Delia, Mineral Velvet Skin, Głęboko nawilżający fluid mineralno - odżywczy

Delia, Mineral Velvet Skin, Głęboko nawilżający fluid mineralno - odżywczy

Fluid o lekkiej konsystencji. Po rozprowadzeniu na skórze zmienia się w aksamitnie delikatny, kremowy mus. Jego głębokie działanie nawilżające oparte jest na właściwościach kwasu hialuronowego zapewniającego optymalny poziom nawilżenia szczególnie głębokich warstw skóry.

Skład: Aqua, Propylene Glycol, Cyclopetasiloxane (and) C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Isopropyl Myristate, CI 77891, Paraffinum Liquidum, Talc Aluminium Starch Octanylsuccinate, Stearic Acid, Cetyl Palmitate, Glyceryl Stearate SE, Lithium Magnesium Sodium Salicylate, Phenoxyethanol (and) Methylparaben (and) Propylparaben (and) Ethylparaben (and) Butyparaben, PEG-100 Stearate (and) Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Caprylic/Capric Triglyceride (and) Sodium Acrylates Copolymer, [+/- CI 77491, CI 77492, CI 77499], Parfum, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronelool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyldecanol (and) Ceramide 3, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, PEG-8 (and) Tocopherol (and) Ascorbyl Palmitate (and) Ascorbic Acid (and) Citric Acid, Diethylhexyl Syringylidene Malonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Aminomethyl Propanol, Disodium EDTA. (14.01.2010)

Cena: 14zł / 35ml
/m/

dziwny....

Dla mojej bladej cery odcień najjaśniejszy jest zdecydowanie za ciemny- całe szczęście że był to przyjemny beżyk a nie pomarańcza. Kupiłam go jak byłam latem nieco "opalona" więc bez wielkiej marchewkowej tragedii się obyło.
Fluid jest lekki, piankowy jakby, rozsmarowuje się cudownie, dając przy tym chwilowe uczucie chłodzenia.

Nie zostawia smug, przyjemnie pachnie, nie zapycha.

Jednak moja skóra za każdym podejściem po paru
dniach przestawała tolerować ten podkład i wtedy działy się najorsze cuda- warzenie po paru minutach, spływanie, mocna oksydacja, cakey efekt itp.

Pierwsze pięć dni jak go używałam byłam zachwycona efektem(poza kolorem bo jednak ociupinkę za ciemny dla opalonej wtedy cery).
Cera gładziutka, zdrowa, naczynka, krostki nierówności zakryte i wygładzone.
Nie zagruntowany niezbyt trwały. Z pudrem 9 godzin wytrzymywał na mojej mieszanej cerze.
Krycie określiłabym na lekkie w kierunku średniego. Efekt matowej satynowej buźki bez pudrowego efektu.

6 dnia zaczął sie dramat. Podkład wyglądał ohydnie! Jednak kolejnego dnia nie poddałam się i go znowu nałożyłam i jeszcze gorzej było. Nie chciał "przyczepić" mi się do skóry, wygenerował suche skórki, porobił smugi. Odstawiłam go na jakiś czas.
Po około 2 tygodniach zrobiłam kolejne podejście. I znów to samo! 3/4 dni śliczna buzia a potem ciasto na twarzy. Oddałam podkład mamie-ona była zadowolona i takich sensacji nie odnotowała.

Gwiazdki odejmuję za kiepską kolorystykę nie uwzgledniającą bladziochów i nieobliczalność na mym licu.

PLUSY:
CENA/JAKOŚĆ BARDZO KORZYSTNA-JA DAŁAM ZA NIEGO TYLKO 11 ZŁOTYCH
HIGIENICZNE OPAKOWANIE Z POMPKĄ
POMPKA DO KOŃCA ELEGANCKO DZIAŁAŁA
PRZYJEMNY ZAPACH
ŁADNY SATYNOWY EFEKT
MILUTKA ŁATWO ROZSMAROWUJĄCA SIĘ KONSYSTENCJA
DAWAŁ NATURALNY WYGLĄD
NIE ZAPCHAŁ MNIE

MINUSY:
KOLORY(!!!)-A WŁAŚCIWIE BRAK JASNYCH
ŚREDNIA TRWAŁOŚĆ
MAŁO WYDAJNY-SZYBKO SIĘ SKOŃCZYŁ
MOŻE PODKREŚLAĆ SUCHE SKÓRKI JEŚLI NIE MAMY WYPIELĘGNOWANEJ NAWILŻONEJ CERY
LUBIŁ SZALEĆ I WYGLĄDAĆ BRZYDKO NA SKÓRZE-TAK JAKBY MOJA CERA UODPARNIAŁA SIĘ NA NIEGO :-p
DOSTĘPNOŚĆ-TYLKO W MAŁYCH DROGERYJKACH

Ogólnie: jeśli nie jesteś bladziochem a szukasz taniego polskiego podkładu o lekkiej konsystencji który da naturalny efekt polecam.
Co do kolorków- kolorystyka Delii i tak jest niebo lepsza od Sorayi czy AA Oceanic które produkują iście murzyńskie odcienie :-P
Stosując ten fluid trzeba koniecznie zadbać o właściwe nawilżenie bo z czasem może przesuszać cerę i podkreślać skórki.

Polecam !

Nie myślałam ,że to taki fajny fluid ale kupując go wiele nie ryzykowałam bo jest tani no i skusiły mnie recenzje ;)
Rozprowadza się go na twarzy tak łatwo,że nawet dziecko by potrafiło :D
nie robi mi żadnych plam ani smug,nie ściera się i nie warzy.
W zasadzie każdy krem jaki mam dobrze z nim się "dogaduje" nawet ten z mocnym filtrem !
Kolor wygląda na mojej twarzy naturalnie,nie odcina się od reszty ciała więc nie widać ,że mam "kilo tapety".
Nie zapycha porów !!! to strasznie ważne dla mnie .
Cera jest wygładzona i matowa,odrobinę przyprószam sypkim pudrem ale tylko odrobinę bo duzo nie trzeba,skóra się nie świeci.
Zaskoczyła mnie tez dobra wydajność ,warto go wypróbować :)

Używam tego produktu od: ok. trzy tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Polski produkt na wysokim poziomie.

Kupiła, przetestowałam, jestem zachwycona. Jest to bardzo delikatny podkład, o konsystencji musu, ma przyjemny pudrowy zapach, bardzo dobrze się rozsmarowuje, nie tworząc maski. Na twarzy jest niewidoczny, a sama buzia z podkładem wygląda pięknie, równomiernie, jest rozświetlona i gładka. Podkład zakrył moje niewielkie przebarwienia, co jest ogromnym plusem. Na buzi utrzymuje się cały dzień. Stosuję do razem w bazą pod makijaż z tej samej firmy, efekt jest wtedy jeszcze lepszy ale bez bazy też jest bardzo dobrze. Polecam kobietom, które chcą mieć równomiernie gładką buzię, bez widocznego podkładu.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Wspanialy!!!

Wlasnie mi sie skonczyl i dzisiaj kupilam 2 opakowanie, po raz pierwszy w zyciu kupilam 2 raz ten sam fluid!! ;)
A wiec:

+ Swietny dla cery z niedoskonalosciami i partiami suchej skory
+ bardzo ladnie wyglada na skorze, tak naturalnie
+ ma swietne kolory
+ dlugo utrzymuje sie na skorze
+ mam tlusta skore, nie matuje jej, ale ja i tak zawsze po nalozeniu fluidu uzywam pudru
+ nie tworzy efektu maski, calkiem ladnie matuje

Minusow nie widze zadnych;-)

Polecam dla suchej skory ale takze dla tlustej
i z niedoskonalosciami, po prostu dobry do kazdego rodzaju cery;) Jest swietny a do tego taki tani. Niestety trudno dostepny, u mnie jest w 1 sklepie, mam nadzieje, ze zawsze tam bedzie, bo nie wiem co zrobie;D

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: zaczelam 2:)

Poprostu cudowny !

Świetny kosmetyk za niską cenę. Najlepszy jaki miałam, a sporo wypróbowała ;)

Zalety:
+ niska cena
+ nie tworzy smug
+ matuje
+ wykorzystuje się podkład do samego końca

Wady: brak :)Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2,5

Świetny

Rewelacyjny.
Kupiłam, bo zachęcił mnie sprzedawca. Nie chciałam uwierzyć, ale byłam ciekawa, ponieważ zachwycały się nim również Panie w kolejce!! Mam najciemniejszy odcień, kupiłam Nr 4 przez pomyłkę (zamierzałam kupić Nr 3) uważam, że świetnie dopasowuje się do skóry, długo się trzyma, dobrze nawilża skórę, twarz jest jednolitego koloru. Pokrywa drobne zmarszczki. ładnie wygląda na w dziennym świetle. Wcześniej używałam przez 3 lata Loreal True match. Przerzucam się zdecydowanie na Delię. Opakowanie też dobre, plastikowe, zużywa się do końca. Polecam dla osób ze skórą suchą.

Używam tego produktu od: 6 dni

Świetny:)

Fluid poleciła mi koleżanka,inaczej pewnie nigdy bym po niego nie sięgnęła-po prostu nie spodziewałam się tego po tej firmie.
Dosyć dobrze kryje,jest naturalny,wyrównuje koloryt skóry,fajnie matuje cerę. No i ta cena-ja kupiłam go za 10 zł:)
Minusem jest trwałość,no i to,że rzeczywiście trochę podkreśla skórki.
Ale ogólnie jest bardzo fajny. Polecam;)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

dobry

ogolnie lubie go,,jednak Panie z duzymi problemami,moga o nim zapomniec,,milo sie go naklada,fajna konsystnecja,,wystracza na okolo 6 godzin,,fajnie nawilza,wogole nie wysusza,,nie zapycha,,ogolnie dobry...

Używam tego produktu od:pol roku

Dobry

Fluid dla osób, które lubią wyglądać i czuć się naturalnie. Na twarzy niewyczuwalny, ładnie stapia się z cerą, wyrównuje koloryt. Nie kryje mocno, ale też nie każdemu na tym zależy. Nie ściąga cery, może jednak minimalnie podkreślać suche skórki (u mnie widoczne z bliska przy ostrym świetle). Wykończenie jest matowe, ale nie pudrowe. Właściwości pielęgnacyjnych raczej nie posiada.
Po wyciśnięciu ma postać pianki, na skórze staje się półpłynny, nieco oleisty, co zapewnia dobry poślizg. Aplikację uprzyjemnia delikatny pudrowo-kwiatowy zapach.
Praktyczne opakowanie z kapitalną pompką (nie zacina się, dozuje tyle ile chcemy). Wolę co prawda opakowania szklane, chociażby ze względów estetycznych, ale taki lekki plastik też ma swoje zalety. Używam nr 2 - ładny, naturalny beż. Mam średnią karnację, z którą ten odcień współgra idealnie. Paleta faktycznie nie jest stopniowana, nr 1 jest ciemniejszy, piaskowy, nr 3 i 4 są już dla cer opalonych. Blade twarze niczego tu nie znajdą. A szkoda, bo fluid jest na prawdę niezły. Z chęcią wypróbuję wariant nawilżająco-korygujący, jeżeli jeszcze trafię na kosmetyki Delii, bo faktycznie ciężko je zdobyć.

Edit: Niestety mój fluid również zaczął się rozwarstwiać, wprawdzie dopiero pod koniec opakowania, w każdym razie to niedopuszczalne, by ze świeżego produktu (długa data ważności) wytrącała się woda. Oceny nie zmieniam, ale o ponownym zakupie nie ma mowy.

Używam tego produktu od: końca grudnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Świetne opakowanie

Dostanie tego fluidu graniczyło niemal z cudem - po długich poszukiwaniach znalazłam go w małym sklepiku.

Powiem tak: gdyby efekt, jaki uzyskujemy od razu po nałożeniu, utrzymywał się chociaż 2 godziny dłużej niż obecnie (teraz wytrzymuje jakieś 2), podkład dostałby ode mnie 5 gwiazdek. Cera po jego nałożeniu naprawdę wygląda świetnie - jest gładka i matowa. Tajemnicą jest dla mnie, jak udaje mu się nawet nieźle przykryć moje niespodzianki i jednocześnie mieć tak leciutką formę pianki. Szkoda, że ten efekt spływa po jakimś czasie. Trzeba przyznać, że fluid faktycznie delikatnie nawilża, a przynajmniej nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek. Do plusów można też zaliczyć obłędny zapach i świetne opakowanie z pompką.

Teraz rzecz niewybaczalna. Otóż po jakimś miesiącu stosowania, ku mojemu zdumieniu, w opakowaniu zaczęła wytrącać się.. woda. Używam go nadal, ale jest to niedopuszczalne. Do tego podkład jest mało wydajny, ale za taką cenę można to wybaczyć. I jeszcze jedna uwaga - najjaśniejszym kolorem jest nr 2 nie 1 (choć mógłby być jeszcze ciut jaśniejszy).

Generalnie polecam, za taką cenę warto.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy z przerwami

Dla " sucharków"

Podkład jest bardzo lekki i naprawdę nawilża-osoby, które posiadają suchą skórę będą zachwycone, ponieważ nie podkreśla suchych skórek, nie ściąga jest delikatny i nie tworzy maski!

Jedynym mankamentem jest to, że nie jest kryjący-raczej delikatnie wyrównuje koloryt skóry!

Opakowanie z pompką-dobry pomysł-bardzo wygodne!Używam tego produktu od:1,5 miesiąca