Nivea, Beautiful Age, Odżywka w piance do włosów cieńkich i wymagających

Nivea, Beautiful Age, Odżywka w piance do włosów cieńkich i wymagających

Odżywka w piance Beautiful Age pogrubia i wzmacnia włosy, ułatwia rozczesywanie bez obciążenia, przywraca włosom blask. Formuła z naturalnymi składnikami - ekstraktem z owocu granatu oraz koenzymem Q10 - wzmacnia włosy chroniąc ich kolor. Odżywkę należy spłukać.

Skład: Aqua, Isobutane, Stearyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Ubiquinone, Punica Granatum Fruit Juice, Benzophenone-4, Oryzanol, Coco Betaine, Propylene Glycol, Propane, Butane, Sodium Chloride, Lactic Acid, Methylparaben, Propylparaben, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Methyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Parfum.

Cena: ok. 18zł / 200ml
/s/

Ślicznie pachnie i zmiękcza włosy blonetką:)

Za namową Beti ,wizazystki(kochanej takiej:):),poznałam ów cudo..co to pozostawia harmonię zapachu we włosach,zmiększa,pozwala rozczesać bez wyrwania sobie połowy czupryny:)jest wydajna..kosztuje grosze w Rosmanie..Niewielka ilośc dosłownie orzecha laskowego,no moze dwoch:):)wtarta we włosy bez dotykania skory głowy(ponoc tak lepiej dziala odzywka,pianka,serum-nie obciąza)wystarczy by włosiska nabrały gładkości..Za sam zapach ją ukochałam a juz inne walory to jej tylko na plus niech będą:)

Używam tego produktu od: 2 mcy

Świetna

Kupiłam skuszona promocyjną ceną, zapłaciłam jakieś 8 zł w Rossmanie. Nigdy odżywek w piance nie używałam, ale dwie ostatnie (Joanna i jakaś jeszcze) przetłuszczały mi włosy. Nivea jest świetna! Mam cienkie i zapuszczane włosy, które od wielu tygodni nie widziały fryzjera:) W opowieści o jakieś fantastyczne zwiększenie objętości nie wierzę, ale włosy po niej są gładkie, dobrze sie rozczesują i ładnie układają, nawet na trzeci dzień po umyciu. Zapach-choć intensywny-bardzo mi się podoba, w dodatku długo się utrzymuje. Pianka jest bardzo wydajna, wystarczy odrobina, chociaż przy nieuważnym stosowaniu wylatuje jej stanowczo za dużo.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Zapachowa

Zakupiłam w cenie 7,50 w Rossmannie. Gdyby nie promocyjna cena pewnie nigdy nie zakupiłabym tego produktu.

Jestem zadowolona z odżywki w piance, stosuje tylko na końcówki, świetnie je nawilża, jakbym użyła ją od nasady pewnie szybko by się przetłuściły.
Zapach odżywki jest bardzo intensywny, i nawet pomimo długiego spłukiwania zapach utrzymuje sie na włosach cały dzień (przy spiętych wlosach). Mi ten zapach nie przeszkadza, wręcz przeciwnie czuje się przez to świeżo.

Reasumując: Polecam

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 op

typowa, przecietna nivea

Kupiłam jako nowośc, skuszona koenzymem q10 i atrakcyjna formą pianki.

odzywka okazala sie nie wyrozniac specjalnie z rodziny odzywek nivea (przy czym zaznaczam, ze nie kupuje tych z nowym skladem z silikonami, a wyprobowalam jedynie te do kreconych, do brazowych i wygladzajaca z kaszmirem - wszystkie ze starej serii)

+/- zmiękcza włosy - i to aż za bardzo. moge jej uzyc 2-3 razy z rzedu i musze zmienic na inna bo takie zupelnie miekkie wlosy kompletnie mi sie nie ukladaja.

+ wygladza, ulatwia rozczesywanie, delikatnie natłuszcza włosy.

- zbawczego dzialania koenzymu q10 nie zauwazylam

+ / - zapach kosmetyczny, przyjemny, ale troche zbyt intensywny.

+ / - mila konsystencja, forma pianki zwieksza tez wydajnosc produktu, latwo sie go naklada, ale z drugiej strony ciezko ocenic ile produktu zostalo w puszce..

cena - zbyt wygórowana jak na tak przecietna odzywke
przyzwoita odzywka na codzien, dla osob, ktore szukaja zmiękczenia włosów

Jakaś nijaka

Mam włosy cienkie, nie farbowane ale o płowym, szarym kolorze- sądziłam że odżywka będzie akurat dla mnie, ale jakoś po zużyciu całego opakowania nie widzę efektów.
Odżywka jest w formie pianki, pachnie tak "perfumiasto" zapach raczej dla starszej kobiety. Producent pisze żeby trzymać ją na włosach minute, ja robię róznie, czasem krótko czasem trzymam ją z 10 minut i spłukuję.
Efekt wygładzenia włosów jest bardzo słaby, nie są po niej jakieś błyszczące, niestety odzywka mimo to powoduje szybsze przyklapnięcie włosów. Nie zauważyłam też żeby zyskały jakiejś grubości czy blasku. Wg mnie nie warto kupować.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy