IsaDora, Ultra Cover Compact Powder (Mocno kryjący puder w kompakcie)

IsaDora, Ultra Cover Compact Powder (Mocno kryjący puder w kompakcie)

IsaDora Ultra Cover Compact Powder stanowi rozwiązanie problemów z cerą, takich jak rozszerzone naczynka, rumieńce na policzkach czy zaczerwieniony nos. Mocno kryjący puder w kompakcie zatuszuje niedoskonałości, pozostawiając skórę gładką i matową. Zawiera aktywne składniki absorbujące nadmiar sebum, które zapobiegają świeceniu się skóry. Minimalizuje widoczność drobnych zmarszczek dzięki cząsteczkom, które odbijają światło. Zawiera filtr SPF 20. Jest odpowiedni dla każdego rodzaju cery (przy skórze suchej najlepiej użyć kremu nawilżającego jako bazy pod puder). Występuje w jednym uniwersalnym odcieniu, który dopasowuje się do odcienia skóry łatwo i szybko się rozprowadza.

sucha, mieszana, normalna
Krycie
mocne
kompakty

Praktyczny

Puder jest wygodny, nie rozsypuje się przy trzymaniu go w torebce. Ładnie kryje i odświeża wygląd cery. Gąbeczka łatwa w utrzymaniu w czystości. Nie widzę minusów, bo nie wyobrażam sobie bez niego mojej kosmetyczki. Świetnie matuje.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie w trakcie

Za tę cenę nie

Posiadam puder ultra cover, tyle że na odwrocie opisany jest jako wygładzający, a nie kryjący. W każdym bądź razie puder nie jest wart swojej ceny. Zapycha, nie matuje jakoś super (nie wymagam tego, ale jakby nie było producent obiecuje), nie kryje, raczej transparentny na wykończenie makijażu. Poza tym za każdym razem, gdy go użyłam dawał nijaki efekt. Nie jest tragiczny, ale za kwotę 70 zł wymagam czegoś więcej, czegoś fajnego, a on niestety nie robi niczego nadzwyczajnego, niczego innego niż puder za 30 zł. Na plus gąbeczka, lusterko i fajne opakowanie. No i to by było na tyle. Po jakimś czasie odłożyłam w kąt. Wrócę do niego, bo nie lubię wyrzucać praktycznie nowych kosmetyków, ale nie spodziewam się zmian. Gdyby jednak takie nastąpiły to edytuję recenzję :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Nie kryje

Kiedyś lubiłam Isadora velvet touch stosowany jako wykończenie makijażu.
Ostatnio potrzebowałam mocniejszego krycia, więc pamiętna dobrej jakości Isadory zdecydowałam się na kompakt tej firmy.

Rozczarowanie:
Nie kryje, ani na sucho ani na mokro. Wszystkie niedoskonałości widoczne, jakbym niczym twarzy nie pokryła.
Wchodzi w pory co jest okropnie widoczne.

Obawiałam się koloru, czy 18 nie będzie za ciemna, ale akurat odcień jest OK dla mojej jasnej karnacji.

Używam tego produktu od: parę razy

Świetny puder

Poradziła mi go ekspedientka w sklepie kosmetyczny poprzez zaaplikowanie mi go na twarz i byłam (nadal jestem) mega zadowolona. Świetnie ukrywa niedoskonałości, utrzymuje się długo i oczywiście mój nos się nie świeci! :)

Bardzo dobry produkt

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

genialny

Mam nr 19. Puder stosuje na nakremowana buzie i bez fluidu gdyz sam kryje bdb. Na dlugo matowi i daje fajny satynowy efekt. Bardzo go lubie. Zastepuje fluid i puder. Kosmetyk 2 w 1. Polecam !!!

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Bardzo odbry

Mam cerę z niewielkimi zmianami trądzikowymy, więc głównie zależało mi na dobrym kryciu. Pod tym względem średnio się spisuję. Nie dobrze krost, ale za to bardzo dobrze kryje naczynka. Nie wysusza skóry i dość długo się trzyma. Posiadam dwa odcienie- uniwersalny 18 i 21. Oba idealnie dopasowują się do mojej cery.Co warto też dodać nie tworzy efektu maski.

