Lovely, Magic Pen (Korektor do twarzy)

Lovely, Magic Pen (Korektor do twarzy)

Średnia ocena: 4.60/5

Średnia ocena: 3.68/5

Pojemność 2,5 ml

Korektor doskonale maskuje wszystkie niedoskonałości cery. Idealny do retuszowania cieni pod oczami i drobnych,kłopotliwych krostek. Zupełnie nowa, wyjątkowo skuteczna formuła w wygodnym i praktycznym opakowaniu z pędzelkiem.

w pędzelku / w aplikatorze
do twarzy
wygładzające, kryjące

Nie kupię ponownie tego produktu

Kupiłam go na jakieś promce w Rossmann bo skusiła mnie niska cena ale produkt okazał się totalną porażką . Zacznę od tego że aplikator nie przypadł mi do gustu ma formę wbudowanego pędzelka a produkt wydostaje się poprzez przekręcenie końcówki ale niestety albo wydobywa się za mało produktu tak że nie ma czym pracować albo za dużo i większość się marnuje więc trudno wycelować odpowiednią ilość , kolejnym minusem jest to że produkt ma praktycznie zerowe krycie , moich cieni pod oczami nie zakrył wgl z niedoskonałościami nie poradził sobie bardzo słabo , po pewnym czasie zaczął się mocno ciastkować , pojemność tego korektora jest mała + przy aplikacji większość się marnuje to produkt jest bardzo niewydajny . Niestety ale nie sięgne po ten produkt ponownie.

jestem na nie

Jedyny plus to umiarkowanie jasny kolor i łatwa dostępność. Jednak jego krycie jest bardzo słabiutkie. Cena jest niska, ale opakowanie starcza na bardzo krótko, bo pojemność jest malutka, więc mimo wszystko się nie opłaca. Nie jestem też fanką opakowania "przekręcanego", które nie dozuje kosmetyku prawie nic albo za dużo, więc się marnuje i zostaje na zakrętce.

Istny zjadacz korektora, pieniędzy i krycia :(

Korektor kupiłam w Rossmannie za kilka złotych. Niestety za dużego wyboru w odcieniach nie mamy, ale przynajmniej kolor jest w miarę jasny.
Opakowanie mamy dosyć rzadkie, ponieważ mamy już wbudowany pędzelek i przekręcając kocówkę wyciska nam się korektor. Marnuje się go niemiłosiernie dużo, ponieważ nie wychodzi równomiernie i albo jest go za mało albo za dużo.
O kryciu to aż nie mam siły wspominać, praktycznie go nie ma, z każdym ruchem na twarzy jest go coraz mniej albo się przesuwa, a w ciągu dnia znika i ściera się. No porażka. A jak już jest to widać go, ponieważ zbiera się w zmarszczkach i podkreśla wszystko to czego byśmy nie chcieli.
Nie mam pojęcia dlaczego jeszcze ten produkt utrzymuje się na półce sklepowej.

To była krótka znajomość

Plastikowe, beżowe, z pędzelkiem. Ten rodzaj aplikatora nie przypadł mi do gustu, ponieważ łatwo wykręcić go więcej niż się potrzebuje.

Krycie
Średnie, potrzebowałem kilka warstw, by coś zakryć.

Trwałość
Staje się widoczny po kilku godzinach.

Wydajność
Starczył na 2-3 tygodnie. Najmniej wydajny korektor jaki miałam.

Dostępność i cena
Do kupienia w każdym Rossmannie. Niska cena. Tylko jeden odcień do wyboru.

Podsumowanie
Niewydajny i niezbyt kryjący. Nie kupię go więcej.

Bajer dla dziewczynek

To właśnie po takich kosmetykach straciłam wiarę, że jakikolwiek produkt z tej marki działa. Spodobało mi się jedynie opakowanie, wygodne nakładanie, poza tym nic. Ot jakaś farbka do nakładania pędzelkiem. Zero krycia. Nic. Kosmetyk chyba do zabawy, a nie do makijażu. Nie polecam.

Wygodne opakowanie

Produkt zachęcił mnie swoim opakowaniem w formie pisała, co zdecydowanie ułatwia jego aplikacje.

Pisak zakończony jest pędzelkiem, na który wypływa korektor.
Ja wybrałam odcień najjaśniejszy, ponieważ mam jasna karnację.
Konsystencja jest dość lekka, rzadka.

Stosowałam go do zamaskowania niedoskonałości, ale i cieni pod oczami. W tym drugim przypadku sprawdza się gorzej, ponieważ potrafi wysuszać skórę. Krycie oceniam na średnie.
Największa wada tego produktu jest jego mała wydajność - starcza naprawdę na krótko.
Nie wiem czy kupie ponownie.

Spełnia swoje zadanie

Produkt ma dość rzadką konsystencje, nie robi grudek ani nie roluje się. Jest mokry i ładnie się wchłania oraz nie wchodzi w załamania na twarzy. Jest jasny I po chwili ładnie stapia się ze skórą. Nie jest to produkt zakrywający duże cienie pod oczami i niedoskonałości, ale dla neutralnej skóry z małymi niedoskonałościami radzi sobie świetnie. Trzyma Się cały dzień i nie ściera się. Zapach nie należy do super pięknych, ale nie o to chodzi w takich kosmetykach, chodzi o działanie. Aplikator z pedzelkiem i odpowiednią ilością kosmetyku po przekręceniu jest bardzo wygodną oraz wydajną opcją.

jak dla mnie (osoby niewymagającej) produkt świetny

kupiłam skuszona promocją i nie żałuję — cena niska, dostępność wysoka, odcień 01 na mojej cerze wydaje się być neutralny. używam go pod oczy — zakrywa cienie, nie wchodzi w zmarszczki (korektor zawsze przypudrowuję, więc to również wpływa na trwałość i zachowanie produktu), cały dzień się trzyma i nie wysusza skóry, radzi sobie również z zaczerwienieniami na twarzy.

aplikator również mi nie przeszkadza — aby wydobyć produkt, należy przekręcić końcówkę korektora; w tej materii nic się nie zacina, a kosmetyk nie wydobywa się w zatrważającej ilości.

czy kupię go ponownie? możliwe. w każdym razie osobom bez głębszych zmarszczek, niemających dużych zasinień pod oczami i wymagającej skóry polecam.

Jestem na nie

Korektor ma bardzo słabe krycie tzn radzi sobie tylko z małymi niedoskonałościami , u mnie po aplikacji tworzyło sie na skórze ciastko , aplikator jak dla mnie był bardzo nie wygodny a opakowanie mało wydajne. Skusiłam się na niego przy okazji promocji ale nigdy wiecęj już go nie kupię .

Być może

Korektor w pędzelku, który nadaje się do zamaskowania niewielkich niedoskonałości na twarzy. Jest dość łatwy i wygodny w obsłudze, choć czasami trzeba uważać bo zakręcę tylko raz i korektor nie wydobywa się w ogóle a zakręcę po raz drugi i wtedy kosmetyku wychodzi z zbyt wiele ,co prowadzi do jego marnowania. Produkt jest dość tani więc nie spodziewajcie się cudów, według mnie jest przeciętny. Do niewymagającego makijażu może być, na większe okazję nie radzę na niego liczyć ,bo efekt nie jest zbyt trwały. Na plus dla mnie okazał się również jego odcień ,bo jestem dość blada (osoby z ciemną karnacją będą niezadowolone)
Jeśli chodzi o stan mojej cery po używaniu tego korektora to nic się nie zmieniło więc nie zaszkodzi, ale i też nie pomoże. Używając go na okolice powiek wygląda trochę nieestetycznie bo nienaturalnie gęstnieje i robi się jakby skorupa, ale na jakieś minimalne pryszcze może się sprawdzić.

Fajny

Korektor do twarzy jest fajny, kryje w miarę dobrze, ładnie pachnie, jakość specjalnie nie zapycha, ale naprawdę szybko się kończy.
Opakowanie fajne - wykręcane dzięki czemu można dozować ilość dowolna

Słaby produkt

Dla mnie beznadzieja. Ten pędzelek wcale nie ułatwia rozprowadzania po twarzy, produkt wchodzi w załamania, podkreśla niedoskonałości i dodatkowo przesusza skórę. Z plusów jakie mogę zauważyć, to trafiłam na bardzo ładny kolor, ale to nie wszystko, więc więcej się nie zdecyduję. Na szczęście nie kosztuje wiele.