Eau Thermale Avene, Pediatril, Mousse Lavante (Pianka do mycia ciała i włosów)

Eau Thermale Avene, Pediatril, Mousse Lavante (Pianka do mycia ciała i włosów)

Pianka do mycia ciała i włosów przeznaczona dla wrażliwej skóry dzieci i niemowląt.
Bardzo bogata w wodę termalną Avene z Uzdrowiska Dermatologicznego o właściwościach kojących i łagodzących.
Jedno opakowanie Avene Pediatril Pianki do mycia ciała i włosów zapewnia 300 dozowań i średnio wystarcza na okres około 3 miesięcy.
Produkt hipoalergiczny. Przebadany pod kontrolą dermatologiczną .
Wszystkie produkty Pediatril są bez parabenów, bez substancji zapachowych, bez alkoholu, bez barwników. Produkty bezpieczne z minimalną ilością składników dobranych w celu maksymalnego bezpieczeństwa (można stosować od 1 dnia życia).

w butelce, z pompką
wrażliwa
hipoalergiczna, bez alkoholu, wszystko w jednym
pianka
żele do kąpieli
oczyszczające, pielęgnujące, nawilżające

Lubię tylko dizajn

Bardzo lubię design tego produktu, uważam, że ma w sobie wyjątkowo dużo klasy i elegancji, poczynając od kształtu butelki, na czcionce napisów kończąc ;)
Niestety, jeśli chodzi o działanie, nie sprawdza się u nas wcale :
Po pierwszze nie pachnie, co jest nudne - nie umila kąpieli.
Po drugie słabo się pieni i jest mało wydajna - trzeba się napompować, żeby umyć całe ciało dziecka... o dorosłym nie wspomnę.
Po trzecie, pozostawia włosy mojego syna w naprawdę kiepskiej kondycji :/ A nie będę przecież kupować oddzielnie szmponu dla roczniaka.
Przerzuciliśmy się więc na gamę do mycia dzieci MIXA i już z niej nie zrezygnujemy (używa cała rodzina, mali i duzi!)
Pianka Avene natomiast stoi sobie odtąd na zlewie i używamy jej do mycia rąk dzieci. Maluchy dostają na rączki trochę zabawnej pianki i myją sobie rączki z radością.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

dobra

Jestem mocno już dorosłą osobą, ale lubię stosować preparaty do oczyszczania skóry przeznaczone dla dzieci. Ryzyko podrażnień, czy wysuszenia w tym przedziale praktycznie u mnie nie występuję. Ten produkt jest w porządku, ale wolę piankę Atoperal.

Pianka Avene jest rozrzedzona, co wywołuje potrzebę bardziej obfitego dozowania. Zapach z rodzaju bezzapachowych, co z czasem mi się uprzykrzyło. Oczyszcza nieźle, nie ma żadnych przykrych niespodzianek. Jest ok, ale są lepsze.

Ilość zużytych opakowań: 10 małych opakowań (zdaje się, że po 50 ml)

- za wydajność

Może pianka jest przeznaczona dla dzieci to jednak używa jej obecnie osoba dorosła (ale urodzona na dzień dziecka)- to był tylko taki mały żarcik.
Używam jej rano i wieczorem. Rano by oczyścić twarz a wieczorem by usunąć makijaż(o dziwo zmywa tusz z avonu wydłużający).
Niestety mimo wszystkich plusów jest mało wydajna, jedno naciśniecie, jedna porcja nie starczy na umycie całej twarzy, ja używam aż trzech porcji.
Używam jej tylko do twarzy,
A za pomniałam jeszcze o jednym kupowałam tą piankę ze dwa razy a w aptece z ta pianką jest tylko albo krem nawilżający mały i pianka 50ml albo pianka w dużym opakowaniu i bodajże krem do pupy dla dzieci. szkoda że samej pianki nie sprzedają a może to tylko tak na chwilę

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa 50 ml

4,5

Nie dałam KWC tylko z powodu zapachu ;) ale po kolei :) Ja używam ją tylko jako piankę do twarzy.

Plusy:
+ super łagodna, nie podrażnia, nie ściąga, wręcz koi
+ bardzo dobrze oczyszcza
+ bardzo wydajna
+ średnio gęsta konsystencja pianki, taka w sam raz

Minusy:
nie wiem czy traktować to jako minus (bo dla niektórych może być plusem) - nie ma zapachu, a raczej ma jakiś taki kompletnie nie świeży "zapaszek"
Ale może tylko mi się tak wydaje.
Gdyby nie to byłabym w niej zakochana, a tak nie mam 100% komfortu stosowania, za to moja skóra ją kocha ;)

Rewelacyjna do twarzy

Oceniam jako osoba dorosła, nie używałam do mycia dziecka!

Zgłosiłam tą piankę ponieważ przez przypadek kupując krem okazało sie w aptece ze taniej mi wyjdzie jak kupie go w zestawie z pianką niz samodzielnie. Krem już dawno oceniła bo nie jednokrotnie urtował moją zmasakrowana twarz innymi kremami. Nie miałam pomysłu na tą piankę dopuki nie wyjeżdzałam i nie potrzebowałam kosmetyku do wszystkiego. I wiecie co!? Sprawdziła sie rewelacyjnie!! Po pierwsze myłam nią twarz. Efek bardzo miły, nie sciągała, nie piekła, nie szczypałą w oczy i o dziwo bardzo dobrze radziła sobie z makijażem. Jak potrzebowałam tylko zmyc makijaz to nakłądałam troszeczke na płatek kosmetyczny i tym zmywalam makijaż i efekt jak po mleczku! Skóra oczyszczona i odświeżona! Stosowałam ją również do mycia calego ciałą chociaż slabo sie pieniła i na dłuzszą mete wole normalne żele, ale super sprawdziła sie jako zamiennik płynu do higieny intymnej, jest bardzo delikatna, nie wywołała żadnej negatywnej reakcji. Naprawde rewelacyjan sprawa jak chodzi o wyjazdy!! Zuzyłam ja do mycia twarzy i pewnie nie raz jeszcze po nią sięgne. Dzięki kosmetykom z tej serii postanowilam dac druga sznse firmie Avene, jak narazie warto bylo :) GODNA POLECENIA!!