Ilość zużytych opakowań: cztery

naprawdę dobry

Kupiłam ten puder przez przypadek, ale jestem z niego bardzo zadowolona:). Mam cerę naczynkową, wrażliwą i skłonną do podrażnień, przez co nawet najdrobniejsze czynniki pogody takie jak wiatr czy słońce powodują u mnie spore zaczerwienienie. Ten puder używam jako wykończenie makijażu, bo niestety bez podkładu krycie nie było by tak silne jak zapewnia producent. Jest lekki, delikatnie otula twarz co chroni moją twarz przed działaniem czynników zewnętrznych.

Ma jednak jeden minus- po nałożeniu skórki stają się bardziej widoczne, wysusza też okolicę wokół oczu.

Poza tym nie mam zastrzeżeń i mogę go śmiało polecić :)

Zdecydowanie nie

Zamówiłam go przez internet, jak tylko pojawił się na rynku. Miałam nadzieję, że zatuszuje moje przebarwienia bez konieczności nakładania podkładu. Niestety. Puder jedynie wyrównuje koloryt skóry, w moim przypadku nie ma mowy o mocnym kryciu. Owszem, można nałożyć go więcej na niedoskonałości, co zwiększa krycie, ale wówczas otrzymujemy efekt brzydkiego, nawarstwionego makijażu. Świetna gąbeczka. Dobrze sprawdza się przy nakładaniu. Producent obiecuje kolor dopasowujący się do skóry. Nic bardziej mylnego. Mam jasną karnację, puder wyglądał na mojej twarzy ceglasto - brązowo. Podkreśla suche skórki i przyczynia się do powstawania nowych. Bardzo ładna, elegancka puderniczka z lusterkiem. Zapłaciłam za niego 70 zł. Oddałam mamie, która ma ciemniejszą karnację, sądząc, że może jej posłuży. Męczyła się, żeby go zużyć. Nie polecam

Używam tego produktu od: Użyłam tylko raz

Wysusza skórę

Oceniam ten produkt w porównaniu do podkładów takich jak Vichy dermablemd, La Roche Posay Unifiance i Rimmel lasting finish mineralny.

Mam cerę mieszaną, z bardzo delikatnymi piegami, bez skłonności do naczynek.

IsaDora łanie kryje, wyrównuje, otula twarz.
Na długo matuje, początkowo po nałożeniu daje efekt ściągnięcia, który po godzinie mija.
Koryguje drobne zaczerwienienia, lekkie przebarwienia i zdecydowanie tuszuje sińce pod oczami - tu jednak skórę mocno wysusza.

Niestety zostaje na ubraniu i telefonie - który podczas rozmowy przyciskam do policzka :(

Mam kolor 19 light - jest zdecydowanie do jasnych cer, lecz nie kryje tak dobrze jak ten 18-ciemniejszy.
Nadaje sie na co dzień do delikatnego makijażu.

Podsumowując- jeśli tylko mnie nie uczuli, nie spowoduje jakiegoś mega podrażnienia (jak Revlon ColorStay , który po 2 m-c użytkownia spowodował niesamowite zapalenie skóry) to będzie to strzał w 10!

Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierszego

***************************************************************************************************
Edytuje swoją recenzję, poniewaz znalazłam cos o wiele lepszego (MAC studio Fix).
MAc wyglada o niebo lepiej, ma tez mnóstwo innych zalet, ale to nie miejsce na chwalenie Mac\'a

Ten produkt mnie bardzo wysuszył i bardzo denerwuje mnie fakt, ze wszędzie zostaje (ubranie, telefon).

