Frederic Fekkai, Coiff Defense, Pre - Style Thermal / UV Protectant (Spray chroniący włosy przed wysoką temperaturą)

Uaktywniająca się pod wpływem ciepła odżywka w sprayu bez spłukiwania, pomaga zapobiegać uszkodzeniom włosów powstających w skutek wysokich temperatur (stylizacja na gorąco), działania promieni UV. Ułatwia rozczesywanie, chroni kolor, nie zawiera alkoholu.

w sprayu
podkreślające kolor, termoochronne, wygładzające
termoochrona
zapachowa
lekkie

bardzo dobry

Jakiś czas temu, od mojego męża dostałam prostownice. W obawie, przed zniszczeniem włosów "przeszukałam"wizaż, aby znaleźć odpowiedni produkt. Mój wybór padł na Fekkai, z racji zamiłowania do firmy i ufności wobec Letniejrosy :)
Ten spray w pełni spełnił moje oczekiwania. Właściwie ochrania i dodatkowo pielęgnuje włosy, nie obciążając ich.
Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ już przestałam używać prostownicy.
Polecam :)

świetna jakość, wysoka cena

Mam włosy długie a wręcz bardzo długie. Są gęste, z tendencją do nieregularnego falowania i zakręcania się na końcach we wszystkie możliwe kierunki. Doprowadza mnie to do szału dlatego też codziennie traktuje je prostownicą.
Od dawna szukam więc idealnego kosmetyku który będziea chronił je przed działaniem ciepła.
I muszę przyznać iż ten spray jest bardzo dobry. Jest leciutki, nie obciąża włosów. Prostownica sunie po nich gładko a po zakończonym zabiegu ilość połamanych włosów leżących na podłodze jest minimalna (przy innych kosmetykach o ktorych pisałam statystyka ta była zatrważająca).
Czuje iż chroni on włosy a o to przecież chodzi.
Ma też jednak kilka wad. Jak dla mnie jest mało wydajny, ale może być to spowodowane tym iż mam przysłowiową "burzę włosów" i trochę muszę go zaaplikować.
Relacja ceny do wydajności też nie wydpada najlepiej.
I ostatnia rzecz: nie wiem czy to prawda ale moja konsultantka w Douglas twierdzi że firma wycofuje ten kosmetyk z rynku. Nie wiadomo dlaczego ale jego dostępność jest coraz gorsza.
Mam mały zapas ale będę zmuszona poszukać czegoś innego. Jednak jak ktoś trafi na ten produkt to polecam wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: kilka