Ziaja, Oliwkowa, Maść - naturalny opatrunek regenerujący (stara wersja)

Ziaja, Oliwkowa, Maść - naturalny opatrunek regenerujący (stara wersja)

Naturalny opatrunek dla skóry suchej, bardzo suchej oraz ze skłonnością do atopii. Polecany miejscowo na usta, dłonie, łokcie, kolana, pięty. Idealny również dla dzieci.
Uzupełniając niedobory lipidów odbudowuje naturalną warstwę ochronną skóry. Ogranicza transepidermalną utratę wody. Skutecznie natłuszcza i regeneruje skórę. Zapobiega podrażnieniom i pękaniu naskórka. Nie zawiera konserwantów. Nie zawiera kompozycji zapachowej. Nie zawiera barwników.
Składniki czynne:
- olej z oliwek tłoczony na zimno (5%),
- trójglicerydy kwasów tłuszczowych-kaprylowego i kaprynowego (10%),
- wysokooczyszczona lanolina (5%),
- olej bawełniany,
- olej makadamia,
- skwalan,
- ECO-certyfikowany olej Canola.

Przerosła moje oczekiwania

Maść stosowałam bardzo rzadko, najczęściej na obolały od kataru nos, albo kiedy leczyłam strupa po opryszczce, natłuszczając go, żeby nie ciągnął skóry i szybciej odpadł. Odkąd mamy jesień nie mogę poradzić sobie ze spierzchniętymi dłońmi- szczególne prawą. Jestem maniaczką mycia rąk odkąd pamiętam, więc ciągły kontakt z wodą i mydłem+wiatr i zimno bardzo je wysuszają. Dłonie staruszki w okresie zimowym. Robiłam nawet zabieg w salonie kosmetycznym- efekt był do kilku myć. Potem problem powrócił. Przypomniałam sobie o maści i nałożyłam ją na noc, cienką warstwą. Nie nakładam żadnych rękawiczek bawełnianych, po prostu dałam jej się w pełni wchłonąć. Ręka jest gładka. Najlepsze jest to, że czuję, że to nie jest powierzchowny efekt. Odstawiam kremy, odstawiam kombinacje, zabiegi. Będę tą maścią smarować dłonie przed pójściem spać i wiem, że sprawdzi się to świetnie w ciągu najbliższych miesięcy. Skład jest bogaty w woski i oleje, chyba nawet nie ma w nim wody. Cudo za grosze!

zawiedzione nadzieje

Maść kupiłam, żeby uratować popękane usta. Niestety słabo się wchłania, mam wrażenie, że nie trzyma się skóry. Nie widzę żadnej poprawy kondycji ust po dwóch tygodniach używania. Na szczęście tubka jest mała i tania, więc jakoś się ją bez żalu zużyje.

Produkt wielofunkcyjny :)

Maść od Ziai ma działanie podobne do maści z witaminą A. Ma tłustawą konsystencję i świetnie sprawdza się na otarcia, suche skórki, spierzchnięte usta, suche łokcie i kolana oraz... pewnie jeszcze w wielu innych miejscach :)

Rewelacja na suche usta.

Maść oliwkowa to wg mnie najlepszy produkt producenta Ziaja. Niska cena i świetna jakość. Rewelacyjnie nawilża, regeneruje suchą skórę. Super na suche i spierzchnięte usta. Nie jest zbyt tłusta.

Must have

Maść odkryłam kiedy szukałam czegoś mocno nawilżającego i ochronnego, a przy okazji uniwersalnego, łatwo dostępnego, z dobrym składem za przyzwoitą cenę. Podczas brania leków mocno wysuszajacych skórę, szczególnie śluzówki, a co za tym idzie głównie usta, które potrzebowały non stop nawilżenia i ochrony, trafiłam na to cudo. Maść okazała się strzałem w dziesiątkę! W małej podręcznej tubce, która zmieści się do każdej torebki czy kieszeni, zawsze była, i nadal jest, pod ręką. Sama wazelina to było za mało na moje przesuszone usta, a zawarte w niej oleje roślinne dodatkowo działały kojąco na skórę. Od tej pory maść jest ze mną zawsze i wszędzie, mam kilka opakowań w różnych miejscach, i bez względu na porę roku, czy to zima czy lato, zawsze po nią sięgam, kiedy potrzebuję czymś posmarować usta. Genialnie sprawdza się również na przesuszoną skórę łokci czy w miejscach, gdzie potrzeba ochrony i nawilżenia, także przy podrażnionym naskórku nosa przy zwykłym katarze. Z całego serca polecam!

Uniwersalna :)

Maść przeznaczona jest do skóry bardzo suchej oraz ze skłonnością do atopii.
Można jej używać nie tylko do ust, ale także miejscowo na dłonie, łokcie, pięty i inne szczególnie wysuszone miejsca. Maść znajduje się w wygodnej w użyciu tubce o pojemności 20ml- nie jest to dużo, ale jest ona bardzo wydajna (do aplikacji potrzebujemy jej naprawdę niewiele!) .
Jest ona bardzo gęsta, nie zawiera konserwantów, barwników i kompozycji zapachowych.
Maść bardzo dobrze nawilża i regeneruje suchą skórę. Ja nakładam ją głównie na noc na usta.

Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to mój najlepszy kosmetyk regenerujący, jaki kiedykolwiek używałam. Naprawdę szczerze polecam kosztuje niewiele (około 6zł), a z suchą skórą radzi sobie znakomicie! :)

Najlepszy produkt

Przyspiesza gojenie się ran, polecam to cery szczególnie suchej, skłonnej do ściągania się, oraz na usta przez cały rok, efekty są natychmiastowe, mam zawsze ze sobą, używam od lat, to jedyny produkt który skutecznie walczy z okolicami w który okazjonalnie moja skóra staje się atopowa.

Must have

To preparat doskonale radzący sobie ze spierzchnięte skóra. Dłonie, łokcie a nawet twarz. Polecam gdyż to szybka regeneracja. Dobrze się wchłania. Ma neutralny zapach

super

Bardzo dobry, skuteczny, natłuszczający balsamik. Dzięki niemu moje usta są gładkie, a nie popękane. Polecam wypróbować.
ZALETY:
+wielofunkcyjny- do ust, rąk, na łokcie, pięty
+natłuszcza
+skuteczny
+cena
+bezbarwny
+zapach prawie niewyczuwalny
+natychmiastowo ukoi suchą skórę
+wydajność
+jakość
+nie podrażnia
+do stosowania codziennego
WADY
nic

powinna być w każdym domu

Maść ma wiele zastosowań. Ja używam do skórek i paznokci, do rąk, ust i na łokcie i kolana. Super sprawdza się w zimie . Smaruję nią podrażnione od kataru nosy w mojej rodzinie. Przyda się każdemu. Jest mała więc zmieści się w kieszeni .

Bardzo przyjemny produkt

Szkoda ze ma w skladzie parafine ktora daje tylko efekt na chwile tworzac okluzje a potem nie zostawia zadnego nawilzenia po sobie.... mimo to dobrze wspominam ten produkt. Lubie markę ziaja i ta masc tez. Jest tlusta wiec sprawdza sie w zimie

Przydatny produkt

Maść z bardzo krótkim, naturalnym składem. Używam jej do spierzchniętych ust, przesuszonych dłoni i łokci. Nie używam jej do innych rzeczy, bo to jednak dość wodnista maść, nie wchłania się jak krem. Faktycznie łagodzi, nawilża i chroni.