder My Secret posiada beżowy kolor, ale na skórze jest niewidoczny. Nie ma zapachu. Zamknięty jest w plastikowym okrągłym opakowaniu z czarną zakrętką. Znajduje się w nim 12g produktu, czyli dosyć sporo. Na wieczku umieszczony jest biały napis, który nie ulega wytarciu jak w przypadku niektórych pudrów. Można go dostać za niewielkie pieniądze. Jedynym minusem jaki posiada jest opakowanie, z którego można rozsypać produkt i go zmarnować. Ze środka wypada sitko. Za każdym razem, kiedy używałam kosmetyku, musiałam go przytrzymywać palcami. Gdybym tego nie robiła, puder by się rozsypał.

Tani sztosik

Lato wszędzie i podkład czy krem BB zaczyna znikać z twarzy. Trzeba zdawać sobie sprawę, że słońce i wysoka temperatura nie są sprzymierzeńcami makijażu. Lepiej delikatniej niż mocno, bo przy mocnym makijażu, każdy ubytek w wyniku potu, słońca czy zakładanych okularów przeciwsłonecznych będzie widoczny i znacznie obniży naszą atrakcyjność. Jak zatem przedłużyć trwałość podkładu? Odpowiedź jest prosta - dobry puder i fixer (utrwalacz). Czy na pudrze My Secret - Loose Transparent Powder można polegać?

najgorsze jakie tylko może być w pudrach sypkich - odkręcany, plastikowy słoiczek z dużej wielkości otworami przez które wydostajemy puder na zewnątrz. Na nasze nieszczęście zawsze wydbędziemy go za dużo, posypiemy nim ubranie i wszystko wokół. Na szczęście opakowanie jest okrągłe, bo te kwadratowe opakowania dla mnie są mało ergonomiczne.

jest delikatna, satynowa. Ten puder jest bardzo drobno zmielony, miałki i wręcz niewyczuwalny pod palcami. Jednocześnie wyczuwalny, bo po rozłożeniu skóra staje się dużo gładsza, wręcz jedwabista. Kolor może się wydawać żółty ale po rozłożeniu stapia się z podkładem. Zapachu nie ma.

bardzo mnie zachwyciły. Puder super łapie się pędzla i bezproblemowo transferuje na twarz. Sprawdza się pod oczy i do bakingu. Bardzo łatwo go omieść. Zostawia lekko rozświetlone wykończenie. Nie jest to puder matowy ale satynowy. Wygładza, niweluje pory, ujarzmia świecenie podkładu ale nie matuje tylko wyrównuje i scala.

Trwałość

to jego największy plus. Sprawdzony na podkładzie, kremie BB i korektorach, na treningu i w upale oraz klimatyzacji. Zawsze niewyczuwalny, cudownie "siedzi" na twarzy. Nie daje uczucia zmęczenia, nie ciastkuje, nie roluje, nie zmienia koloru. Trwa cały dzień i wygląda bardzo zdrowo, lekko promiennie.

Jeżeli zatem szukacie pudru taniego, wydajnego, moim zdaniem sprawdzającego się w wysokich temperaturach, do bakingu i pod oczy, to ten was nie zawiedzie. Sprawdzi się ale do nakładania nadaje się tylko w warunkach domowych. Nie polecam go zabierać ze sobą na wakacje ani do torebki. Największą jego wadą bowiem jest opakowanie, które utrudnia pracę z tym pudrem i obsypuje wszystko wokół w trakcie pracy z nim.

ladybeatrycze.blogspot.com

Jest ok

Tego pudru używam już od dluższego czasu i z czystym sercem mogę go polecić. Jest sypki co bardzo sobie cenię, bo jakoś pudry w kamieniu do mnie nie przemawiaja. Dobrze utrzymuje makijaż i matowi skórę ale nie na tępa blachę. Jest bardzo wydajny (pojemność 12 gram). Zaznaczam że ma zapach. Dla niektórych może być drażniący bo jest dość intensywny. Wadą jest też to że sporo pudru wydobywa się z pudełeczka i trzeba uważać żeby nie nabrać go zbyt wiele. Nie zabiela skóry tak jak to bywa w przypadku niektórych pudrów sypkich.

Dobry ale do jasnej karnacji

Ogólnie bardzo spoko, ładnie wygląda na twarzy i nie jest to tępy mat. Niestety przy ciemniejszej karnacji albo opaleniźnie dość mocno wybiela. Będzie fajny na co dzień dla kogoś z jasnym odcieniem skóry :)

Bardzo fajny

Kupiłam w naturze na promce, w opakowaniu jest dość żółty i bałam się, że taki też będzie na twarzy, ale na szczęście po nałożeniu jest ładnie beżowy. Nie wygląda sucho, ładnie matuje cerę, wygląda dość gładko. Ogólnie jak a ta cenę jest ok.

My Secret Loose Powder Transparent

Cudowny mój ulubiony puder transparentny , nie zapycha porów , świetnie kryje, matuje trwałość przez cały dzień , świeżość , uczucie lekkości na twarzy . Bardzo polecam ,

idealny do codziennego makijażu

Puder kupiłam w naturze za nieco ponad 10 zł. Cena bardzo przyjazna dla portfela a kosmetyk super. Używam już drugie opakowanie i stwierdzam że jest to super puder na co dzień. Ładnie utrzymuje mat, utrwala makijaż. Nie używałam go pod oczy, więc tu nie jestem w stanie stwierdzić jak się spisuje. Polecam spróbować za tą cenę. Warto !

Dobry puder za niską cenę

Muszę przyznać, że jestem naprawdę zadowolona z tego pudru, mimo że nie jest najlepszym jaki używałam. Bez problemu się nakłada. Ładnie wygładza i ukrywa pory. Matuje na kilka godzin (przeciętna długość około 5-6h). W dodatku nie wybiela, bo ma neutralny dla skóry odcień i sprawdzi się także u bladziochów. 12g czyli przeciętna ilość, ale za tą cenę, czyli około 12-14zł jest to naprawdę dobra okazja. Co prawda nie jest to efekt fotoszopa i ciężko go dostać (tylko drogerie Natura), ale efekt jest naprawdę zadowalający, szczególnie za tą cenę.