Kolastyna, Nastolatki, Odświeżający tonik normalizujący

Kolastyna, Nastolatki, Odświeżający tonik normalizujący

Tonik działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie, ściągająco. Oczyszcza skórę i hamuje procesy trądzikowe, daje przyjemne uczucie świeżości. Łagodzi zmiany potrądzikowe.
Przywraca prawidłowe pH.

Cena: ok. 9zł / 200ml
/m/

Był nie taki zły

uzywalam tego produktu baaardzo dawno temu, ale mam dobre wspomnienia. Uwywalam wsponie z zelem i tonikiem z tej samej serii. Produkty ladny zapach, ale niestety nie eliminowaly niedoskonalosci. Byly tanie i ogolnodostepne.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

OK

Tonik dobry, choć nie jakiś super. Cena to nie wiem, bo dostałam w prezencie ;)
Ogólnie jestem zadowolona. Bardzo podoba mi się zapach, choć jak ktoś już wspomniał wcześniej trochę męski (ale ładny). Nie wysusza, twarz po nim nie jest czerwona ani podrażniona, ładnie ściąga "brudy dnia powszedniego" z twarzy :D
teraz używam innego toniku, ale jak znajdę gdzieś ten to chętnie jeszcze raz kupię ;)

Używam tego produktu od: wakacji

zwykla woda

To nie tonik, ale zwykla woda. Sciaga i wyszusza. to wszystko co robi. Wygralam w konkursie z innymi produktami z tej serii.Ja nie wiem, czy ktos sobie zarty robil produkujac to. Nie nadaje sie do niczego, no chyba, ze ktos ma bardzo male wymagania co do toniku.

Używam tego produktu od:jak tylko sie pojawil na rynku, ale w starym opakowaniu

Jestem na tak.

Przystępna cena:) ja dałam za niego niecałe 6zł.
ściąga skórę, pory wydają się mniejsze.
używam Go 3 dni więc trudno mi powiedzieć czy dobrze działa na wypryski, ale wydaje mi się, że tak:)
ładny zapach, ale rzeczywiście nieco męski.
MIMO WSZYSTKO POLECAM.

Używam tego produktu od: 3dni

Jestem z niego zadowolona

Spełnił moje oczekiwania:) Nie wysusza, pięknie pachnie (chociaż troche męsko:P) Mam wrażenie że cera się poprawiła, ogólnie nie mam wielkiego problemu z trądzikiem ale czasami cos się pojawi. Tonik działa kojąco, powoduje że pryszcze szybko się goją:) Cena b. przystępna i dla mnie także jest ważne że nie jest testowany na zwierzetach.
Polecam:)

Wszystko zgodnie z opisem :)

Pierwszy tonik, który mogę polecić z czystym sumieniem, w przystępnej cenie. Działa dokładnie tak, jak to opisuje producent:
> reguluje wydzielanie sebum
> odświeża i matuje
> oraz wszystko co w opisie :)
Poza tym moja cera jest miękka, delikatna i w znacznie lepszej kondycji.
Co do wyprysków, nie wiem do końca, gdyż sama nie mam z nimi problemu, ale zauważyłam, że gdy już jakiś się pojawi, nie gości u mnie długo, w przeciwieństwie do przeszłości ;) Przyjemny, świeży zapach, zachęcający do użytkowania.
I nie testowany na zwierzętach.
Polecam :)