Dermaglin, Krem regenerująco-kojący z zieloną glinką na noc

Dermaglin, Krem regenerująco-kojący z zieloną glinką na noc

Zielona Glinka Kambryjska + żeń-szeń + witamina E + olej jojoba + masło karite
Lekki o delikatnej nucie zapachowej krem na noc z witaminą E zwaną "witaminą młodości". Subtelne szmaragdowe zabarwienie wynika z obecności zielonej glinki kambryjskiej - unikatowej kompozycji minerałów bezcennych dla zdrowia skóry.
Krem łagodzi i koi podrażnienia . Aktywny składnik żeń -szeń - "król ziół" regeneruje i odmładza skórę, mobilizuje do pokonania zmęczenia. Masło karite i olejek jojoba nawilżają, poprawiają elastyczność, jędrność i napięcie skóry. Systematyczne stosowanie kremu zapewnia, że cera odzyskuje naturalne piękno i młodzieńczy blask. Do skóry normalnej i przesuszonej.

Skład: Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Panax Ginseng, Stearic Acid, Cetearyl Alcohol, Cetheareth-20, PPG-15 Stearyl, Ether, Kaolin Clay, Canola Oil, Petrolatum, Jojoba Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl, Stearate, Phenoxyethanol, Butyrospermum Parkii, Paraffinum Liquidum, Panthenol.

Cena: ok. 30zł / 50ml
/s/

polecam

Fajny krem ,nawilza ale nie zapycha .Lekka konsystencja,delikatny , glinka nadaje zielonkawy kolor, zapach srednio mi sie podoba ale malo wyczuwalny co dla mnie jest zaleta,nadaje sie nawet do mojej tlustej cery ,skora jest wygladzona i dobrze nawilzona.Ogolnie polecam dziewczynom szukajacym uniwersalnego kremu nawilzajacego ktory raczej nie podrazni cery.

Minusik ale maly za zapach ktory wydaje mi sie troche za ostry ale to jest kwestia gustu:)
i za to ze jest dziwnie malo dostepny ,przynajmniej we wroclawskich Rossmanach.Używam tego produktu od2 miesiace

plecam

Nie natłuszcza cery i nie pozostawia lepkiego "filmu", a przy tym intensywnie nawilża skórę. Rzeczywiście nie podrażnia skóry łagodzi podrażnienia. W moim przypadku pomniejsza pory - jestem naprawdę zadowolona

Używam tego produktu od:1-2 miesiące