Marion, Termoochrona, Serum chroniące włosy przed działaniem wysokiej temperatury

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

11541 opinii
Średnia ocena: 3.68/5

Serum ułatwia prostowanie oraz chroni włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wysokiej temperatury. Do stosowania zarówno z prostownica jak i suszarką.

termoochrona
termoochronne, wygładzające
zapachowa
bogate
olejek

Maluszek o wielkim sercu

Posiadam dlugie , farbowane włosy, dosyć często używam suszarki , prostownicy czy lokówki, przy tym dbając o to aby moje włosy były solidnie zabezpieczone i aby te zabiegi nie miały na nie negatywnego wpływu.
Serum to kupuje najczęściej w drogerii Kosmyk.
Mala zgrabna buteleczka w czerwonym kolorze, zabezpieczona nakrętki, posiada pompkę, która pozwala dozować odpowiednią ilość kosmetyku.
Włosy po zastosowaniu produktu są lśniące, bardzo delikatne w dotyku , nie puszą się, końcówki wyglądają na scalone , nadają lekkości włosowi dzięki czemu każdy zachwyca się efektem jaki uzyskuje.
Lubie to serum mam je zawsze pod ręką, często zabieram w podróż, ponieważ jest poreczne , nie zajmuje dużo miejsca .

Ochrona to podstawa

Termo ochronę stosuje zawsze przy prostowaniu moich włosów czy zwykłym ich suszeniu , mała ilość zmasowana na końce włosa a także po ich długości chronię jest przed wysoką temperaturą nie powodując zniszczeń i spalenia ich. Efekt jest dość dobry choć widziałam i lepszy efekt .
Opakowanie jest zgrabne w ładniej plastikowej buteleczce z dozownikiem co pozwala na to że produkt jest bardziej wydajny .

Zabezpieczenie przed temperaturą.

Zawsze przed prostowaniem moich włosów prostownicą lub robieniem loków nakładam serum na moje włosy. Kosmetyk ten chroni moje włosy przed wysoką temperaturą, które emitują użądzenia do stylizacji włosów. Produkt zamknięty jest w plastikowym opakowaniu z pompką. Konsystencja serum jest oleista. Radzę ostrożnie go aplikować na włosy aby ich nie obciążyć. Serum pachnie przepięknie, słodko. Po nałożeniu serum moje włosy są dobrze zabezpieczone przed wysoką temperaturą pięknie się błyszczą i są miękkie w dotyku. Serum używam często po myciu włosów w zastępstwie odżywki lub maski. Serum nie skleja włosów oraz jest wydajne, ponieważ wystarczy jedna pompką na całe moje włosy, które mam do łopatek. Serum kupiłam w drogerii Natura.

Dobre serum

Serum zabezpiecza włosy przed działaniem wysokiej temperatury. Ładnie nabłyszcza i wygładza włosy. Produkt ma przyjemny zapach. Włosy po nałożeniu produktu nie są posklejane, co jest dużym plusem. Opakowanie jest poręczne i dzięki pompce łatwo wydobyć z niego produkt. Serum jest bardzo wydajne. Produkt jest bardzo przystępny cenowo. Jak z każdym serum, czy olejkiem do włosów trzeba odpowiednio wyczuć ilość produktu, aby nie uzyskać efektu obciążonych, posklejanych włosów.

Jeden z lepszych

Te serum jest po prostu świetne. Chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury do tego pięknie pachnie sprawia że włosy są wygładzone nie puszą się nadaje blasku cena śmieszne niska jak za tego typu produkt a dzialanie oceniam 10/10 polecam

serum 10/10

kocham zapach tego serum, kompletnie o nim zapomniałam jak sie swietnie sprawdzał na moich suchych wysokoporowatych włosach :) 10/10 działa! wlosy nawilzone, blyszcza , chroni jej przed uszkodzeniami i mozna znlaesc go w drogeri badz markecie i nawet w internecie .

Świetne serum silikonowe w niskiej cenie

Serum Marion jest mi znane nie od dziś. Jest to produkt silikonowy o działaniu termoochronnym. Idealnie dociąża, lecz nie przeciąża włosów, co jest zasługą dosyć gęstej, ale mimo wszystko całkiem lekkiej formuły. Stosuję go zarówno na suche, jak i na mokre włosy przed suszeniem. Produkt ten bardzo dobrze chroni włosy zarówno przed urazami mechanicznymi, jak i wysoką temperaturą. Serum jest ponadto niezwykle wydajne. Mimo codziennego stosowania, opakowanie starcza co najmniej na kilka miesięcy.

Dobry

Fajny spray do włosów w bardzo niskiej cenie który sprawdźa się . Spray kupiłam na jakieś promocji za 5 zł . Dobrze się u mnie sprawdza ,szczególnie przed prostowaniem włosów . Mam już swoje lata ,moje włosy ponad 30 lat farbowane na blond,więc naprawdę ciężko je pielęgnować i ciężko im dobrać odpowiedni kosmetyk. Ten i mnie się super sprawdził. Nie uczula,nie podrażnia nie powoduje przetłuszczania się włosów ,dobrze chroni przed ciepłem . Polecam

Przydatne serum

Serum zakupiłam po przeczytaniu pozytywnych opinii na jego temat i przyznam, ze muszę je podzielić. Serum rzeczywiście pomaga ułożyć włosy podczas suszenia oraz chroni przed działaniem temperatury. Poza tym podoba mi się, że ma gęstą konsystencję i dociąża włosy. Same plusy.

Kosmetyki b fajny

Serum jest bardzo fajne ale czy chroni? Końcówki od prostownicy i tak się robią i tak. Ale używam ochronnie, Bo bez niego może być o wiele gorzej przecież :)
starcza na bardzo długo

Serum chroniące włosy

Stosuję sporadycznie, najczęściej przy kręceniu/prostowaniu i śmiało mogę powiedzieć, że spełnia swoje ochronne zadanie. Serum ma ładny zapach, nie obciąża włosów, nie puszy ich a wygładza i nadaje blask. Buteleczka o pojemności 30ml wystarcza mi naprawdę na baardzo długo, ale jak już wspominałam, stosuję okazyjonalnie.

Opakowanie to mała butelka z pompką w czerwonym kolorze. Serum ma oleistą konsystencję, która jest przeźroczysta. Posiada przyjemny zapach, który utrzymuje się na włosach. Świetnie chroni włosy przed wysoką temperaturą podczas suszenia czy prostowania włosów. Po użyciu włosy są wygładzone i bardziej błyszczące przez co wyglądają na zdrowsze. Dodatkowo zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów. Serum jest bardzo wydajne, ale przez swoją oleistą konsystencję trzeba uważać, aby z nim nie przesadzić. Formuła nie dla mnie, ale całość działania jak najbardziej na plus. Polecam.