Venita, Hair Mask (Maska regenerująca do włosów)

Venita, Hair Mask (Maska regenerująca do włosów)

Intensywnie regenerująca maseczka do włosów. Wzmacnia i nadaje piękny połysk. Zawiera maslo shea i prowitaminę B5.

Fantastyczna i tania maska do włosów

Maska regenerująca do włosów marki Venita, zamknięta jest w praktycznym,plastikowym, przeźroczystym słoiczku. Dzięki czemu nawet 1 ml maski się nie zmarnuje.
Słoiczek mieści 250 ml produktu.
Konsystencja średnio gęsta, nie spływa z włosów, a jej zapach delikatny, przyjemny, lekko ziołowy z akcentami owocowych, kwiatowych aromatów. Niestety nie utrzymuje się długo na włosach, a szkoda. :( Według producenta, maskę powinno nakładać się na 3 minuty, ja trzymam ją znacznie dłużej 15-20 minut i po tym czasie dopiero, spłukuję obficie wodą.
Maskę nakładam od mniej więcej połowy długości włosów w kierunku końców. Z tego względu, że nałożona blisko skóry głowy, może ją lekko obciążyć.
Świetnie się rozczesują, (dzięki temu, na mojej szczotce nie znajduję już kłębka wyrwanych włosów. Wygładza, a włosy stają się naprawdę lśniące, sypkie i miłe w dotyku. Nie puszą się, są bardziej zdyscyplinowane, lepiej i łatwiej się układają.

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie zużywania drugiego opakowania

Średnia.

Mieszkam w małym mieście, gdzie bardzo trudno o Wizażowe "perełki". Jakie było moje zdziwienie, gdy Venitę znalazłam w markecie za całe 7złotych. Kupiłam bez zastanowienia, ah, to Włosomaniactwo :)

Maska ma nieciekawą konsystencję, taką rzadką, wodnistą. Pachnie też jakoś nie za fajnie, ale nie jest to uciążliwy zapach.Jest średnio wydajna.

Nie nawilża tak, jakbym chciała. Włosy po jej użyciu są dość miękkie, błyszczące, ale średnio nawilżone - a na tym skupiam się najbardziej, pielęgnując moje długie, falowane włosy.

Ot, taka zwykła, przeciętna odżywka - bo maską raczej nazwać jej nie mogę. A szkoda. Jednak nie ubolewam nad tym zbytnio, gdyż w tej kategorii cenowej mam już swoje typy.

Używam tego produktu od: KIlka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

bdb

Odżywkę stosuje od czasu do czasu (moje włosy są długie więc na codzień wolę cos tańszego).
Włosy po użyciu są gładkie, nawilżone, "sypkie", nabłyszczone. Niestety szybciej sie przetłuszczają.
1 opakowanie starcza mi srednio na ok. 4 użycia.
Do nabycia w sklepach Auchan (10zł)

Używam tego produktu od: ok. roku

niebardzo

Nastawiałam się na kolejny tani, wizażowy hit, ale niestety tym razem pudło ;) Maska ma rzadką konsystencję, pachnie bardzo średnio. Niby słodko, mlecznie-kokosowo ale bardzo sztucznie. Poza tym maska ma dość słabe działanie, jedyne pozytywy jakie zauważyłam to wygładzenie włosów. Dalej jest już gorzej - po dłuższym stosowaniu obciąża włosy, stają się smętne, mało puszyste, przyklapnięte. Nie regeneruje włosów a nawilża przeciętnie. W tej kategorii cenowej mam już swoich faworytów, więc więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od:pół roku

nie dla mnie

kupilam skuszona poztywami i niestety sie zawiodlam.maska ma rzadka konsystence,nie ulatwia rozczesywania i nic nie zrobila z moimi wlosami, ciezko ja dostac

Używam tego produktu od:pol roku

jestem na tak

bardzo fajna jak na taka cene . nie ma jakis spektaularnych efektow ale na dluzsza mete napewno jest w stanie poprawic kondycje wlosow. dla mnie to fajan baza do olejow i innych mazidel

Używam tego produktu od:czasu do czasu ;-))
Ilość zużytych opakowań:ok3

nic specjalnego

Na początku muszę przyznać że moje włosy są bardzo wymagające. Katuję je myciem, suszeniem i prostowaniem codziennie dlatego też zależy mi na ich dobrej kondycji.
Ta maska niestety jest w mojej ocenie bardzo przeciętna. Nie zauważyłam jej regenerującej mocy mimo iż stosowałam regularnie.
Fakt, włosy nieźle się po niej rozczesują ale to by było na tyle.
Długogalowe działanie żadne. Do włosów które potrzebują intesywnego wsparcia nie mogę polecić tego produktu.

Świetna

Świetna maska do włosów:
- nawilża, regeneruje
- wygładza, włosy są błyszczące
- moich włosów nie obciąża
- wystarczy niewielka ilość, żeby pokryć całe włosy
- wydajna
- tania
- u mnie łatwo dostępna

Byłam z niej bardzo zadowolona i na pewno kiedyś do niej wrócę, na razie chcę wypróbować inne specyfiki.

bdb

Świetna, mocno nawilżająca i regenerująca maska. Trzeba ostrożnie nakładać bo może przetłuszczać skórę głowy, ale wystarczy ograniczyć się tylko do długości włosów i jest cud miód ;) włosy wspaniale lśniące, ciężkie i mocne. Polecam :)
Jedynym minusem jest mała wydajność :(

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Fajna, ale trochę obciąża

Maska ma niezbyt gęstą konsystencję i może spływać z włosów. Z tego powodu nie wydaje mi się szczególnie wydajna. Włosy są po niej miękkie i puszyste, łatwiej się rozczesuję, ale, jeśli nałożę maskę zbyt blisko skóry głowy, mam później strasznego "oklapusa". Za taką cenę naprawdę warto kupić ten produkt.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca