Sensique, Inspired by Earth, Paletka 5 cieni do powiek

Sensique, Inspired by Earth, Paletka 5 cieni do powiek

Paletka cieni z nowej kolekcji Inspired by Earth - jesień 2009.
Kolory inspirowane kolorami ziemi - blaskiem czerwieni, pomarańczy i brązów jesiennych liści, głębią fioletu dojrzałych owoców, słonecznym złotem, odcieniami błękitu nieba oraz zgaszoną zielenią traw.

Cena: 9zł / 8g
/m/

bardzo dobre

a kupiłam swego czasu, kupiłam.... porządne cienie w niskiej cenie, dość trwałe, wydajne, nie uczulające. ale... na początek czepię się pudełeczka. to ladny bubel. dość szybko się wyrabia i nie domyka, co praktycznie uniemożliwia noszenie ich w torebce. za to ujmuję całą tłustą gwiazdę, bo opakowanie to koszmar. następne pół gwiazki z jasny brąz i to coś pomarańczowego. okazało się, że do mnie te kolory nie pasują, więc ich praktycznie nie używałam, a resztę kolorów zamęczyłam na śmierć.

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata temu

Ilość zużytych opakowań: 1 standard.

Bardzo je lubię

Od dłuższego czasu używam do codziennego makijażu tylko tej paletki i niestety mój ulubiony zielony cień jest już na wykończeniu. Dają na oku bardzo przyjemny, perłowy efekt, łatwo je rozetrzeć, kolorystyka idealna dla mnie, do pigmentacji nie mam zastrzeżeń - potrzebowałam delikatnych cieni na codzień i one takie są. Utrzymują się bez poprawek (na bazie) cały dzień, pod koniec może odrobinę blakną. Niestety mają jedną wadę, za którą odejmuję gwiazdkę - potwornie się osypują podczas nakłądania. Są bardzo miękkie i kruche, dość grubo mielone, naprawdę łatwo je uszkodzić. Kolejne pół gwiazdki odejmuję za nietrwałe opakowanie, mnie rozleciało się bardzo szybko.

Naprawdę świetne

Cienie kupiłam zupełnie przypadkowo, skuszona ładną paletą kolorów. I nie zawiodłam się! Kolory są perłowe, delikatne, faktycznie mają w sobie barwy jesieni, nie zostawiają smug ani mocnych plam na powiekach. Nadają się idealnie do makijażu biurowego, jeśli nie jesteśmy zwolenniczkami nudnego i bezpiecznego beżu, a musimy wyglądać profesjonalnie i elegancko.

Jeśli chodzi o ich jakość, to nie zauważyłam żadnej różnicy między cieniami Sensique a cieniami innych, droższych marek. Nie osypują się ani nie rolują, jednak zawsze stosuję bazę do powiek, w przeciwnym razie każdy cień zbiera mi się w załamaniach powieki.

Super!!!

Świetne cienie! Kolory, aplikacja, nie rolują się! Piękne, piękne te kolory! Można łączyć dowolnie, jak kto lubi. Nie kupię ich ponownie ponieważ już ich nie ma :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Perłowy blask

Do zakupu zachęciły mnie pięknie dobrane kolory tej paletki. Można nimi wykonać wiele ciekawych makijaży :ehem: Szczególnie lubię połączenie jasnego różu z ciemną śliwką.
Cienie są niezwykle trwałe jak na tak niską cenę - nie ma mowy o rolowaniu, czy zbieraniu w załamaniu powieki. Do tego przepięknie się mienią - to cudny, perłowy blask, a nie tandetny brokat. :love: Poza tym są doskonałe do cieniowania i nie osypują się z powieki.
Jedyne, co mi w nich nie pasuje to to, że trochę kruszą się przy nabieraniu na pędzelek czy aplikator (tylko w palecie, nie na oku). Mogłyby być bardziej "twarde". :ehem:

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Łał!

Cienie są rewelacyjne! Świetne kolory, mnóstwo możliwości łączenia barw, nie rolują się! Miałam je ostatnio 14 h i nic! Zero grudek! Jest po prostu świetny a malowanie oczu to rewelacja! Polecam! :)

Używam tego produktu od:dwóch tygodni

Ekstra

Bardzo ładny zestaw cieni.
+ ładne opakowanie
+ dobre pigmenty
+ bardzo ładnie się mienią
+ ekstra cena jak na pięć odcieni
Minusów żadnych nie znalazłam

Ilość zużytych opakowań: prawie nie naruszony stan

Ładny zestaw.

Jestem bardzo zadowolona z tej paletki:
+ładny zestaw pasujących do siebie odcienie [chociaż nie wiem czy zużyję zielony i brzoskwiniowy :P]
+niska cena
+ładnie błyszczą
+długo trzymają

- nie widzę.

Używam tego produktu od:niecały miesiąc

Po pierwsze śliczne kolory, może oprócz pomarańczowego. Wygodnie się aplikuje, łatwe w cieniowaniu. Na bazie Joko trwają cały dzień. Są supertanie, bo 9 zł za 5 odcieni ładnie opakowanych to pryszcz. Cudo :)

Używam tego produktu od: 2 tyg

Super!

Cienie świetnie dobrane kolorystycznie. Od razu przykuły moją uwagę :)
Jedyne do czego się mogę doczepić, to ich perłowość. Mogłyby być trochę mniej świecące :)

Ale plusy przyznaję za:
- bardzo dobre napigmentowanie
- trwałość (trzymają się kilka dobrych godzin bez żadnej bazy!)
- ładne opakowanie
- przystępna cena

Szkoda, że nie ma więcej wersji kolorystycznych, bo na pewno kupiłabym też inne :D

Używam tego produktu od:ok. dwóch tygodni

bardzo mi się podobają

nie sądziłam, że te cienie okażą się takie trwałe i ładne kolorystyczne, no i że nie podrażnią mi oczu.. przetrwały jednak pięknie pełne osiem godzin bez poprawek (używam bazy joko) i nie wystąpiły żadne problemy. paletka jest pięknie zrobiona, cienie lśniące i trwałe. za taką cenę - na prawdę można się skusić.

Używam tego produktu od: parę dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze