Bioetika, Style, Form Curl, Fluido Arricciante (Fluid modelujący do loków)

Bioetika, Style, Form Curl, Fluido Arricciante (Fluid modelujący do loków)

Fluid modelujący , idealny w celu tworzenia i definiowania loków. Wspaniały również dla struktur elastycznych i naturalnych. Działa wygładzająco. Idealny w celu przemiany włosów prostych w falowane i kręcone.

DNO!

Produkt zamówiłam ponad 3 lata temu na allegro za ok. 30 zł z przesyłką, wtedy jeszcze nie było go tutaj w opiniach, a szkoda - może nie straciłabym kasy na ten bubel? :-)

Konsystencja dość zwarta, przeźroczysta. Jak dla mnie za gęsta. Powoduje oklapnięcie włosów, które są przeciążone i wyglądają na nieświeże - dozowanie mniejszych ilości nic nie daje. Butelka którą dostałam była ważna 4-5 lat :-) (jakoś 2009-2014) - dla mnie podejrzane..

Najgorszy produkt do stylizacji loków, który miałam w rękach - a trochę się ich przewinęło.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu

Ilość zużytych opakowań: pół butelki

może być, warto spróbować

Fluid zamowiłam na allegro. Byłam na tyle zadowolona, żeby dokonać ponownego zakupu: podkresla skręt, ładnie pachnie, wydajny, cena ok.Warto spróbować.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

TAKI SE...

Produkt nie nawilża, co przy kręconych włosach jest istotne. Ciężki, sklejający, słabo podkreśla skręt. Coś tam robi, ale bez jakiegoś spektakularnego efektu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 x 250 ml

Nie polecam

Produkt skleił moje włosy, bardzo je obciążył i nie podkreślił loków. Jak dla mnie tragedia. Sprawdza się tylko jako ochrona przeciwko działaniu wysokiej temperatury..

Używam tego produktu od: rok

Bardzo fajny fluid

Bardzo fajny fluid. Jak nauczyłam się go nakładać, a dokładnie jaką ilość brać, to włosy wychodziły mi świetne: loki były podkręcone, włosy lekkie nie obciążone. Do tego fajny zapach. Produkt jest bardzo wydajny. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Tylko jedna gwiazdka

Dla mnie beznadziejny.
Ani loków nie formował,ani nie ujarzmiał.

Po jego zastosowaniu nie dość,że nadal miałam siano bez ładu i składu, to jeszcze posklejane.
Moim włosom niewiele trzeba ,żeby nadać im kształt.
Odrobina wody i czymś obciążyć.
Ten balsam nawet tego nie potrafił.

Nie pomógł ani mi,ani mojej mamie z afro.
Oddałam siostrze ciotecznej praktycznie całą butelkę specyfiku.

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: odrobina z jednej butelki

raczej nie na moje włosy

Mam włosy miękkie, lekko kręcone,szukam kosmetyku który by wspomógł skręt. Niestety to nie ten....
Loki są raczej pogniecione a nie skręcone.
Używając tego żelu włosy nie wytrzymują drugiego dnia , kosmyki włosów prostują się ...

Ilość zużytych opakowań: 1 op niecałe

REWELACJA

Jest to kosmetyk, jakiego szukałam, mam kręcone włosy choć od dłuższego już czasu miałam problem, ponieważ włosy zaczęły się prostować i ciężko mi było uzyskać, choć namiastkę tych loków, jakie miałam kiedyś. Wypróbowałam całą górę kosmetyków i żaden mnie nie zadowolił.

Fluid wydaje się być wydajny, nie obciąża włosów i co dla mnie najważniejsze uratował moje loki.
Znowu mam piękne kręcone włosy!!!
Jednak trzeba stosować dyfuzor, tak jak jest napisane na etykiecie. Ja dodatkowo używam pianki do włosów.
Jestem bardzo zadowolona i będę go wszystkim polecać.
Myślę, że jeśli jest ktoś, kto się wacha nad jego zakupem powinien zainwestować w jedno opakowanie sądzę że na pewno się przekona.

Używam tego produktu od:tygodnia

Żadne z tego cudo

To to okropnie skleja włosy. Powstają albo smętne, zbite stąki albo swobodnie latające sianko. Tak de facto, ten żel (bo to nie fluid w żadnym razie) nadaje się tylko do nałożenia na noc. I kiedy przez noc ta galaretka się wykruszy, coś z włosami można sensownego uczynić. Ale to i tak nie jest nic nadzwyczajnego - pojawia się puszenie, potargane, poplątane włosy.

Ogółem - nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: do końca? zero

okropieństwo

zupełnie się nie nadaje do stylizacji loków
włosy są sztywne zmieniają kolor matowieją tracą połysk a loki są bez życia sztuczne
po zastosowaniu włosy wyglądaja tandetnie jak trwała z lat 80-tych
nie kupię wiecej i nie polecam

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Absolutne KWC

Czysta rewelacja!!!
fluid fantastyczny! Jezeli ktos szuka produktu ktory idealnie definiuje każdy loczek a przy tym nie skleja wlosow i tworzy z nich naturalna burze lokow to TO jest dokładnie to czego szukamy!!!!
Kupie ponownie z pewnością! i tak pewnie juz do konca zycia :D

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

super

Jak dotąd najlepszy fluid jaki miałam, kupiłam w ciemno i mogę polecić z czystym sumieniem, pięknie podkreśla loki, rozdziela je, nie są ani sklejone ani "spuszone", używam na mokre włosy, pięknie skręca, a najważniejsze, że nie wysusza, włosy są mięciutkie.. Jak dla mnie rewelacja. Daję max punktów bo póki co nie znalazłam lepszego.