HiPP, Babysanft, Waschgel Haut & Haar (Żel do mycia ciała i włosów)

HiPP, Babysanft, Waschgel Haut & Haar (Żel do mycia ciała i włosów)

Żel do łagodnego mycia wrażliwej skóry i delikatnych włosów dziecka; można stosować od pierwszego dnia życia. Idealny dla całej rodziny. Zachowuje naturalną warstwę ochronną skóry, pozostawiając ją miękką i gładką. Nie podrażnia oczu.
Formuła bez substancji zapachowych uważanych za alergizujące (zgodnie z Dyrektywą 2003/15/WE), olejków eterycznych, barwników, konserwantów, mydła, surowców pochodzenia zwierzęcego. Zawiera naturalny wyciąg z ekologicznych migdałów.

Straszny wysyp :(

Niestety nie napiszę bardzo dokładnej recenzji, gdyż użyłam tego żelu już jakiś czas temu, więc nie pamiętam wszystkich szczegółów. Pamiętam jedynie moje wielkie nadzieje związane z tym produktem i jak bardzo się na nim zawiodłam. :( Sądziłam, że skoro jest to kosmetyk dla dzieci i to w dodatku tak chwalony, to żadnej krzywdy mi nie wyrządzi, a tu niespodzianka. Wiele żelów powoduje u mnie trądzik na plecach i dekolcie, ale ten mnie wysypał straszliwie i to nawet na nogach! Widać, że nie zawsze to co droższe, lepsze. Inne dziecięce kosmetyki i w dodatku tańsze tak źle na mnie nie oddziaływały. Zapach również mi się nie podobał. Nie jest typowo dziecięcy. Babydream według mnie pachnie lepiej, ale to już kwestia subiektywna.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno, 400ml

Bardzo fajny.

Dla dzieci i nie tylko :)

Bardzo delikatny, nie podrażnia, nie uczula. Skóra jest po nim czysta, przyjemna i gładziutka.

U synka myłam tym żelem włoski, również się sprawdził - na swoich nie próbowałam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

przetestowany na własnych dzieciach

Kupiłam ten żel, bo był na porodówce i się sprawdził od pierwszych dni życia.
Moje dzieci to stworki od urodzenia kudłate i ten produkt jest idealny - do włosów i do ciała
plus pompka, co przy kąpieli noworodka i potem niemowlaka daje nam swobodę operowania tylko jedną ręką :)
Od kiedy zainteresowałam się składami przekonałam się, że i tutaj jest super!
Zapach bardzo lubię - utrzymuje się większą część dnia na włoskach.
Nie podrażnia, nie uczula.
Wolałabym, żeby był tańszy, ale nie odejmę gwiazdki, bo za taką jakość jest rozsądnie.

Szału nie ma

Płyn ma specyficzny zapach, ładny, lecz z czasem staje się męczący, a nawet lekko duszący. Słabo się pieni - a raczej się nie pieni. Wysoka cena.
Nie podrażnia. Ładnie myje <dobrze zmywa makijaż>, nie podrażnia. Delikatny. Przyjemny skład. Wygodna butla z dozownikiem. Wydajny.

Używam tego produktu od: 4,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 butla

Bardzo fajny plyn

Delikatnie myje cialo i wloski dziecka, nie wysusza skory,wloski sa miekkie i blyszczace, jest ogolnie dostepny, cena no coz chcialoby sie troszke nizsza no ale stosunek ceny do jakosci jest, nie pieni sie jak inne specyfiki ale to dlatego ze nie zawiera sls itp . Ja ze swojej strony polecam.

Niezastąpiony do mycia twarzy

Używam go codziennie do mycia twarzy, idealny do cery mieszanej. jedno opakowanie starcza mi na prawie rok czasu. Przyjemny i delikatny zapach, nie mam po nim żadnej alergii.

Ilość zużytych opakowań: okolo 9

Kolejny świetny produkt hipp

Hipp to teraz nasza ulubiona marka do pielęgnacji skóry synka - żel również świetnie się sprawdza.

Dobrze się pieni, świetnie myje, ma ładny skład, pięknie pachnie, bardzo lubię ten zapach.

Nie podrażnia ani nie uczula skóry maluszka, skóra nie jest po nim wysuszona.

Sama myję nim też twarz i jestem bardzo zadowolona.

Wydajny, może nie najtańszy, ale wystarcza na jakieś 3 miesiące.

Wygodna pompka, ładne opakowanie.

Polecam, uwielbiam produkty hipp.

Używam tego produktu od: jakiś miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

bardzo dobry

Bardzo dobry i fajny żel uniwersalny. Jestem z niego zadowolona, dobrze się pieni, jest wydajny. Synek używał go 3 miesiące albo dłużej. Teraz testujemy rossmana babydream - jest tańszy i jak na razie nie widzę różnicy, więc poco przepłacać :)
Ogólnie polecam, ale jest dość drogi.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Bardzo dobry produkt!

Przede wszystkim: nie podrażniał delikatnej skóry mojego dziecia, a stosowany był od pierwszych dni życia-za to ogromny plus! Śliczny zapach już na zawsze będzie kojarzył mi się z pierwszymi kąpielami córy, wydajny-używaliśmy go chyba 3 miesiące... Zmieniliśmy na Oilatum Soft, polecony przez pediatrę, ale nie widzę różnicy jesli chodzi o reakcję skóry dziecka, gdy tylko skończymy niekończący się Oilatum napewno do niego wrócimy, ponieważ osobiście wolę kąpiel polegającą na myciu, a nie tylko chlapaniu się wodą z emulsją-jak w Oilatum...

Na plus jeszcze poręczne opakowanie!

Używam tego produktu od: od narodzin dziecka, przez miesiąc

SUPER

Gości w mojej łazience jako kosmetyk do mycia wszystkiego: jako mydło do rąk, żel do mycia twarzy, żel pod prysznic i szampon do włosów. Ma doskonały łagodny skład i mega łagodnie myje każdą część człowieka, absolutnie nie wysusza. Włosy po nim są całkowicie oklapnięte ale nie szkodzi, bo ja należę akurat do tych co muszą zwalczać nadmierną objętość. Drogie apteczne marki powinny przepisać sobie skład tego żelu i wziąć przykład również z ceny, ponieważ butla Hippa kosztuje w hipermarkecie PONIŻEJ (aczkolwiek blisko) 20 PLN. Konsystencja żelu jest idealnie jednolita, żadne tam galaretki czy glutki. Poprostu przezroczysty żel. Trochę napachniony czymś, ale w miarę delikatnie, nie męcząco (na tym polega jego wielka przewaga nad Babydream!). Butla nie dość, że ładna i dopracowana w każdym szczególe, to jeszcze wykonana z plastiku, który w dotyku jest jakby aksamitny, nie wyślizguje się z ręki.

PODSUMOWUJĄC:
To doskonały kosmetyk w prawie doskonałej cenie (bo jednak Babydream jest dwukrotnie tańszy!). Cena powinna być niższa, nie przekraczająca 15 PLN, za to odejmuję pół gwiazdki. Hipp to świetne ultrałagodne niedrogie myjadło nadające się do każdej części człowieka, autentycznie pozbawione alergennych składników: nie ma ani surowców odzwierzęcych ani olejków eterycznych (bo brak konserwantów, emulgatorów i barwników to oczywiste u Hippa). ACZKOLWIEK w kremie do twarzy i w mleczku do ciała jest Phenoxyethanol niestety.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa, trzecie w trakcie

super

Ten żel jest bardzo fajny, u mnie ma same plusy:

+ nie szypie w oczka,
+ starcza na długo,
+ delikatnie myje,
+ opakowanie bardzo wygodne,
+ nie podrażnia delikatnej skóry dziecka,
+ ładny zapach.

Polecam.

dobry skład

Fajny skład, ładny delikatny zapach i wygodne opakowanie z pompką to plusy.
Minusem jest dla mnie brak pienienia oraz to, że żelem ciężko umyć włosy.