Z perspektywy czasu widzę ze kolor najjaśniejszy jest jednak za ciemny jak na moją cerę traktowana w zime kwasami i retinolem.
Pewnie wróce do niego latem.

dobry!

pani w sklepie zachecila mnie do kupienia tego podkladu, mam cere tradzikowa, zaczerwieniona.

kompakt jest mieciutki w dotyku:) przyjemnie sie go stosuje, gwarantuje super efekt pod warunkiem, ze nie nalozy sie go zbyt duzo. kompakt ma bardzo ladna puderniczke, z magnesem, lusterkiem i przede wszystkim doskonala gabeczka!

nie daje 5 *****, poniewaz jest on jednak za ciemny, uzywam go tylko latem a i tak jest ciut za ciemny, jednak wczoraj wyczytalam na stronie baltic company, ze od sierpnia 2010 r. ten kompakt ma jasniejszy odcien, wiec musze sie w niego zaopatrzyc. jak kupie i okaze sie, ze odcien jest idealny wtedy przyznam mu 4,5 albo 5 gwiazdek :)

nie dla mnie

W posiadanie tego pudru weszłam na skutek braków w asortymencie drogerii- miałam zamiar kupić coś innego, ale z braku laku postanowiłam wypróbować ten produkt.

Największym minusem jest, to że puder występuje tylko w jednym kolorze, a jego rzekome właściwości adaptacyjne, to bzdura- nie ma mowy, żeby tak mocno napigmentowany puder dopasował się do każdej karnacji- zwłaszcza jak chcemy wykorzystać jego właściwości kryjące i szczodrze go nałożyć. Jak widzę recenzentki narzekają na to, że jest za ciemny- u mnie jest odwrotnie.

Na początku postanowiłam sprawdzić jego właściwości kryjące, więc zaaplikowałam go dołączoną silikonową gąbeczką jak podkład. Nie mam cery naczynkowej ani skłonnej do zaczerwienień, więc w tym temacie się nie wypowiem, ale moje dwa pęknięte naczynka na nosie zakrył. Radzi sobie również z cieniami pod oczami, ale nie polecam na ten obszar, bo stworzył mi siatkę zmarszczek, mimo że normalnie, nawet z korektorem mam tam gładką skórę. Wchodzi w pory i zmarszczki, ale to nie mój problem, bo i tak nie mogę go stosować tą metodą, gdyż jako kompakt robi mi białą maskę. Gdybym miała porównać jego kolor do popularnych fluidów, to jest zbliżony poziomem i tonacją do 180 sand beige revlonu i 2W1 desert beige DW(może ciut od nich jaśniejszy). Kolor sam w sobie jest ładny, żółtawy jak lubię, bez pomarańczu i różu.

Nakładany pędzlem cienką warstwą do wykończenia makijażu i zmatowienia spisuje się lepiej, ale bez rewelacji(kolor). I jest jeszcze jeden wielki minus, czyli DROBINKI. Nie jest, to wielki brokat- są bardzo subtelne i prawie niewidoczne przy większości rodzajów oświetlenia, ale ja nienawidzę z całego serca wszelkich drobinek w kosmetykach do makijażu i doprowadza mnie do szału, że znajduję je później na palcach i ciele(widzę je nawet teraz na klawiaturze). Mam też psychiczne opory przed matowaniem strefy T w ciągu dnia produktem, który zawiera takie coś.

Na plus jeszcze tylko ładna puderniczka i przystępna cena. Obiecałam sobie, że będę go używać, ale mam ochotę go oddać i kupić coś innego.

Polecam tylko osobom, które idealnie trafiły z odcieniem i lubią \\\'efekt odbijania światła\\\'.

najlepszy z najlepszych!!!

Używam już trzeciego opakowania tego pudru i jestem nim zachwycona.Cerę mam raczej jasną z dużą ilością piegów i przebarwień.Odkąd pani w sklepie poleciła mi ten puder jako świetny kamuflaż i super kryjący kosmetyk jestem nim zachwycona.
Pomimo 30stki skórę mam przetłuszczającą się i skłonną do wyprysków.Używałam już przeróżnych produktów m.in Clinique,revlon, Estee Lauder itp i żaden z tych kosmetyków nie był tak fantastyczny jak ten.
Kolor dopasowuje się do odcienia mojej cery, wszystkie przebarwienia są super zatuszowane a piegi ujednolicone.

Dodam, że nie używam żadnego podkładu odkąd mam ten puder, a kiedyś wyjście bez podkładu na twarzy było dla mnie nie do pomyślenia, także śmiało polecam ten produkt.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego