Babydream, Milk & Lotion (Mleczko i tonik nawilżające skórę)

Babydream, Milk & Lotion (Mleczko i tonik nawilżające skórę)

Mleczko i tonik do intensywnej pielęgnacji i nawilżania skóry. Szybko sie wchłania, nie pozostawiając tłustych śladów. Chroni skórę przed utratą wilgoci. Produkt zawiera wyciąg z rumianku i witaminę E. Nie zawiera olejków mineralnych, barwników i konserwantów. Produkt zawiera olejek słonecznikowy, migdałowy oraz olejek jojoba.

nie podoba mi się

Konsystencja mleczka jest rzadka, dla mnie za rzadka. Przelewa się przez palce i zawsze chlapę nim podłogę. Nie pasuje mi to i dla mnie jest to minusem. Za konsystencję jednak nie odejmę gwiazdki bo mogłam się tego spodziewać gdyż jest z tonikiem. Wypróbowałam i wiem już że coś takiego nie dla mnie. Minusy:- mało wydajne
\\n- długo się wchłania
\\n- ciężko to jakkolwiek rozsmarować bo niemiłosiernie się maże na skórze
\\n- bardzo słabo spełnia swoją podstawową rolę ( kiepskie nawilżenie)
\\nZapach kosmetyku średni, niby podobny do innych kosmetyków tej serii ale jednak mniej przyjemny. Tanie, skład przyjemny. Nie kupię więcej i nie polecam.

Łagodny, nawilża, dobry skład

Już jakiś czas testuję produkty babydream i jestem z nich zadowolona.
Mleczko to, że tak je nazwę spełnia obietnice producenta, ma delikatnie wyczuwalny zapach, jest łagodne, nie podrażnia, łatwo się rozprowadza, choć ma bardzo rzadką konsystencję i przelewa się przez palce, ale wybaczam to gdyż to poprzez brak szkodliwych składników zapewne :) Do tego nawilża porządnie, które czuć po nocy rano, skóra jest delikatna i miękką w dotyku. Mała pojemność- ciałko bobasa jest o wiele mniejsze ;) i małą wydajność - mi jedno opakowanie starcza na max 3 tygodnie oraz brak jakiś spektakularnych efektów, dodatkowych, zapachowych (które nie są obiecywane) to jego jedyne minusy, przy tak niskiej cenie i tak będę go kupować od czasu do czasu. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa z przerwami

KWC bez dyskusji !

Ten kosmetyk była dla mnie objawieniem ;D
Jest delikatny dla mojej skóry,nie zapycha. Mam cerę tłustą,a on sprawia,że przykre niespodzianki szybciej się goją.Lubie też zapach,przypomina mi lata dzieciństwa ;P
Na prawdę polecam,produkt jest lepszy niż większość markowych i drogich kosmetyków !

Nic specjalnego

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na temat linii Babydream i niestety się zawiodłam. Wierzę, że na dziecięcej skórze się sprawdza, ale mnie niestety nie pomógł. Mleczko ma fatalną konsystencję, przecieka między palcami. Co prawda łatwo się rozprowadza, ale za to długo wchłania. Zapach średnio przyjemny, ale największym minusem jest to, że na mojej skórze (tendencja do zapalenia mieszków włosowych plus bliżej nieokreślone czerwone krostki, które wg dermatologów nie są niczym złym i cytując: "taka moja uroda") po prostu się nie sprawdził, za słabo nawilżał, nie poprawiał wyglądu skóry.

super nawilżacz

-bardzo dobrze nawilża,
- szybko się wchłania,
- nie pozostawia tłustej wartwy,
- przyjemny zapach
- niska cena
- przyjazdy skład

wad nie wykryłam :-)

Ilość zużytych opakowań: skończone jedno

Kupujcie!!!

Balsam do ciala dla dzieci okazal sie najlepszym kremem do twarzy jaki kiedykolwiek mialam. Mojego synka smaruję nim, by zapobiec wysuszaniu sie skóry. Dzięki temu nie musimy już kupować tej cięższej wersji z nagietkiem, chociaż też jest rewelacyjna i pewnie w zimie do niej wrócimy. To mleczko jest idealne na lato i do regularnego smarowania. Niezwykle lagodne. Pomoglo mi sie pozbyć zaskórników, ukoilo cerę, wygladzilo, moja twarz wyglada swieżo i nabrala kolorytu. Ma taki zdrowy blask, nie jest już pergaminowa, ani przetluszczona. Mleczko nie zapycha, poprawilo nawilzenie cery. Bardzo polecam. Mam już dość przereklamowanych produktów, nafaszerowanych konserwantami, to one powodują u mnie trądzik. Zaczynam wierzyc w naturalne kosmetyki. Sa dużo lepsze w dzialaniu i zdrowsze, ich jedyną wadą jest krótka trwalość, ale i na to są sposoby.

Rewelacja!!!

Mleczko doskonale nawilża i koi skórę,łagodzi podrażnienia.Od czasu do czasu używam też do twarzy i spisuje się znakomicie,nie zapycha,nie powoduje wysypu.Można nim zmyć makijaż.Kosmetyk wszechstronny.No i najważniejsze przyjazny człowiekowi skład:)

Używam tego produktu od:3 mies.

Znów BabyKWCdream;)

Jeszcze raz: uwielbiam kosmetyki BABYDREAM:) Jak i inne ten balsam jest taniutki, ma cudowny, nie szkodliwy skład (bez rakotwórczych parabenów i zapychającej parafiny), wydajny! Ma fajną konsystencję dokładnie jak w swojej nazwie (balsam o konsystencji toniku, taki lekki, rzadki), zapach może być, to nie jest najważniejsze (dobrze, że nie śmierdzi w każdym bądź razie:) ). Wygodne opakowanie. Cudownie nawilża skórę, z którą nigdy nie miałam problemów - ale nie mam już suchej skóry na łydkach:) Dosyć szybko się wchłania, łatwo rozprowadza. Skóra jak u niemowlęcia! Kocham BABYDREAMY!!! Polecam wszystkim!

Używam tego produktu od:1 miesiąc

O Tak:)

Używałam go jakiś rok temu i byłam bardzo zadowolona. Ostatnio kupiłam ten balsam ponownie z powodu braku funduszy. Jest naprawdę świetny, za grosze!!! jest wydajny, delikatnie i tak "dziecięco" pachnie. Jest dość wodnisty, ale ja to bardzo lubię, bo wspaniale się wchłania i świetnie nawliża oraz łagodzi podrażnienia, z uwagi na rumianek w składzie. Wogule ma super skład bez parafiny i parabenów. Naprawdę super kosmetyk, polecam też do twarzy.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Bardzo dobry a niedrogi

Preparat ma bardzo przyjazny skład. Za te pieniądze -cudo. Kupiłam go dla mojego maluszka i dla siebie. Oboje mamy atopowe zapalenie skóry, a więc są okresy, gdy mamy suchą skórę. Wtedy ten balsam okazuje się dla nas za słaby, nie nawilża należycie. Natomiast gdy nie mamy okresów problemowych, balsam jest na medal - skóra jest nawilżona należycie.
Konsystencja balsamu jest raczej rzadka, co usprawiedliwia tonik w składzie. Produkt lekko i łatwo rozprowadza się po skórze, szybko się wchłania. Wydajność jest bardzo dobra. Zapach przyjemny.
Używam go także do demakijażu twarzy. Używam tego produktu od:2 miesięcy

Spoko

Używałam tego mleczka na zmianę z babydream natural mit calendula, żeby skóra się nie przyzwyczaiła.

Jest bardzo tanie, ma ładne, poręczne opakowanie. Zapach typowo Babydreamowy. Bardzo ładnie pielęgnuje i nawilża skórę. Odejmuję gwiazdkę za konsystencję-trochę zbyt lejąca, ciężko go aplikować, a drugą za małe nawilżenie skóry.

Ogólnie polecam

Świetne dla cierpliwych

Nowy produkt Babydream ma bardzo rzadką konsystencję, wręcz wylewa się z butelki. Bardzo łatwo się rozprowadza ale też maże się na skórze dlatego po aplikacji trzeba trochę odczekać aż się trochę wchłonie i rozsmarować resztę. Może to i trochę kłopotliwe ale za to efekt świetny. Mleczko bardzo dobrze nawilża, zostawia nietłusty film, skóra jest gładka. Sprawdziło się zarówno u mnie jak i mojego synka. Zapach taki sam jak pozostałe kosmetyki tej serii, ładny, dziecięcy. Jedynym mankamentem jest wydajność. Starczyło mi tylko na dwa tygodnie.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie