L'Oreal Paris, Elseve Total Repair 5, Odżywka wypełniająca w kremie

L'Oreal Paris, Elseve Total Repair 5, Odżywka wypełniająca w kremie

Pro-Keratyna naprawia włókno, wzmacniając w ten sposób strukturę włosa, który odzyskuje odporność charakterystyczną dla nowego włosa.
Restrukturyzacja: zawarty w odżywce Ceramid, stanowiący replikę cementu międzykomórkowego, wzmacnia spójność komórek aż do osłonki włosa.
Udowodnione rezultaty:
- podbudowanie włókna włosa
- odporność * (* test instrumentalny)
- witalność
- jedwabisty połysk
- zdrowy blask.

Skład: Aqua/Water, Cetyl Alcohol, PEG-180, Elaeis Guineensis Oil/ Palm Oil, Hydroxyethylcellulose, Dodecene, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Wheat Protein, Arginine, Chlorhexidine Dihydrochloride, Polyxamer 407, Linalool, Isopropyl Myristate, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, Myristyl Alcohol, Serine, Cetrimonium Chloride, Cetyl Esters, BHT, Citric Acid, Buthylphenyl Methylpropional, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone Glutamic Acid, Hexyl Cinnamal, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Parfum/Fragrance (12.02.2011)

Cena: 16,99zł / 200ml
/s/

godna polecenia :)

Fajna odżywka do przesuszonych, zniszczonych włosów.

Plusy:
- wygładza
- nawilża
- włosy są miękkie
- nabłyszcza
- bardzo ładnie pachnie i zapach utrzymuje się długo po myciu
- dostępność

minusy:
- konsystencja mogłaby byc troche bardziej gęsta

Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

Odzywka spelnia swoja role wraz z szamponem. Wlosy sa odzywione, wraz z serum gladkie, miekkie w dotyku. Wlosy mozna rozplatac bez problemu. Choc mialam pojedyncze sytuacji, ze robily sie koltuny itd.

Uzywalam cala serie total repair 5. Szampon, odzywke, natychmiastowa kuracja, maseczke oraz serum na wlosy.

Używam tego produktu od: Ponad miesiac

nie ma co się rozpisywać

Kupiłam ten produkt w promocji razem z szamponem i nie żałuję!

Bardzo dobra odżywka, ładnie pachnie, wydajna, ułatwia rozczesywanie, włosy są po niej lśniące i wygładzone.
Bardzo dobra!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Może być

Stosuję nową wersję.
Razem z szamponem kupiłam na promocji. Jako że lubię kosmetyki z tej firmy i dobrze działają na moje włosy to skusiłam się na zakup. Wkońcu 15 zł za duży szampon i odżywkę to tanio.
Dobrze radzi sobie z moimi włosami, lecz nie tak jak jej złota siostra z olejkami.
Na początku włosy są nawilżone, błyszczące, lecz na drugi dzień blak i miękkość znika. Nie wiem czy kupię ponownie, bo testuję nowości oraz mam kilka pewniaków.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

woda

kupiałam w promocji z szamponem bo dawno nie miałam nic z tej linii do włosów więc postanowiłam kupić głównie ze względu na promocję. szampon jest beznadziejny ale ta "odżywka" to TOTALne dno, sama woda i nic więcej. nie warto nie polecam nie nie nie szkoda kasy i nerwów

Używam tego produktu od: tydzień

nic nie robi

Maski z tej serii używałam dobre kilka lat temu,gdy moje włosy były w fatalnej kondycji i była rewelacyjna.Po kilku latach postanowiłam przetestować odżywkę z racji jakiejś promocji.No niestety nie powala.

