Bielenda, Q10, Skuteczny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Bielenda, Q10, Skuteczny krem przeciwzmarszczkowy pod oczy

Niezwykle skuteczny krem oparty na zaawansowanym systemie przeciwzmarszczkowym: koenzym Q 10, witamina E i Bio peptydy.
Działa jak koktajl energetyzujący - wnika w głąb skóry i doskonale wygładza delikatną i cienką skórę pod oczami. Efektywnie redukuje widoczne zmarszczki i kurze łapki, likwiduje cienie pod oczami i opuchliznę. Intensywnie nawilża, natłuszcza, poprawia jędrność i elastyczność skóry, zapobiega jej przedwczesnemu starzeniu. Przeznaczony do skóry ze zmarszczkami, kurzymi łapkami, cieniami pod oczami, z opuchlizną, o obniżonej jędrności i elastyczności.
Efektem stosowania będzie jędrna, widocznie wygładzona i rozświetlona skóra wokół oczu. Spektakularne efekty działania składników aktywnych potwierdzone testami in vivo oraz in vitro: 100 % badanych już po 4 tygodniowej kuracji zauważyło wygładzenie zmarszczek i nierówności, młodszy wygląd skóry i poprawę kolorytu (test samooceny kosmetycznej przeprowadzony na grupie 45 kobiet przez okres 4 tygodni).
Aktywne składniki:
- Koenzym Q 10 - dotlenia komórki, neutralizuje wolne rodniki odpowiedzialne za starzenie się skóry. Przyspiesza regenerację tkanek, skutecznie wygładza zmarszczki, zapobiega tworzeniu się nowych. Zwiększa odporność skóry na stres i negatywny wpływ skażonego środowiska. zewnętrznego,
- Bio - peptydy - biologicznie czynny przeciwzmarszczkowy system nowej generacji przenoszący składniki aktywne w głąb skóry. pobudzają produkcję nowego kolagenu i elastyny, poprawiają strukturę i sprężystość skóry, zapobiegają jej wiotczeniu. Wypełniają bruzdy mimiczne, odmładzają rysy twarzy, rozjaśniają i wyrównują koloryt,
- Witamina E - `witamina młodości`, neutralizuje wolne rodniki, opóźnia powstawanie zmarszczek, wzmacnia i uelastycznia naskórek, polepsza ukrwienie skóry.

Warto spróbować!

Krem pod oczy Bielendy zakupiłam w celu nawilżenia okolicy pod oczami, która została potraktowana retinoidami.

KONSYSTENCJA
+ zbitej emulsji przez co produkt jest niesamowicie wydajny,
+ przyjemna w kolorze kremowym.

ZAPACH
+ ładny i delikatny.

CENA
+ cena jest kwestią sporną, ja zakupiłam ten produkt za ok. 20 zł w Tesco i jak na 15 ml krem pod oczy uważam to za bardzo korzystny "deal".

DOSTĘPNOŚĆ
+ Tesco, Rossmann, Natura, Superpharm (?).

DZIAŁANIE
+ nawilżył okolice pod oczami,
+ nie obciąża delikatnej skóry pod oczami,
+ delikatnie rozświetla oko,
+ bogaty skład.

- nie zauważyłam żadnych zmian, jeżeli chodzi o zmarszczki pod oczami,
- nie wpłynął na cienie pod oczami czy opuchliznę, jak obiecuje producent,
- czasami potrafił podrażnić okolicę oczu.

Mam bardzo wrażliwe oczy i czasami krem potrafił podrażnić mi oczy, ale jest niesamowicie wydajny, dobrze nawilża i nie jest drogi. Wydaje mi się, że warto go przetestować, choć nie należy spodziewać się spektakularnych efektów obiecywanych przez producenta. Nie wiem, czy zakupię ponownie ten krem, ponieważ ma swoje minusy a w sklepach jest tyle nowości:).