Nivea, Visage, Oil Free Moisturising Fluid (Beztłuszczowy fluid nawilżający do skóry tłustej i mieszanej)

Lekka, beztłuszczowa emulsja do twarzy o działaniu nawilżąjacym. Delikatna i szybko sie wchłaniająca. Reguluje błyszczenie twarzy. Zamknięta w 100ml buteleczce, jest bardzo wydajna. Do codziennego stosowania. Producent wspomina o ochronie UV oraz wyciagu z orzecha i alantoiny.

jako zastępstwo

kupiłam ten krem na emigracji, jako, że do polskich produktów nie miałam w danym czasie dojścia i nie ma się w zasadzie o co przyczepić. ale i za co pochwalić też nie bardzo...
krem jest taki zwyczajny, nie dokonuje wielkich ani małych cudów. dobrze się wchłania, ma lekką konsystencję, nie zapycha porów ale i niespecjalnie matuje.
duże opakowanie 100ml jest zaletą(choć nie dla mnie, bo zbyt długo nie mogłam się go pozbyć:) ).
nie jest to mój KWC, ani nie kupię go nigdy więcej, natomiast jeśli nie ma nic innego pod ręką to śmiało można po niego sięgnąć, gdyż na pewno nie zaszkodzi, a sprawować się będzie poprawnie.

Używam tego produktu od:2 lata temu

b.dobry

bardzo fajny lekki fluid, dobrze nawilża (nie przesusza), wygładza i ujednolica cerę. idealny pod makijaż, może zastępować bazę. świetnie sprawdza się w lecie, skóra zachowuje naturalny mat przez cały dzień.
bardzo wydajny, do posmarowania całej twarzy wystarcza zaledwie kropla.

Używam tego produktu od:roku (głównie latem)

Nie mialam lepszego...

Kosmetyk ten kupilam pierwszy raz okolo rok temu. Zachecila mnie przystepna cena w stosunku do duzej pojemnosci jak na krem (100ml). Nie zawiodlam sie.

Krem ten mozemy raczej nazwac emulsja bardz fluidem, gdyz ma bardzo delikatna, raczej nie tresciwa, konsystencje. Bardzo szybko wchlania sie do matu. Idealny do porannego nawilzenia skory przed nalozeniem makijazu. Ja stosuje go takze wieczorem, mimo ze nie jest to odzywczy krem. A to dlatego, ze jest jedynym kremem, ktory mnie nie zapycha i nie powoduje wysypu!
Jeszcze niedawno uzywalam go zamiennie z brazujacym kremem Loreala i wysyp nadal byl. Od kiedy stosuje tylko ten krem i ograniczylam wszelkie kosmetyki do twarzy do absolutnego minimum, wysyp zaczal znikac az do stanu obecnego - czysta skora jak nigdy od kiedy skonczylam 13 lat!! Moge wiec postawic smialo teze, ze krem jest neutralny dla skory tradzikowej, nie zapycha, delikatnie nawilza i ladnie matowi.

Jest bardzo wydajny a jego duze opakowanie sprawia, ze chetnie nawilzam tez szyje, czego nigdy wczesniej nie robilam. Jest na tyle delikatny, ze nie uzaleznia skory od siebie (czyt.: jak zapomne go uzyc raz na jakis czas to skora nie jest napieta i sucha, przy innych kremach tak bylo)

Ogolnie polecam, szczegolnie dla cer tradzikowych (sama nie mialam wczesniej pojecia, ze tyle kremow mialo na mnie zly wplyw, a ja myslalam ze to wina hormonow czy innych czynnikow)

Nie bede juz eksperymentowac z zadnymi nowosciami, ten krem bedzie na mojej polce tak dlugo, jak bedzie produkowany!

Ps. Stawiam 5 gwiazdek, gdyz dla mnie ten krem jest najlepszy, nie wiem czy bardzo sucha skore by dobrze nawilzyl, ale radze wyprobowac :)

Niestety nie wiem, czy krem jest dostepny w Polsce, jest dostepny w UK we wszelkich drogeriach typu Boots, Superdrug, BodyCare

*****************************************
edit: niestety krem srednio sprawdza sie w zimie... mimo, ze nie mam przez caly rok problemow z suchoscia cery, to w zimie jednak musze uwazac... krem nie nawilza dostatecznie (a moze poprostu w zimie powinnam stosowac tlusciejszy krem)
*****************************************
edit2: krem niestety nie nawilza mi miejsc suchszych, mam miejscami dosyc chropowata od przesuszenia skore (pare punktow)...
Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 4-5