Produkt ma gęstą,przyjemną konsystencję.Nie spływa z włosów.Ładnie pachnie. Nie obciąża i tyle z plusów.
Moje włosy są w miarę dobrej kondycji,tzn.są miejscami zniszczone od prostownicy ale nie są suche,także jakiegoś spektakularnego nawilżenia nie potrzebuję.
Odżywka kompletnie nic nie robi.Włosy nie są dociążone,nie są bardziej miękkie,gładkie,śliskie czy błyszczące,jakbym nie użyła nic...
Zawsze odżywki z L\'Oreal Elseve bardzo wygładzały moje włosy,nabłyszczały i włosy były przyjemnie śliskie...ta natomiast nic nie robi.

Nie kupię ponownie,bo nie widzę sensu.

Używam tego produktu od: 1,5 mies.
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

Niestety nie polecam, nie zrobiła nic

Odżywka do zniszczonych włosów? Z moimi nie zrobiła zupełnie nic. Nie widzę nawet odpowiedniego efektu "zmiękczenia", który występuje przy każdej, nawet najtańszej odżywce. O żadnej regeneracji, połysku wogóle nie ma mowy. Miałam nadzieję, że chociaż dociąży włosy, ale puszą się po niej okropnie - wyglądają jak siano ( gorzej niż bez niej). Niewydajna, dość rzadka, zapach średni.

Dla mnie zdecydowanie NIE

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Dobra odżywka

Po prostu zwykła dobra odżywka.

Odżywka ma gęstą konsystencję przez co jest w miarę wydajna. Nie spływa z włosów.

Odżywka pomaga rozczesać splątane włosy.

Włosy są gładkie, miękkie, błyszczące.

Zapach też na plus.

Ale!!!
Niestety trzeba uważać, żeby odżywka nie obciążyła włosów - może wzmagać nieco przetłuszczanie...

Podsumowując dobra odżywka na codzień :] :]

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Moja ulubiona choć nie bez wad ;)

Odżywkę poleciła mi koleżanka ;) Dotychczas byłam zakochana w nivea hydro care, niestety nie mogę jej nigdzie dostać. Elseve spisuje się rewelacyjnie i jest godnym zastępcą mojego dotychczasowego faworyta.

+wygładza
+wzmacnia
+nie plącze
+ułatwia rozczesywanie
+przyjemny zapach
+cena (w rossmannie około 8,50)
+dostępność
+nawilżenie

-wydajność (dobrze, że cena jest w miarę rozsądna, bo odżywka kompletnie nie jest wydajna ;( za to odejmuję gwiazdkę)Używam tego produktu od: 3 miesiące Ilość zużytych opakowań: 5 lub więcej

edit: znalazłam mój odżywkowy hit, dlatego z elseve rezygnuję, wydajność jednak zaważyła na mojej decyzji i zmieniłam na pantene sheer volume)

bardzo dobra odżywka

Ta odżywka uratowała moje suche i zniszczone włosy. Łatwo się rozczesują, widocznie odżyły, nie obciąża zanadto włosów także dla mnie jak najbardziej wskazana. Nie puszą się, układają. Jestem zadowolona. Konsystencje dosyć lejąca (jednak nie ucieka przez palce), dzięki czemu można odżywkę łatwo rozprowadzić na całej długości, zapach także piękny.
Cena również na plus.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

najczęściej do niej wracam

Chyba najlepsza z odżywek Elseve, a używałam chyba wszystkich. Nie jestem przekonana co do wypełnienia i odbudowy, ale na pewno świetna cena jak na codzienną odżywkę. Włosy się dobrze rozczesują, są gładkie i nie puszą mi się.

Używam tego produktu od: 1 roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

skąd ten zachwyt ???

odzywke kupiłam w biedronce

może dla biedronki robią inne odżywki ale moja była mega rozwodniona.....gdy chcialam ją nałozyć na dłonie przelatywała mi przez palce.....

nie zauważyłam ani nawilżenia ani żeby mi jakoś włosy się odbudowały...

stracone 10 zł

szkoda ze nie mozna wogole nawet pół gwiazdki przyznac...

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie