Essence, Express Dry Spray (Spray przyspieszający wysychanie lakieru (stara wersja))

Pomaluj paznokcie jak zwykle, następnie spryskaj je sprayem z dystansu ok. 30 cm. Twój lakier wyschnie super szybko! Doskonały do skomplikowanych wzorków, które wymagają więcej niż jednej warstwy lakieru.

Niestety nie

U mnie się nie sprawdził, nie zauważyłam żadnego pozytywnego efektu, nawet po wypsikaniu całego produktu, on po prostu nie robi nic.
Essence ma parę dobrych produktów, ten jednak jest bezużyteczny. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Średni

Kupiłam ze wzgledu na zachwalanie przez sprzedawce. Nie wysusza on jednak lakieru tak szybko jak bym chciala. Po ok 3 min po dotknieciu lakier i tak sie rozmazuje. Moze lakier nie schnie tak dlugo jak zawsze ale jakiejś rewelacji nie ma.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Bez zastrzeżeń

Spray kupiłam przypadkiem w drogerii Natura, szukając czegoś innego. Wcześniej używałam wysuszacza z Avonu, takiego w postaci "lakieru" z pędzelkiem. Spray z Essence ma identyczny zapach, więc podejrzewam, że i skład zbliżony. Nie będę się zbytnio rozwodzić, bo i nie ma nad czym:

- spray wysusza lakier w jakieś pół minuty, dwie warstwy (w przypadku bardzo jasnych lakierów czasami trzy), ALE. Kiedy maluję paznokcie, to nawet po użyciu wysuszacza nadal uważam, nie rzucam się na zmywanie, pisanie, nie idę spać, nie robię prania, staram się o nic nie wyrżnąć paznokciem. Ten spray zdecydowanie przyspiesza wysychanie lakieru, ale podejrzewam, że pod spodem lakier jest jeszcze przez jakiś czas dość miękki i nie jestem na tyle naiwna, żeby natychmiast tłuc o wszystko paznokciami ;)

- jest tani (niecałe 10 zł)

- jest wydajny, wystarczy krótko psiknąć raz na każdy paznokieć; początkowo robiłam takie jednolite pśśśśś przez paznokcie całej dłoni/stopy, ale koniec końców lepiej sprawdza się pojedynczy psik

- przy użyciu na paznokcie u stóp lakier nie odpryskuje tak szybko, jak bez sprayu! Ale może to tylko u mnie :)

Jedno małe ostrzeżenie. Raz zdarzyło mi się użyć sprayu wieczorem i nie miałam szans wywietrzyć pokoju, bo w nocy była siarczysta burza. Obudziłam się z rasową migreną, a nie była to "zasługa" ani zmywacza, ani lakieru, bo w takich oparach już przebywałam i nigdy mi nie zaszkodziło. Nie zaciągajcie się :) Nie wiem, co w tym jest, ale bez kitu, nie wdychać.

Na pewno kupię następny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w dwóch trzecich pierwszego

szkoda kasy

jak dla mnie to mimo iż nie kosztował za wiele to i tak żałowałam że go kupiłam. Zupełnie się u mnie nie sprawdził, nie zauważyłam by przyspieszył wysychanie lakieru na paznokciach. Całe szczęście że jakoś szybko się zużył i mogłam o nim zapomnieć.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Bez tego spray\'u już nie maluję paznokci!

Kupiłam spray z ciekawości, ponieważ gdzieś już o nim czytałam. Miałam straszne problemy z zasychaniem lakieru do paznokci! Nie wiem czego było to kwestią- starych lakierów, czy bazy pod lakier? W każdym razie rekordzista schnął mi ok 1h!
Dzięki temu produktowi zapomniałam co to czekanie na wyschnięcie lakieru!

Plusy:
+ w 100% przyspiesza wysychanie lakieru do paznokci
+ łatwy w użyciu
+ dosyć wydajny
+ pozostawia "warstwę" ochronną na lakierze- nic się do lakieru nie przyklei np. paproszki itp.

Minusy
- przy kontakcie paznokci z ciepłą wodą spray pozostawia białe zacieki na lakierze- one znikają ale zanim to nastąpi wygląda to nieestetycznie.

Dla mnie ten spray to mój nowy MUST HAVE!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Może zostać

Jest to jedyny produkt od Essence, który-powiedzmy, że w miarę spełnił moje oczekiwania.
Niedawno wybrałam się do drogerii, gdzie jako jedyne w moim mieście jest stoisko Essence i zakupiłam parę rzeczy od tej firmy na raz. Wszystkie okazały się zupełną porażką, oprócz tego spray\\\\\\\'u.

Plusy:
Po prostu w miarę spełnia swoje zadanie. Wysusza lakier. Może nie idealnie, ale wysusza.
I musi to być 30 cm i musi to być 30 sekund po wymalowaniu paznokci. Jeśli robimy coś nie tak, jak zaleca producent, to chyba jasne, że efekt będzie niewspółmierny z oczekiwaniami (podejrzewam, że niektóre kobiety nie wiedzą ile to jest 30 cm i stąd złe opinie, lub kładą wiele warstw lakieru jedna po drugiej, które tworzą galaretę nie do wysuszenia NIGDY, ale to już ich problem )
Nadaje ładny połysk paznokciom.
Ma ładny zapach.
Wygodna aplikacja.
Przyjemne dla oka opakowanie.
Cena w sam raz.

Minusy?
Jeśli położymy się za niedługo do łóżka, może się odbić na paznokciach pościel, lub jeśli będziemy coś chciały majstrować paznokciami zaraz po zaaplikowaniu, może odbić, co jest nieco denerwujące, bo przecież miały być błyskawicznie całkiem suche...

Na pewno następnym razem kupię już inny preparat, nadal szukam idealnego.

Używam tego produktu od: Kilka razy

kompletna porażka!

Produkt dostałam od mamy po wielokrotnym marudzeniu na czas wysychania lakieru. Spray przyspieszający wysychanie lakieru firmy Essence można kupić za ok. 10 zł. Buteleczka mieści 50 ml spray\'u. Brzmi zachęcająco, cena też nie jest wygórowana. Po pierwszym użyciu byłam zadowolona. Lakier faktycznie szybciej wysechł, a i zapach produktu był do zniesienia. Rozochocona zaczęłam go używać praktycznie przy każdym kolejnym malowaniu paznokci. Niestety, z każdym kolejnym było coraz gorzej. Spray oblepiał palce i paznokcie tłustą, nieprzyjemną warstewką. Zauważyłam nawet, że czasami wręcz wydłużał wysychanie lakieru! Szybko następowały mechaniczne urazy lakieru. Na dodatek jest niewydajny (co akurat w tym przypadku mnie cieszy). Użyłam raptem z 5-7 razy, a już buteleczka jest bardzo lekka. Jakby tego wszystkiego było mało, często (nawet po wstrząśnięciu) z dozownika nie wydobywał się spray, a jakaś spieniona substancja, oblepiająca buteleczkę. Na pewno nie kupię go ponownie i wszystkim odradzam. Za tę cenę można kupić lepsze preparaty, które starczają na dłużej. Swojego ideału będę dalej szukać.

Używam tego produktu od: już nie używam...
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Ulubieniec :)

Kupiłam w Niemczech, tam najłatwiej go "dopaść".
Kosztuje 10-15 zł.

- dostępność
- pojemność

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Nie wart zachodu

Spray zupełnie nie sprostał moim oczekiwaniom. Wiadomo, że nie nastawiałam się na cud typu - odczekam 30 sekund i pójdę zmywać naczynia, a paznokcie zostaną nienaruszone. Otóż użyłam "przyspieszacza" zgodnie z radami producenta. Zastanawiało mnie słówko "superszybko"- czyli jak szybko? Na wszelki wypadek dałam mu więcej czasu i czekałam ok. 2min. aż lakier wyschnie. Rozczarowałam się zupełnie! Paznokcie były suche tylko z wierzchu! Praktycznie nic nie zmieniło jeśli chodzi o szybkość zaschnięcia lakieru na paznokciu. Całe szczęście produkt nie jest drogi. Niestety nie polecam!

u mnie się nie sprawdził

+ miał ładny zapach
+ kosmetyki Essence są teraz naprawdę łatwo dostępne w większych miastach

- nie zauważyłam żadnego przyspieszenia wysychania lakieru
- jest mało wydajny (użyłam go mniej niż 10 razy), więc cenowo też wychodzimy raczej na minus :(
- rozpylony preparat nie wchłania się w paznokcie czy skórki, tylko pozostaje do momentu starcia i średnio estetycznie to wygląda - mi kojarzyło się z paznokciami pokrytymi parą wodną jak podczas gotowania :D

Ilość zużytych opakowań: jedno i nie chcę więcej

Mniej niż przeciętny

Jedynym plusem jaki mogę powiedzieć o tym spray\'u jest jego ładny zapach. Ale czy paznokcie mają ładnie pachnie czy szybciej wysychać? Spray jest mało wydajny, wysuszenie lakieru jest tylko pozorne, rano i tak widoczne były odciski pościeli, więc wyschła tylko górna warstwa. Teraz używam Sally Hansen Insta Dri i to jest prawdziwy HIT. Do wysuszacza Essence nigdy nie powrócę.

Używam tego produktu od: 0,5 roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Lakier schnie tylko z wierzchu

Na początku mi się spodobał, bo faktycznie lakier wydawał sie suchy (gdy stykałam ze soba dwie płytki) , ale potem porobiły mi się odgnioty :/ wysycha tylko wierzch, w srodku nadal jest miękki i się odbija. Bardzo niewydajny, żeby całkowicie wyschły paznokcie trzeba go dużo zużyć. Już mi poszła połowa, a używałam go z 5 razy. Dostałam w prezencie spray z FM i jest dużo lepszy.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1