Synergen, Soft Shower, Mamboo (Żel pod prysznic)

Synergen, Soft Shower, Mamboo (Żel pod prysznic)

Synegren łagodny płyn pod prysznic Mamboo do każdego rodzaju skóry. Łagodny kremowy płyn pod prysznic Synegren z kompleksem bardzo delikatnie oddziałujących na skórę substancji czynnych. Łagodnie oczyszcza skórę. Składniki pielęgnujące nawilżają skórę chroniąc ją przed wysuszeniem. Aksamitnie miękka piana pieści i pielęgnuje skórę dając uczucie delikatności. Otula ciało delikatnym narastającym do marzeń zapachem. pH neutralne dla skóry.
- Doskonale odpręża pod prysznicem
- czyści łagodnie
- produkt przebadany dermatologicznie.

bez zarzutów

bardzo tani żel pod prysznic w tym wypadku = bardzo fajny

bardzo dobrze się pieni
jest mega wydajny
bardzo ładnie i intensywnie pachnie
nie wysusza skóry
opakowanie też ok

nie mam do czego się przyczepić więc daje max gwiazdek

Używam tego produktu od: kilku tygodni

może być

+ dobrze się pieni
+ bardzo wydajny
+ całkiem ok zapach
+ niska cena
+ nie podrażnia
+ nie wysusza skóry

Można spróbować chociaż są lepsze jakoś zapach nie przyapdł mi do gustu i zbyt rzadka konsystencja ;)

bardzo przyjemny

Fajny żelik, owocowy zapach, ładne opakowanie, dobrze się pieni oraz oczyszcza. Skóra po użyciu jest miękka i pachnąca a do tego bardzo niska cena. Czego chcieć więcej? :)

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Śliczny egzotyczny zapach

Świetny żel!
+ zapach - coś pomiędzy gumą Donald i ananasem, bardzo wakacyjny
+ cena/pojemność
+ wydajny
+ lekko nawilża, po myciu skóra jest miękka i gładka
- zawiera sól wysoko w składzie i Sodium Lauryl Sulphate - agresywniejsza "wersja" Sodium Laureth Sulphate (nie wiem po co, skoro jest juz SLES)
Używam tego produktu od: kilku tygodni

Cudoo

Ten żel jest świetny cena jest śmiesznie niska a żel jest kapitalny pachnie jak guma do żucia fajnie się pieni, nie podrażnia, i nie wysusza. Polecam ten żel

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

za tą cenę rewelacja

żel o świetnym zapachu...jakby gumy do żucia,sama nie wiem jak go określić.dobrze się pieni i generalnie ok.nie mam wyjątkowo wygórowanych oczekiwań co do żeli pod prysznic,więc też żadnych zastrzeżeń do tego.ale raczej go już nie kupię,bo ciągle probuję czegoś nowego;)

Używam tego produktu od:1miesiąc

Świetny zapach, wydajny, bardzo dobrze się pieni, pozostawia skórę cudownie miękką. Aż trudno uwierzyć, że tak działa tani kosmetyk. Słodka woń utrzymuje się na ciele jeszcze długo po użyciu. Polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Łagodny dla skóry wrażliwej

Mam ten żel,wg mnie jest on bardzo fajny,po pierwsze dlatego że jest prawie wszędzie dostepny (Rossmann),ma fajne zapachy (ja mam ten który jest na zdjęciu,jest kilka wariantów do wyboru),dobrze się pieni,łatwo spłukuje nie uczula nie zawiera konserwantów.
Przebadany dermatologicznie.
Niestety zapach się szybko ulatnia,dlatego tylko 4 gwiazdki.Na plus zasługuje: niska cena,wydajność (jest dość wydajny),zapachy,pojemność i skuteczne działanie.
Jeśli szukacie delikatnego żelu pod prysznic który nie tylko myje ale i nawilża skórę a przy tym jest niedrogi to polecam ten!
Przypadł mi do gustu,jednak nei wiem czy go kupię ponownie ponownie ponieważ zaciekawiła mnie nowa seria firmy Luksja której tu nie ma :)4

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1 (tego na zdjęciu)