L'Oreal Paris, Double Extension Growth Serum (Tusz z bazą 2 w 1 stymulujący wzrost rzęs)

Pierwsza maskara, która stymuluje wzrost rzęs. Rzęs jest więcej i są pełniejsze już po miesiącu, a od razu 80% dłuższe.
Krok 1: baza z serum stymulującym wzrost. Stymuluje wzrost, wzmacnia, uzupełnia rzęsy
Krok 2: maskara ultra - wydłużająca.

Cena: 60zł / 2x7ml
/m/

Całkiem dobry

Może nie jest to mój faworyt, ale zasługuje na miano dobrego tuszu do rzęs. Plus za płynne serum, które fajnie wydłuża rzęsy i ułatwia ich dalsze malowanie. Kłóciłabym się o, wspomnianą przez producenta, stymulację wzrostu rzęs, ale nie można mieć wszystkiego ;) Co istotne, tusz ma ładny kolor i konsystencję, nie kruszy się. Osobiście nie mam również problemu z rozprowadzaniem maskary na rzęsach, jednak szczoteczki mogły być ciut mniejsze i lepiej wyprofilowane. Moje znajome niestety męczą się z nimi i narzekają na efekt pandy wokół oczu. Podsumowując:

plusy:
- nie skleja rzęs, dobrze się rozprowadza
- nie kruszy się
- nie uczula
- pogrubia i delikatnie wydłuża rzęsy

minusy:
- szczoteczki nie są przystosowane dla osób z niewprawioną ręką ;)
- serum nie powoduje wzrostu rzęs
- trudno dostępny
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

bardzo dobry z malymi wadami

Tusz zakupiony w drogeri nie na allegro gdzie mozna nadziac sie na jego podroby!
Przepieknie wydłuza i pogrubia moje rzesy - zasluga bialej bazy :D

Skleja rzesy wiec trzeba uzyc szczoteczki do rozczesania. Pod koniec dnia kruszy sie dlatego -1 gwiazdka
Mam tez problem ze szczoteczkami sa dla mnie za duze i zawsze robie sobie pande dookola oczu :(

Mimo to tusz warty przetestowania!
Ps. jesli tusz byl z allegro i bardzo sie kruszy na poczatku stosowania to calkiem mozliwe ze jest to przeterminowany produkt lub podroba!

Kiepski

Używałam wcześniej innych tuszy L\'Oreal w których z jednej strony jest odżywka, a z drugiej tusz i byłam z nich zadowolona. Niestety ten to totalny bubel.
Próbowałam go nakładać go zarówno z odżywką jak i bez niej i efekt jest zawsze taki sam: rzęsy są czarne i nic poza tym. Żadnego wydłużenia. Gdyby nie to, że są przyciemnione nie zauważyłabym, że mam na oczach tusz.
Co do wzrostu rzęs czy ich zagęszczenia to nie zauważyłam żadnej różnicy. Rzęs ile było gdy zaczęłam go stosować tyle jest nadal.

Obecnie tuszu już nie używam natomiast odżywkę stosuję wraz z innym tuszem.

Jedną gwiazdkę daję za ładną czerń.

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Mega!

Tusz, jak dla mnie, jest rewelacyjny!!!
- mega wydłuża (nawet te krótkie rzęsy stają się równie długie jak pozostałe)
- nie skleja
- nie obsypuje się
- pogrubia (ale nie tak obłędnie jak wydłuża)
- odżywia rzęsy
- dobrze pokrywa białą warstwę
- super szczoteczka, bardzo dobrze nią się tuszuje rzęsy
- efekt długich rzęs utrzymuje się cały dzień
- nie robi grudek
- brak problemów ze zmywaniem
- warty swojej ceny, tym bardziej, że ten tusz na prawdę powoduje efekt sztucznych rzęs!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam :)

Niby fajny, ale jednak...

Miałam wobec tego tuszu duże nadzieje, ponieważ strasznie zaczęły mi wypadać rzęsy (prawdopodobnie przez poprzedni tusz) i liczyłam, że dzięki niemu poprawi się kondycja moich rzęs. Faktycznie stan moich rzęs się poprawił i przestały mi wypadać, ale pewnie przez samą zmianę tuszu, a nie jego właściwości. Malownaie nim idzie dosyć opornie, po nałożeniu bazy ciężko aplikuje się tusz, pozostają gdzie niegdzie białe prześwity i rzęsy wyglądają jakby były oblepione. W dodatku w ciągu dnia tusz się obsypuje. Mam wrazenie, że ten tusz nie współgra z bazą, sam tusz byłby nie najgorszy. Zatem szukam dalej ulubieńca.

