AA, Ultra Nawilżanie, Nawilżający żel do mycia twarzy

AA, Ultra Nawilżanie, Nawilżający żel do mycia twarzy

Delikatny, przezroczysty żel do mycia twarzy. Nie wysusza skóry, nie podrażnia jej, nie uczula. Ładnie pachnie.
Łagodnie i dokładnie usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry.
Nie zawiera SLS (Sodium Laureth Sulfate), dzięki czemu niezwykle łagodnie, a zarazem dokładnie usuwa makijaż oraz wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry, nie pozostawiając uczucia napięcia.
Algi Durvillea Antartica z wód Antarktyki chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników środowiska oraz przywracają jej właściwą równowagę.
Ekstrakt z aloesu dzięki bogatej zawartości substancji aktywnych nawilża i regeneruje skórę. Kompleks nawilżający zmniejsza jej suchość.
Alantoina i d - pantenol łagodzą podrażnienia.

Bardzo dobry!

Żel jest świetny. Radzi sobie ze zmyciem makijażu (nie zmywam nim oczu), bardzo wygodne, higieniczne opakowanie. Nie wysusza skóry, chociaż też mega nie nawilża. Skóra WYMAGA pokremowania po użyciu. Tak jak niektóre recenzentki również zauważyłam, że wyskakuje mi mniej krostek odkąd go używam.

Fajny

Używam tego żelu już od dłuższego czasu i jestem zadowolona.

+ nie zawiera SLS
+ dobrze oczyszcza
+ nie podrażnia
+ po umyciu twarz jest mięciutka i gładziutka :)
+ mam wrażenie, że zmniejsza powstawanie wyprysków

+/- nie wysusza ale i nie nawilża
+/- zapach

Używam tego produktu od: ok roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 - 3

Naturalnie superancki:)

Żelu użyłam z czystej ciekawości podbierając go mamie, która ma suchą cerę, sama mam mieszaną i takie same miałam uczucia gdy zamierzałam się do jego wypróbowania. Zaskoczenie było baaardzo pozytywne:) żel świetnie oczyścił skórę, mało się pieni ale jest bez sls więc czegoś takiego się spodziewałam;) Ponadto zawsze moja cera miała tendencję do pojedynczych wyprysków teraz już nie mam tego typu problemów:) Uwielbiam ten żel, wszystkie inne się przy nim chowają:P

Ilość zużytych opakowań: dwa

Dobry.

Był w zestawie z płynem micelarnym również ultra świeżość i dostałam go w spadku :) Wydajny, na długo wystarcza. Oczyszcza, nie ściąga skóry, nie wywołuje podrażnień. Maksymalne nawilżenie jest zadaniem kremu, więc cudów od niego nie oczekuję, a to, do czego jest stworzony, czyli mycie, bez zarzutu :)
PS. Wolny od SLS i SLES!
Używam tego produktu od: października :)

niestety nie..

sama nie wiem jak ocenić ten produkt. jak dla mnie nie spełnia swojego zadania.
+nie ma SLS/ - jednocześnie minus bo słabo się przez to pieni
średnio oczyszcza twarz, pozostawia dziwną warstwe na skórze
nie zauwarzyłam jakiegoś specjalnego nawilżenia, a stosowałam razem z kremem. niestety chyba nie dla mnie.
+ za zapach
+ za cene

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno, wielkość jest dostępna tylko jedna wiec nie wiem czy to małe czy duże :|

bardzo dobry

Żel kupiłam jakiś czas temu, teraz zaczynam druga buteleczkę, spisuje się dobrze zima i latem, bardzo ładnie usuwa makijaż, także wodoodporny tusz, pozostawia wrażenie czysciutkiej, świeżej ale nie ściągniętej skóry (myślę,ze os. z bardzo, naprawdę bardzo suchą czy atopowa skórą mogą odczuwać ściągnięcie). Jeżeli szybciutko osuszymy twarz i w przeciągu paru minut nałożymy odpowiedni dla skóry krem- nie ma żadnego ściągnięcia.
Zel ładnie pachnie, dobrze się pieni.
Nie kusi mnie, by wypróbować coś innego, czego używa się z wodą.
Do oczyszczania bez wody używam micela Biodermy(do wrażliwej - rewelacja), ale kiedy nie chce mi się bawić w 5 wacików i owy micel, sięgam właśnie po ten AA.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 x butelka

podobny do babydream pod wzgledem dzialania

wielbie:) swietny zapach i sklad nie ma sls:) nie podraaznial cery po izoteku ,nie sciagal za to swietnie nawilzal:) napewno do niego wroce w niedlugim czasie bo mi sie teskni;)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1;)

Delikatny i to tyle

Bardzo delikatny. nie zawiera SLES a zatem nie pieni sie prawie w ogóle i to jego zaleta. Szalenie wydajny, starczył mi na cztery miesiące przy używaniu rano i wieczorem.
Oczyszcza twarz moim zdaniem dosyc dobrze, lekko napina skórę, ale raczej nie nawilża. Nie podrażnia skóry.Ma przyjemny zapach.
W ciągu ostatniego miesiąca używałam go wraz z olejkiem do twarzy i w tym połączenu oczyszczenie jest o wiele lepsze. I polecam takie połączenie. jak dla mnie raczej za delikatny, potrzebuje głębszego oczyszczenia bo mam cerę mieszaną. myslę że znacznie lepszy dla cery bez problemów z trądzkiem.
Używam tego produktu od:4 miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedno

Skóra alergiczna? Podrażnia

Nie jest to zły produkt.

Ma ładne opakowanie, wygodną pompkę, odpowiednią pojemność i delikatny zapach. Nie pieni się mocno, ale jedno naciśnięcie pompki wystarcza na umycie całej buzi. Nie jest też zbyt drogi.

Dlaczego nie kupię ponownie?
Niestety, dla cery wrażliwej i alergicznej się nie sprawdził. W przypadku alergii skórnych jest to kwestia bardzo indywidualna, więc może innej osoby nie podrażni. U mnie spowodował spuchnięte oczy i wyprysk atopowy na powiekach.

Beż żalu oddałam koleżance, która jest z niego zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

dobry

Żel ładnie oczyszcza i odświeża buzie. Używam go po użyciu mleczka do demakijażu, więc nie wiem jakby sobie z tym poradził. Dla mnie ma oczyszczać buzie z pozostałości i to też czyni.
Początkowo denerwowało mnie że wogóle się nie pieni, ale za to nie ma SLSów. Z czasem przestało mi to przeszkadzać, w szczególności że tak czy siak mam uczucie czystej buzi ;)

Przyjemny, neutralny zapach. Przystępna cena. Bardzo wydajny.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

nie wysusza

Kupiłam już jakiś czas temu, zużyłam połowę i póki co używam rzadko. Zauroczyłam się kremem nawilżającym z tej samej serii, więc dokupiłam żel. Niestety po użyciu czuję się niedomyta (nawet jeśli wcześniej użyłam czegoś do demakijażu), żel ma dziwny zapach. Nie wysusza, nie ma SLS i to przemawia na jego korzyść. Cena wygórowana. Używam go sporadycznie, raczej do odświeżenia skóry niżjej oczyszczania.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Żel, który nie myje

Po pozytywnych recenzjach przeżyłam duże rozczarowanie. To jeden z najgorszych żeli, jakich używałam. Na samym końcu jest żel do cery naczynkowej Eucerinu, ten jest minimalnie lepszy, gdyż przynajmniej nie podrażnia.
Potwornie wysusza, kiepsko się pieni (próbowałam metody jednej z wizażanek, tzn. pienienia w dłoniach) i pozostawia wrażenie niedomytej twarzy. Musiałam poprawiać micelem.
Spodziewałam się czegoś wodnistego i łagodnego ala żel Clinique, a to jakaś potworne mazidło zamknięte w higienicznym, wygodnym opakowaniu.
Jestem bardzo, bardzo niezadowolona. Używam żeli bez SLS (Cetaphil, Physiogel) i to coś w ogóle tego nie przypomina. Nie polecam.

Używam tego produktu od: zaczęłam miesiąc temu
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam całego