Lilliputz, Shampoo & Dusche fur Piraten (Szampon i żel pod prysznic dla piratów)

Kosmetyk dostosowany do pielęgnacji skóry i włosów. Dzięki zawartości pantenolu pomaga utrzymać na właściwym poziomie wilgotność skóry. Doskonale myje i pielęgnuje skórę ciała i włosy.

super,nie plącze

Mam włosy miedziano-brązowe hennowane,długie ze skłonnością do plątania na długości raczej porowatość średnia przy końcach duża.Raczej cienkie średniej gęstości.

Zalety:
-nie plącze włosów
-delikatny,dobry do codziennego użycia
-zmywa wszystkie oleje nawet te na parafinie
-doby skład
-ładny zapach
-cena przystępna,szczególnie na promocji :)
-dobrze oczyszcza
-dobrze się pieni

Polecam wszystkim jak narazie najlepszy z wszystkich delikatnych szamponów jakich używałam(Baby dream,Lilliputz różowy,Hipp,Himalaya Herbals Protein Shampoo i wszystkie Alterry).Jako jedyny nie plącze włosów a przy tym dobrze oczyszcza i jest delikatny dla skóry głowy.Jedyna wada to słaba wydajność ale cena rekompensuje ten mankament.Posiadam tylko inne opakowanie takie z chłopcem patrzącym przez lunetę na pływający statek.Warto spróbować polecam wszystkim!!!

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy

Spodziewałam się czegoś lepszego, średnio...

Nie było Hippa dla dzieci, który bardzo lubię, więc wzięłam ten. Wcześniej też czytałam o nim opinie, więc pomyślałam, że będzie super. Dla moich włosów jednak nie. Wprawdzie moje włosy są po nim lekkie, ale za to wydają mi się niedomyte, przy kąpieli pieni się gorzej niż Hipp, mam też wrażenie, że po prostu szybciej mi się po nim przetłuszczają, bo są właśnie niedomyte, a nawet jak domyte, to domyte za słabo.

No i ogólnie są niby miękkie, ale takie bez życia, nie lubię tego. Po Hippie może też nie są puszyste na wszystkie strony, ale nie są tak oklapłe, są takie w sam raz- jak powinny być jak dla mnie. Tak że moje włosy raczej nie polubiły tego szamponu. Przy tym ja myślałam, że to Hipp mimo już 2 miesięcy stosowania mocno plącze moje włosy (ale na tę wadę przymykam oko, bo poza tym Hipp jest według mnie świetny). No, ale jednak ten plącze mi włosy bardziej niż Hipp, coś strasznego... Dlatego taka niska ocena. Nie wiem, dla dziecka może być jeszcze dobry, bo ma krótkie z reguły i delikatne włoski, więc nie potrzebuje dobrego oczyszczenia, wystarczy takie jak tu, no i skóra głowy dziecka wolniej się przetłuszcza. No moja niestety przetłuszcza się dość szybko i dla niej jest za słaby. Do tego mam grube włosy, to może dlatego, może z cieńszymi włosami sobie tylko dobrze radzi, dlatego nie jest tak, że całkiem go odradzam. Może podpasuje komuś innemu, o innych włosach, nie wiem.

Tylko, że ja mam trochę inną butelkę jak na obrazku, też niebieską z chłopcem, ale piratem. No, ale to firma. Pewnie to ten sam produkt. No, a jak nie, to wiedźcie, że oceniam Liliputz z piratem, też niebieski, ale inaczej wygląda opakowanie niż tutaj. Chociaż kto wie, może to ta sama firma, ale dwa różne szampony i może po użyciu tego szamponu co tutaj jest pokazany miałabym fajniejsze włosy. Czasem firma robi jeden niefajny, a drugi lepszy. No nie wiem, w każdym razie mój ma inne opakowanie nieco. Na moim opakowaniu jest chłopiec w pirackiej czapce, z lunetą i stateczek też jest.

Ilość zużytych opakowań: niewiele

Bardzo dobry produkt dla dzieci

Oceniam zgodnie z przeznaczeniem - używanie przez synka
Kupiłam ten produkt z ciekawości. Kkąpadełka dziecięce z BD goszczą w naszej łazience na stałe więc postanowiłam wypróbować ten. Okazał się bardzo dobrym produktem.

Zalety produktu:
- cena
- dostępność
- bardzo wydajny
- piękny świeży zapach
- nie podrażnia i nie wysusza skóry
- świetnie myje ciałko i włosy dziecka
- nie plącze włosów
- cudownie się pieni
- zapach zostaje na ciele na długo
- nie powoduje żadnych nieprzyjemnych niespodzianek na skórze głowy ani nie przetłuszcza włosów
- wygodna buteleczka zachęcająca dziecko do używania

Minusy:
brak, chociaż mogłaby być też większa butelka :)

Używam tego produktu od: Wrzesień 2013
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

fajny

Używałam go jakiś czas temu, ale obecnie odpuściłam sobie mycie włosów szamponami dla dzieci i żałuje. Moim zdaniem był nawet trochę lepszy niż Babydream, ale nie tak dobry jak poprzedni wersja ze smokiem. Na pewno sprawuje się lepiej niż różowa wersja dla dziewczynek z księżniczką.

Plusy:
-dobrze myje
-nie podrażnia
-ma fajne opakowanie (chociaż ja nie jestem dzieckiem to i tak mi się podoba :P)
-można go zabrać na wakacje i będzie też użyteczny jako żel pod prysznic, do tego może go stosować też TŻet ze względu na zapach, bo to szampon/żel dla chłopców
-zapach jest całkiem przyjemny, świeży
-nie plącze tak bardzo włosów jak Babydream i nie wysusza ich
-niska cena

Minusy:
-mało wydajny

Używam tego produktu od: rok

ideał<3

To najlepszy z moich dotychczasowych szamponów. Idealny do codziennego mycia.Sprawia , że moje włosy są cudownie lśniące, miękkie, jedwabiste... i to bez żadnej odżywki. Skóra głowy staje się uspokojona, nie ma mowy o swędzeniu czy podrażnieniu. Niska cena, ładny zapach, przejrzysta konsystencja. Jako żel pod prysznic- dobry, chociaż ja wolę używać jako szampon skoro tak doskonale się w tej roli sprawdza:) Jedyny minus- włosy trochę szybciej się przetłuszczają, ale i tak myję je codziennie, więc to dla mnie nie problem. Podsumowując:polecam jak najbardziej!

Ilość zużytych opakowań:kilka