Mincer Pharma, AA Bacocalmine, Intensywny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, półtłusty

Półtłusty krem antyalergiczny pod oczy zawierający Bacocalmine, składnik niwelujący nadwrażliwość oczu, zaczerpnięty z tradycji Ayurwedy, którego działanie wsparto świetlikiem lekarskim oraz kolagenem morskim. Ten ostatni zapobiega utracie wilgoci przez delikatną skórę pod oczami, napina ją i ujędrnia.

Cena: 12zł / 40ml
/s/

podrażnia skórę

Jestem z niego niezadowolona. Kupiłam go ze względu na higieniczne opakowanie i hypoalergiczne właściwości.

Niestety, krem podrażnia skórę pod oczyma, oczy puchną i aż bolą z napuchnięcia. Sytuacja nie zmieniła się po dłuższym stosowaniu...

Nie zauważyłam żadnego działania przeciwzmarszczkowego, wręcz skóra pod oczyma wydaje się po 2 miesiącach używania lekko wysuszona i stanowczo zaniedbana.

Na plus jest jego wydajność i ładne, higieniczne opakowanie, ale na tym się kończy.

Generalnie nie polecam i sama na pewno już go nie kupię.

Jeden z najlepszych

Przyznaję, że kupiłam ten krem pod wpływem recenzji Wizażanek i jestem zachwycona:)
Ale do rzeczy - krem ma fajne opakowanie, które pozwala na higieniczne dozowanie kremu - wystarczy nacisnąć specjalne wieczko w środku i przez mały otworek wychodzi porcja kremu. Krem jest bezwonny, ma stosunkowo gęstą konsystencję, wchłania się szybko i nie zostawia lepkiej powłoki. Mam uczucie nawilżenia skóry od razu po wklepaniu kremu. Nie podrażnił mojej (niestety) coraz bardziej wrażliwej skóry. Po miesiącu regularnego stosowania znacznie zmniejszyły się cienie pod moimi oczami, a skóra jakby "pogrubiała", stała się wyraźnie mocniejsza i gładsza (mam generalnie cienką skórę z wyraźnymi cieniami i zmarszczkami mimicznymi).
Zdecydowanie polecam.

Lagodny Olbrzym

Idealny do przesuszonych, wiotkich, delikatnych powiek. Mega wydajność za niska cenę. Porządny krem. Natluszcza i nawilża. Używam go tylko na noc ze względu na jego tlustość. Aplikuje sie przyjemnie, pojemnik ma fajny higieniczny dozownik, pokrywkę z dziurką, przez którą po lekkim naciśnięciu wychodzi żądana porcja kremu, oprócz tego jest oczywiscie także zakrętka. Podczas wklepywania krem dobrze sie wchlania, więc nie trzeba wsmarowywać i rozciągać przy tym skóry. Rano oczy są wypoczęte, skóra jest gladka, elastyczna i jędrna i co najwazniejsze krem nie podrażnia oczu, nie wywoluje lzawienia. Widzę też znaczne zredukowanie drobnych zmarszczek. Lepszego kremu pod oczy jeszcze nie mialam, chociaż zdażaly sie dobre, ale sporo droższe i zawsze mialy jakiś mankament, np malą pojemność albo szczypaly lub też z czasem przestawaly dzialać. Ten kremik Szczerze Polecam cerze w każdym wieku, ciężki, ale lagodny:-)Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

na zimę i na noc

tani i duzy, w higienicznym słoiczku z wbudowaną pompką
opakowanie plastikowe ale porządne i trwałe, taki gruby plastik udający szkło
krem dośc gęsty, rzeczywiście półtłusty, o mlecznym zapachu
działanie : rzeczywiście nawilża i regeneruje, polecam na noc bo skóra sie po nim błyszczy i nie sposób byłoby nałożyć makijaż
dla mnie najważniejsze że nie podrażnia - moje oczy na większość kremów reagują pieczeniem, łzawieniem, zamgławianiem czy czerwonością skóry - tu nic takiego się nie dzieje, to naprawdę trafiony zakup, delikatny krem, w sam raz na zimę dla skóry 25+, jeszcze bez duzych zmarszczek, ale już potrzebującej sporo nawilżenia

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Fajny!

Szukałam dobrego, ale taniego kremu pod oczy. Blue lagoon szybko mi się skończył, a nie miałam ochoty na cenowe eksperymenty. Pan w sklepie polecił mi ten, czyli krem półtłusty w dużym (40 g!) opakowaniu. Kosztował niedużo, więc się skusiłam, przewidując, że w razie czego będzie do rąk czy stóp. Jednak kremik przyjemnie zaskakuje. Ma bogatą, tłustawą konsystencję, przez co raczej nie polecam malować się bezpośrednio po jego aplikacji, ale trochę odczekać. Obawiałam się, że taki tłuścioszek może spowodować puchnięcie dolnych powiek, ale, na szczęście, nie stwierdziłam tego. Krem po prostu jest delikatny i nieobciążający. Nie męczy, jak niekóre treściwe kremidła, nie podrażnia. Efektu przeciwzmarszczkowego jednak też nie zaobserwowałam, a szkoda. Jednak, jak widać, nie można mieć wszystkiego w jednym kremidle ;) I dlatego nie wiem, czy jeszcze się skuszę, ale wielce to prawdopodobne, bo mnie obecnie mało co nie uczula, jeżeli chodzi o oczy.

Używam tego produktu od: 2 albo 3 m-cy