Essence, Stay All Day Make - Up (Długotrwały podkład w płynie (stara wersja))

Essence, Stay All Day Make - Up (Długotrwały podkład w płynie (stara wersja))

Kategoria
Marka

Nowy, trwały podkład w płynie marki Essence, tym razem z pompką która pozwala na wygodne wydobywanie produktu z opakowania. Obecnie dostępne 6 odcieni: 05 Soft Cream, 08 Soft Vanilla, 10 Soft Beige, 15 Soft Creme, 20 Soft Nude, 30 Soft Sand.

o przedłużonej trwałości, nawilżające
Krycie
średnie
z pompką
fluidy
normalna, sucha, mieszana

Fajny

Podkład nawet fajny, ładnie wygląda na twarzy,ładnie się z nią stapia. Oceniam kolor 10 soft beige, który na lato ma bardzo ładny kolor. Niestety jego trwałość na mieszanej cerze się nie sprawdziła. Polecam dla cery normalnej lub suchej.

Jestem na nie

Podkład kupiłam na test ale bardzo się zawiodłam . Co najważniejsze bardzo słaba trwałość i krycie , podkład zmienia kolor na pomarańczowy a na twarzy się tworzą plamy , pod oczami niestety podkłąd zmienia się w ciastko. Makijaż z tym podkładem to niestety totalna klapa :(

Może być

Mój kolor to 15 soft creme. Opakowanie to beżowa butelka z pompką i zakrętką. Niestety nie widać ile kosmetyku nam jeszcze zostało. Ma gęstą, kremową konsystencję i sztuczny zapach, który na szczęście nie jest zbyt wyczuwalny. Ma średnie krycie, które można budować, ale wszystkiego nam nie zakryje. Wykończenie jest lekko matowe, ale nie wygląda tempo. Podkład dobrze się rozprowadza zarówno przy użyciu gąbeczki jak i pędzla oraz dobrze współgra z pozostałymi kosmetykami. Trwałość jest w porządku, ale po około 8 godzinach wchodzi w zagłębienia skóry więc na wielkie wyjścia raczej się nie sprawdzi. Myślę, że to dobra opcja na co dzień. Tym bardziej, że nie zapycha jest wydajny i przystępny cenowo. Może być.

niestety nie dla mnie

podkład mimo wzięcia jasnego odcienia bardzo ciemnieje, podkreśla wszystkie suche skórki i wchodzi w załamania. na twarzy tworzy efekt ciastka. jest mocno pomarańczowy. konsystencja bardzo gęsta i dla mnie niestety za ciężka. na skórze utrzymuje się krótko.

Świetny podkład w niskiej cenie

Podkład jest swietny . Krycie ma raczej średnie, ale mi wystarcza. Pięknie sie rozprowadza i super wygląda na buzi. Nie robi plam i nie ciemnieje. Jeśli ktoś pisze, ze zle sie rozprowadza to wudocznie nie umie nakładać podkładu. Na pewno kupię kolejne opakowanie

Okropność

Kupiłam dwa kolory Soft Beige i Soft Cream i oba są jak pomarańcza na buzi! Okropność. Zawsze kupuję podobne kolory z innych firm i nigdy nie wpadały w pomarańcz a tu jest tragedia. Pieniądze wyrzucone w błoto. Podkład źle sie rozprowadza, robi plamy i strasznie zapycha. Już po jednym dniu pojawiły mi się niedoskonałości, gdzie nigdy nie miałam problemów z cerą. Nigdy więcej!

Wykorzystała: kilka próbek

Masakraa

Zawiodłam się na produkcie. Wydawać się fajny ale gdy zobaczyłam ilość to zrobiło mi się przykro.
Nie polecam nikomu po prostu strata pieniędzy................

Całkiem przyzwoity

Podkład jest bardzo fajny do noszenia na co dzień. Ma krycie raczej średnie i wykończenie lekko matowe. Z racji, że nie mam zbytnio problematycznej cery, to ten efekt jest dla mnie jak najbardziej wystarczający. Cena na plus. Myślę, że sprawdzi się raczej u osób z normalną cerą.

Beznadziejny

Kiedyś kupiłam owy produkt i bardzo się zawiodłam na nim. Zacznę od tego ,że podkład po nałożeniu dostaje pomarańczowego okropnego koloru. Po za tym bardzo szybko się wyciera ,nie jest taki długotrwały jak obiecuje producent. Mało wydajny .Mimo,że nie kosztuje dużo nie jest wart swojej ceny.

Słaby

Ten podkład niestety do dobrych nie należy. Ma wprawdzie bardzo wygodne opakowanie z pompką i dobrą konsystencję, udało mi się też dobrać odcień, ale na tym się jego zalety kończą.

Tani, dobry, długo trzyma

Podkład dość długo trzyma się na twarzy spokojnie 9-10 godzin, średnio matuje ale nie najgorzej. Daje efekt naturalności. Paleta kolorów jest skromna, ale mi sie udało trafić na idealnie pasujący do mojego odcienia cery. Cena super!

Świetny

Skusiłam się na niego podczas gdy był na promocji, wzięłam ale nie oczekiwałam nie wiadomo czego. I tu się mile zaskoczyłam, podkład pięknie wyrównał mój koloryt, zakrył co trzeba, świetnie dopasował się do buźki. Jako, że jest to produkt matujący nie używałam już pudru, gdyż mam cerę suchą i nie chciałam by wyglądało to źle. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu, wygląda świetnie na twarzy, trzyma się też długo, a przede wszystkim nie stwarza efektu maski. Skóra wygląda bardzo dobrze. Jedyne zastrzeżenie to mały wybór w kolorach, nie jest to podkład dla bladziochów, oprócz tego ma dość mocny cytrusowy zapach, ale nie przeszkadza mi on jakoś bardzo. Produkt jest wydajny, opakowanie całkiem fajne.