koszmarny

Tusz sam w sobie nie jest zły. W pewnym stopniu faktycznie pogrubia i ładnie rozczesuje.. ale do czasu..
"serum" okropnie wplywa na ten tusz powodujac kruszenie sie juz po dwoch godzinach od zaaplikowania, ponadto calkowicie zmienia gramaturę tego tuszu, ciezko sie go usuwa, wrecz jest to niemozliwe bez tarcia..
koszmarny zakup, nie polecam go!!!

dobry, ale dla cierpliwych

przede wszystkim nie wiem czy faktycznie wzmacnia rzęsy bo nie używam go wystarczająco regularnie,
w każdym razie tusz daje ładny efekt na rzęsach, podobny do maxfactor 2000 calorie, ale na zrobienie makijażu potrzeba poświecić dwa razy więcej czasu, a ja nie należę do cierpliwych, niestety

mój ulubieniec!

Początkowo nie moglam sie przekonać do podwójnych tuszów do rzęs, bo nie umiałam za bardzo nimi się posługiwać i osiągałam mierny efekt. Jednak z czasem coraz lepiej mi wychodziło i wypróbowałam kilka z nich, głównie od L\'Oreala. Ten jest najlepszy! Kilkakrotnie już koleżanki mnie pytały, czy gdzieś sobie zagęszczałam/przedłużałam rzęsy, takie są piękne :) Zawsze chętnie do niego wracam, choć teraz mam ochotę poeksperymentować z tuszami z topki KWC ;)
+obłędnie wydłuża i pogrubia rzęsy
+jest mega czarny
+nie skleja, jeśli potrafi się nim i bazą umiejętnie posługiwać
+nie tworzy cieni pod oczami, nie rozmazuje sie łatwo, ale bez problemu się zmywa
+serum chyba faktycznie musi mieć jakieś właściwości odżywcze dla rzęs, bo przedtem nikt aż takiej uwagi na moje rzęsy nie zwracał
+ma idealną wg mnie szczoteczkę (nie lubię wszelkich grzebyków, gumowych szczoteczek i tym podobnych wymysłów)

-cena
-po otwarciu muszą minąc ok. 2 tygodnie aż nabierze wygodniejszej w użyciu konsystencji

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4, nie pamiętam

Polecam!

Mimo wad, na pewno kupię ten tusz ponownie.

Plusy:
-wydłuża
-pogrubia
-ma super kolor
-baza super odżywia rzęsy

Minusy:
-wysoka cena w stosunku do objętości:(
-nie rozdziela rzęs
-kruszy się troszkę

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

prawie idealny

Plusy:
- wydłuża rzęsy
- trwały nawet w gorące dni
- nie osadza się na dolnej powiece
- odżywia rzęsy
- posiada poręczne opakowanie

Minusy:
- cena
- nie rozdziela dokładnie rzęs

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

najfajniejszy jaki miałam ! jednak nie idealny

Plusu :)

+ rzeczywiście mocno wydłuża rzęsy i podkręca
+ zadowalający i długotrwały efekt
+ część odżywiająca powoduje jeszcze większe wydłużenie
+ kolor ładna czerń
+ nie skleja rzęs
+ ladnie rozdziela
+ nie kruszy sie
+ wydajny
+ nie robi grudek
+ warty swojej ceny
+ nie ma problemów ze zmywaniem
+ opakowanie
+ szczoteczka

Minusy :(

- po jakimś czasie robi cień na dolnej powiece
- odżywka wcale nie sprawia że jest więcej rzęs ani nie powoduje ich wydłużenia, jedynie zastosowana z tuszem poprawia końcowy efekt ale po zmyciu makijażu rzęsy zostają takie jakie były przed pomalowaniem . Dodatkowo przy wyższej temperaturze odżywka staje sie \'\' paćkowata\'\' i po odkręceniu wylewa sie z opakowania

Ogólnie jestem zadowolona z tego tuszu i polecam go osobą które szukają tuszu do rzęs a nie odżywki wydłużającej rzęsy ponieważ odżywka ta nie daje takich efektów . Jak dla mnie mogło by jej w ogóle nie być a zamiast niej całe opakowanie tuszu bo na prawdę nie daje jakiś super efektów.

;)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Najlepszy tusz jaki miałam

Świetny tusz! Próbowałam wielu, ale wciąż wracam do tego.

Plusy:
-nie skleja rzęs
-nie robi grudek
-pogrubia i wydłuża rzęsy
-nie sypie się
-nawet po roku od otwarcia ciągle jest dobry

Próbowalam wielu tuszy szukając tego najlepszego, ale po wielu nieudabych próbach wracam do tego i zostanę mu wierna

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań