Iwostin, Hydratia, Fizjologiczny krem z ceramidami

Iwostin, Hydratia, Fizjologiczny krem z ceramidami

Krem:
- hamuje TEUL - utratę mocznika ze skóry,
- ogranicza TEWL - przeznaskórkową utratę wody,
- uzupełnia w skórze substancje fizjologiczne,
- reguluje gospodarkę wodą w skórze,
- zapewnia prawidłowy poziom nawilżenia.

Substancje aktywne:
- Hydrasalinol - substancja umożliwiającą dostarczanie mocznika do głębszych warstw skóry i zapobiegającą jego przeznaskórkowej utracie,
- kompleks NMF (Natural Moisturising Factor) - w jego skład wchodzi mocznik, lizyna, sól sodowa kwasu piroglutaminowego (PCA Na) i kwas mlekowy. Wiąże wodę w skórze oraz skutecznie zabezpiecza przed jej nadmierną utratą przez naskórek,
- ceramidy roślinne-pozyskiwane z ziaren ryżu.Odbudowują struktury lipidowe. Zawierają kwas linolenowy (NNKT), charakterystyczny dla naturalnie obecnych w ludzkiej skórze ceramidów. Wzmacniają przyleganie komórek, dzięki czemu skutecznie zapobiegają przeznaskórkowej utracie wody (TEWL),
- olej z awokado - chroni i wzmacnia cement międzykomórkowy warstwy rogowej naskórka,
- hialuronian sodu - wiąże wodę w skórze oraz ogranicza jej przeznaskórkową utratę,
- mocznik - wiąże wodę w głębszych warstwach naskórka oraz reguluje proces jego rogowacenia,
- woda termalna z Iwonicza - Zdroju - koi i łagodzi podrażnienia.

godny polecenia

Szukałam czegoś treściwego, tłustego, zamiennika Cicaplastu. No i proszę, jest!
Używałam go po zabiegu mikrodermabrazji jako opatrunek na podrażnioną skórę. Mam czasem problemy z trądzikiem, zapychającymi, ropiejącymi się porami, więc dermabrazję uznaję za kompleksowe rozprawienie się z humorami mojej cery. Używam też dwa razy w tyg. szczoteczki do mycia twarzy, a samą wodę wspomagam delikatnym żelem. Badanie poziomu hormonów w normie. A humory jak były tak są. Zatem sprawdza się mikrodermabrazja i krem Iwostinu, aby podreperować warstwę lipidową skóry. Czyli używam go z doskoku. Jak dla mnie spełnia wymagania.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

fajny codzienny krem

Myślę że jeszcze wrócę do tego produktu, co jest najlepszą jego recenzją.

Moja skóra jest mieszana, choć od dłuższego czasu bardziej w stronę wysuszenia. Dlatego zdecydowałam się na ten krem. Pozytywnie mnie zaskoczył.

+ przyjemna, lekka konsystencja
+ szybko się wchłania
+ dobre składniki
+ delikatny zapach
+ dobrze nawilża buzię
+ nie zapycha
+ nie podrażnia i nie uczula
+ wygodne opakowanie
+ dostępność
+ dobry zarówno na noc jak i na dzień pod makijaż

Nie daję mu 5 gwiazdek, bo nie zmienił spektakularnie stanu mojej cery i jej kondycji ale to naprawdę porządny krem:)

Ilość zużytych opakowań: zakończone jendo

Bardzo dobry krem

Witam, nie zgodzę się z przedmówczynią, że krem nie jest dla osób z cerą trądzikową. Bardzo często powodem powstawania pryszczy jest suchość skóry i gromadzenie sebum w naskórku. Ja sięgnęłam po ten krem właśnie wtedy kiedy walczyłam z ciągle pojawiającymi się niedoskonałościami i to był strzał w dziesiątkę. Krem idealnie nawilża i odżywia skórę, stosuję go już 3 lata, a po miesiącu zauważyłam ogromną różnicę. Cera jest promienna, gładka. Pryszcze zniknęły!! Pojawiają się bardzo sporadycznie, podczas miesiączki w bardzo niewielkiej ilości i "wielkości" .Krem nie zapycha, fajnie pachnie. Jest bardzo wydajny. Jedynie ta cena. Tu jest podana całkiem niska, natomiast w moich aptekach to koszt ok 45 zł, ale i tak warto. Polecam osobom, które mają problemy z suchą skórą, ale także tym które po 20 roku życia nadal mają problemy z trądzikiem. W ogóle, polecam wszystkim ;)

Ilość zużytych opakowań: sporo

Super krem do cery suchej

Kupiony przypadkiem krem (za namową dermokonsultantki Iwostin) okazał się super produktem dla mojej cery. Skórę mam suchą i skłonną do podrażnień i wysypek.

Krem nawilża i nie uczula. Pachnie ziołami, trochę jak maść ale mi ten zapach odpowiada (kojarzy mi się z jakimś mazidłem z dzieciństwa).

Polecam też serum na noc i krem pod oczy z tej samej serii.

ps. dzieciakom z cerą mieszaną i trądzikową polecam czytanie etykiet i opisów producenta - krem który jest przeznaczony dla cery odwodnionej i zdecydowanie starszej (ja mam powyżej 30-stki) na pewno nie będzie dla Was odpowiedni. nie kupujcie go - szkoda waszej kasy!

Ilość zużytych opakowań: dwie tuby

Krem jak na kosmetyk apteczny jest tani i wydajny. Pachnie znośnie a po aplikacji szybko się wchłania w skórę. Dzięki niemu skóra jest dobrze nawilżona oraz odżywiona a ewentualne podrażnienia złagodzone.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

idealnie nawilża, nie zapycha

moja cera jest mega podatna na zapychanie
jest też cerą prawie dojrzałą ;) więc od kremu wymagam by miał bogaty skład w cenne składniki nawilżające i chroniące ją przed utratą wody czy przed pierwszymi zmarszczkami
zakupiłam hydratię i jestem mega zadowolona z efektu jaki daje ten krem na mojej cerze
pięknie ją nawilża
nie podrażnia, a wręcz koi i uspokaja podrażnioną czy wysuszoną cerę
buźka jest gładka i mięciutka po jego użyciu
nie zapycha
idealnie nadaje sie pod makijaż, nie roluje się
nie jest to krem matujący więc nie wymagajmy od niego matu
ale też nie świecimy się jak żarówa po jego użyciu
zapach ma przyjemny - pachnie mocznikem w kremie zawartym
bardzo cieszy mnie fakt, że w skład wchodzą tak drogocenne dla skóry składniki jak np mocznik, ceramidy czy hialuronian sodu
od pierwszego uzycia zoabczyłam poprawę na mojej cerze
stała się taka wypoczeta, napieta, mega nawilżona, rozświetlona
uzywam go praktycznie codziennie pod makijaż
czaami też na noc
ideał wśród kremów nawilżających

Zapychacz.

Dziwią mnie wysokie noty, gdyż krem jest naprawdę średnim kosmetykiem. Starczył mi na ok. 1-1.5 miesiąca, więc poniżej przeciętnej (-). Jest ciężki (-), cera się po nim świeci (-). Nadaje się pod makijaż (+). Nawilża nieźle (+), ale w prezencie dostajemy pakiet nowych zaskórników (-). Cena do przełknięcia (+).
Nie polecam do cery mieszanej, tłustej i trądzikowej.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiące

Dobry

Krem jest dość wydajny, dobrze nawilża, szybko się wchłania. Jeśli chodzi o zapach to nie jest aż taki straszny (spotkałam się z gorszymi zapachami kremów).

Myślę, że jest wart swojej ceny :)

Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

bdb

Bardzo fajny krem, ciekawy zapach, dobrze nawilża, ale trzeba uważać, żeby go za dużo nie nałożyć, wtedy może powodować świecenie. Dość wydajny. Wart swojej ceny.

Ilość zużytych opakowań: koniec 1

Bardzo dobry krem nawilżający

PLUSY:

- długotrwale nawilża - stosowałam tylko raz dziennie na noc, rano nakładałam dość wysuszający krem przeciwtrądzikowy, a mimo to nawilżenie się utrzymywało :)
- koi podrażnienia
- dobra konsystencja, nie za gęsta, nie za rzadka - taka w sam raz
- buźka gładka i mięciutka w dotyku :)

MINUSY:

- zapach - niezbyt przyjemny z powodu mocznika, ale mimo wszystko zapach nie dyskwalifikuje tego dobrego nawilżającego kremu

Dlatego ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Uwielbiam ten krem

Długo poszukiwałam kremu który zaspokoi potrzeby mojej problematycznej cery. Moja skóra jest sucha, zaczerwieniona i ma lekka postac trądziku rozowatego. Gdy stosowałam lekkie kremy moja twarz nadal była sucha a nałożenie na nią podkładu kończyło się smugami i podkresleniem suchych skórek.
Krem bardzo dobrze nawilża, odzywia i ujędrnia moja skóre. Nie zapycha mnie i nie pojawiają się żadne niespodzianki. Nie mam też juz problemów z nałożeniem fluidu na twarz. Czuję że moja buzia jest zadbana, dobrze nawilżona i nawet moje policzki nie są juz tak zaczerwienione jak to było przy innych kremach ;))

Kocham!

Ja poprostu kocham ten krem bo po pierwsze poprawił stan mojej cery no może nie należy do najtańszych ale jak by był 3 razy droższy też bym go kupiła.Uwielbiam go bo wspaniale nawilża i koi podrażnioną skóre twarzy nawet zauważyłam że ujednolicił mi cere jest on dość teściwym kremikiem w stu procentach nadaje sie pod podkład fajnie się po prostu rozprowadza i nie ma mowy o zadnych smugach z czego się bardzo cieszę.W żadnym przypadku nie ściąga skóry zauważyłam nawet że zniknęły mi zaskórniki hurrraaa.JeZeli chodzi o zapach to jest to zapach bardziej taki apteczny(trudno określić)na moją przesuszoną cere jest to kosmetyk poprostu świetny cena też w porządku ale jak by był troszeczke tańszy to bym się nie pogniewała haha na pewno nie zamienie go na inny a miałam już ich bardzo wiele w każdym bądz razie żaden nie doruwnuje kremowi Iwostin kocham kocham kocham.Dziewczyny wyprubujcie polecam z całego serca;-)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: rozpoczynam trzecie opakowanie