Guerlain, Les Voilettes Pudre Libre (Puder sypki - stara wersja)

Guerlain, Les Voilettes Pudre Libre (Puder sypki - stara wersja)

Sypki puder w złotej puderniczce do nakładania puszkiem. Nadaje matowe i jednocześnie rozświetlone wykończenie makijażu. Dostępny w 3 kolorach.

Nigdy nie wybaczę Guerlain że go wycofali !! :(

Najlepszy, idealny, cudo... a tu taka niemiła niespodzianka i Guerlain wycofało to cacko na rzecz nielubianych przeze mnie pudrów mineralnych :/ mam jeszcze resztki i ogromnie rozpaczam co zrobię jak się skończą :(((

Największą zaletą jest lekkość pudru - jak mgiełka, w ogóle go nie czuć na buzi. A do tego pięknie wygładza buzię, lekko matowi (nie wysusza!), utrwala makijaż, buzia wygląda po jego nałożeniu świeżo i delikatnie.

Jest bardzo wydajny, starcza na dłuuuugo.
Co dla mnie ważne kolor 01 jest naprawdę transparentny :)

Aaa, zapomniałam dodać, że pięknie pachnie... ale u Guerlain wszystko pięknie pachnie :)

Polecam !!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Takk!

Swoją przygodę z kosmetykami zaczęłam dość niedawno. To jest mój drugi puder sypki jaki posiadam i wiem że był to strzał w dziesiątkę! :-) Mam skórę mieszaną, czasami z tendencją do tłustej (zależy od dnia) i używając tego pudru nie muszę się martwić, że wyjdę z maską na twarzy. Zmagam się czasami z niechcianymi gościami na mojej twarzy. Jednak ten puder zawsze tak ładnie wygładza i kamufluje pryszcze, że prawie nic nie widać żebym miała na twarzy.
Jedynym minusem jest to, że robiąc poprawki w ciągu dnia uzyskuję brzydki efekt - ale wybaczam mu to, bo bardzo rzadko mam takie dni. Na ogół mam perfekcyjny makijaż do końca dnia.

Polecam z czystym sumieniem :-).

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Dobry puder !!!

Puder ten stosowałam dawno temu bo teraz jest już nieosiągalny w sklepach i bardzo go lubiłam za to że był lekki , drobno zmielony, ładnie ujednolicał cerę , miał fajne wygodne w użyciu opakowanie (ja stosowałam siateczkę) dużą pojemność bo aż 30 gr, nie zapychał , nie przesuszał cery , a także za zapach który był przecudny:) Puder nie matował cery na długo ale jeszcze nie spotkałam takiego który by to robił. Jedyny minus był taki że brakowało jasnych kolorów , dla mnie nawet najjaśniejszy był troszkę za ciemny. Cena do przeżycia ok.200 zł za 30 gr.Jeżeli kiedyś będę miała okazję go kupić na pewno to uczynię:) Polecam !!!

wart swojej ceny

kupiłam zachęcona opiniami. Jest doskonały, cudownie matuje ale też rozświetla, buzia wygląda promiennie, matowo i jakoś tak ładniej. I chyba o to chodzi. Uczucie komfortu fantastyczne. Tylko zapach nie do kokńca mi odpowiada- coś jak kisiel:) Ale nie jest rażący ani duszący, ale spodziewałam się bardziej pudrowego. Generalnie świetny niezbędnik kosmetyczny.

Ilość zużytych opakowań: 1-jestem w trakcie

szkoda, że zastąpili go nowym...

+ wydajny (30g)
+ stara cena, w jakiej przyszło mi nabyć puder była adekwatna do jakości - 170 zł, później 190 zł
+ genialny efekt wygładzenia buzi i zmatowienia
+ utrwala makijaż
+ fantastyczne opakowanie z sitkiem - będę go używać do innych pudrów :)
+ kolor 01 - NAPRAWDĘ TRANSPARENTNY!

- mógłby matowić dłużej, ale przy mojej cerze to żadna nowość, że po 3-4 godzinach się święcę :)

niestety, nowe kolory tego pudru zupełnie odbiegają od pojęcia \\"transparentny\\" i blade lico jak ja nie odnajdzie swojego odcienia :(
Ilość zużytych opakowań: jeszcze kończę pierwsze, duże

KWC

Długo się zastanawiałam czy kupić wersję sypką czy prasowaną tego pudru ,aż w końcu na Truskawce była promocja na sypki i kupiłam.Posiadam kolor 04 Ambree i jest wprost idealny do mojej cery choć obawiałam się ,że może być za ciemny(na zdjęciu).Ten puder jest genialny,to co robi z twarzą to jest mistrzostwo świata!Tak pięknie wygładza i zmiękcza rysy ,że twarz wygląda jakby była spowita jakąś mgiełką ale niewidoczną.Jest jak pyłek taki drobny no i ten piękny zapach.Praktycznie nałożony rano(na krem bo nie stosuję podkładu)trzyma się cały dzień bez poprawek.Matuje na kilka godzin(strefa T).Do tego jest b.wydajny i jest go dużo aż 30g.Polecam

Używam tego produktu od:kilku tygodni

najlepszy

Ma obłędny meteorytowy zapach i jest najlepszym sypkim pudrem wykończeniowym, jaki miałam możliwość używać do tej pory.
Idealny z podkładami Guerlaina ale nie tylko.
Świetnie się łączy w sumie z każdym podkładem.
Dobrze matuje i pięknie rozświetla cerę.
W sumie nie wymaga poprawek, raz użyty rano na podkład trzyma się cały dzień.
Wydajny, luksusowy.

Ilość zużytych opakowań: 1 miniatura

mój wyśniony

na początek testowałam- mialam 3g w testerze zapragnęłam strasznie go mieć, aż mi się śnił po nocach

no i kupiłam, bo akurat miałam rabat 20% więc bardzo się opłacało

doskonały pod każdym calem, milo sie go naklada, trzyma sie caly dzien a efekt jest spektakularny

to moj pierwszy sypki puder i nawet nie do konca wiem jak sie nim poslugiwać ( umiescilam sitko bezposrednio na pudrze i nie wiem czy dobrze, bo dużo się obsypuje na boki)

pokochalam go calym sercem no i ten zapach

minusik malutki-puderniczka piekna i duza ale w rzeczywistoście plastikowa,tandetna, pewnie nie bedzie trwala- choć przy meteorytach też tak myślałam :D

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:tester, a teraz opakowanie pełnowymiarowe

dla mnie bomba

Wcześniej używałam wersji prasowanej, ale z okazji nowej pracy kupiłam sobie też sypki ;) Generalnie jest on chyba lepszy od prasowanego:) Jest bardzo trwały i nawet po całym dniu wszytsko się dobrze trzyma. Na dodatek świetnie wygładza cerę, nie wchodzi w pory, a wręcz je minimalizuje. Jest drobno zmielony, super wydajny (uzywam już 3 miesiące i nie widze, żeby coś ubyło). Opakowanie duże, ciutkę może nieporęczne, fajna gąbeczka i sitko.
Na mojej suchej cerze trzyma się super, nie podkreśla suchych skórek, jest trwały i pieknie pachnie. POLECAM!

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Cudowny!

Kocham niektóre kosmetyki Guerlain, zwłaszcza meteoryty. Przede wszystkim jestem wręcz uzależniona od ich zapachu. Niestety, ten puder zupełnie mi nie odpowiada, właściwie nie mam pojęcia dlaczego, bo teoretycznie powinien być idealny - ma ładny kolor, jest bardzo drobny, ale mi nie pasuje. Po pierwsze jest bardzo widoczny na twarzy, tworzy efekt maski, po kilku godzinach wchodzi razem z podkładem w każde załamianie skóry, co wygląda strasznie, po trzecie nie można poprawić makijażu, bo każda dodatkowa warstwa tworzy dodatkowy efekt maski. Dałam mu trzy gwiazdki, bo pomimo, że oceniam ten puder na swojej skórze, malowałam nim wiele razu swoją mamę, która wygląda w nim zjawiskowo! Makijaż utrzymuje się bardzo długo i ogólnie efekt jest świetny! Ale - mama ma skórę suchą, naczynka (puder ładnie kryje, ale nie tworzy maski). Na mojej tłustej skórze zdecydowanie lepiej sprawdzają się Lucidity i So Ingenious EL.Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze na zmianę z innymi;)Edytuję: dodaję dwie gwiazdki, bo oceniam nową wersję tego pudru, która jest po prostu rewelacyjna! Nieprawdopodobnie drobno zmielony puder - wręcz do pyłku, przepięknie matuje i rozświetla buzię. Ładnie daje się poprawić w ciągu dnia. Naprawdę cudo! Zamiast, jak poprzednio - efektu pudernicy, otrzymujemy po prostu efekt Photoshopa:) Przeważnie, jak firma coś zmienia, są to zmiany na gorsze, niestety, jak to się mówi, lepsze jest wrogiem dobrego, ale nie w tym przypadku. Naprawdę wielkie brawa dla producenta za tak jedwabisty efekt na skórze i tak nieprawdopodobną delikatność. Tylko ta cena...ech, no ale trudno;) naprawdę warto:)

???????

Mysle ze mozna znalezc rownie dobry a nawet lepszy puder w nizszej cenie. W sumie nie mam mu nic do zarzucenie ale nie spelnil moich oczekiwan przedewszystkiem dlatego ze nie matuje na dlugo a po paru godzinach widac go na twarzy, nie stapia sie z podkladem (uzywam podkladu chanel i dior), zaraz po nalozenie wyglada ladnie ale po paru godzinach efekt znika, Moze dla cer suchych i normalnych bedzie dobry ale dla mojej tlustej cery napewno lepsze sa pudry w kompakcie np. chanel no i vichy sypki.Plus za to ze napewno jest ma duze opakowanie i jest wydajny, minus za puszek duzy ale niezbyt wygodny.

Edytuje recenzje poniewaz po paru miesiacach lezenia w szafce zaczelam go uzywac i okazal sie swietny,tylko nie mozna z nim przesadzac, super rozwietla i rozmywa rysy twarzy, wygladza i jakos tak upieksza buzie.Pol gwiazdki odjelabym za puszek bo jest ciezki w uzyciu, ja uzywam innego ,mniejszego a tak po za tym to 4,5 mu sie nalezy

Używam tego produktu od:6-7 miesiaca

polecam

Opakowanie - jak to Guerlain - luksusowe :)
Niestety troszkę niepraktyczne.Przy otwieraniu wieczka w powietrzu unosi sie mała chmurka tego wspaniałego pudru,nie brakuje go również w nadmiarze na gąbeczce..efekt jest taki że za każdym razem jakaś ilość marnuje się :( i brudzi mi szafkę.
Teraz już tylko PLUSY :)
Puder bardzo dobrze matuje moją świecącą się strefę T,jest dosyć trwały(choć mógłby być trwalszy ;))
Bardzo lubię tez jego delikatny lekko pudrowo-perfumowany zapach.
Mam kolor AMBREE 04 i bardzo mi on odpowiada.
Wydaje mi się że jest wydajny i straczy na długo.
Godny polecenia :)

Używam tego produktu od:1roku