Artdeco, Strip Lashes (Sztuczne rzęsy)

Artdeco, Strip Lashes (Sztuczne rzęsy)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Ręcznie plecione z naturalnych rzęs. Do wielokrotnego użytku.
W zestawie klej do rzęs. Producent proponuje różne rodzaje np. Gęste, Bardzo gęste, Długie i cienkie, Naturalne.
Art.-Nr. 65.

sztuczne rzęsy
pojedyncze
Wykonanie
naturalne włosie

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Ładna i wyrazista oprawa oczu

No właśnie, nie wiem, czy jeszcze je kupię, ale jedynie dlatego, że używam ich na wyjątkowe okazje, a właśnie te zakupione 8 miesięcy temu są trwałe na tyle, że nie myślę o następnym zakupie. Rzeczywiście świetnie się trzyjają, wyglądają bardzo naturalnie i dzięki nim o wiele łatwiej jest mi się pomalować. Kupiłam sobie długie i cienkie, gdyż takie najlepiej podkreślają kształt moich oczu.

godne polecenia

Bardzo ladne, naturalne i trwale. Uzywalam moich pol roku - trzymaly sie cala noc a raz jak usnelam z makijazem - trzymaly sie dzielnie dalej.
Klej,ktory kupilam osobno, jest fantastyczny.

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: para rzes - dlugie, naturalne

Bardzo dobre, ale szybko się niszczą

Rzęsy kupiłam w Douglasie, model firmowany przez Ditę Von Teese. Rzęsy są mięciutkie, delikatne, nie wyglądają chamsko sztucznie. Paski były nieco za długie, ale obcięte odcinki z dwóch rzęs podzieliłam na kępki i również mi służą. Dołączony klej jest znakomity, niebieski, więc widać gdzie ile się nałożyło, po wyschnięciu robi się przezroczysty.
Co najważniejsze, rzęsy wytrzymały całą imprezę z szaleństwami i spokojnie mogłyby jeszcze "posiedzieć" na powiekach.
Jedną gwiadkę odbieram za to, że po trzech wyjściach rzęsy wyglądały już na sponiewierane i sporo wysiłku kosztowało mnie doprowadzenie ich do kultury. Pod tym względem lepiej sprawdzają się rzęsy chociażby z H&M.

Ilość zużytych opakowań: 1 para

Te rzęsy są boskie! najlepsze jakie dotąd miałam!

Oceniam rzęsy nr 32 (załączyłam na zdjęciu)
Rzęsy są rewelacyjne. Jestem nimi zachwycona dlatego wrzucam tu swoją opinię.
Zacznę od tego, że nie mam dużego doświadczenia ze sztucznymi rzęsami. Kiedyś kupiłam sobie 1 opakowanie kępek i 1 parę zwykłych, drogeryjnych rzęs. Po kępkach mam złe wspomnienia - razem z kępkami zrywałam własne rzęsy. Zwykłe rzęsy drogeryjne jakoś nie chciały leżeć dobrze na oku.
Ponieważ zaczęłam zabawę z sesją zdjęciową i własnymi makijażami, stwierdziłam, że sztuczne rzęsy by się przydaly. Mój wybór padł na Artdeco.
Udało mi się wyczytać, że rzęsy wyglądają bardzo naturalnie, ładnie się prezentują, że nie widać że to sztuczne itd.
Podpisuję się pod powyższym obiema rękoma i nogami! ;)
Po pierwsze - naprawdę łatwa aplikacja. Wystarczy mieć jakiekolwiek pojęcie o nakładaniu sztucznych rzęs i minimalne doświadczenie, aby z tymi rzęsami się udało.
Po drugie - naturalny efekt. U mnie rzęsy stopiły się z moimi własnymi wprost doskonale.
Po trzecie - bezproblemowe usuwanie. Co prawda ja nalożyłam znikome ilości kleju i może dzięki temu nie straciłam na razie ani jednej swojej rzęsy przy usuwaniu tych...No, tu na razie nie mogę się też do niczego przyczepić.
Po czwarte - trwałość kleju. I tu niestety nie mogę dużo powiedzieć bo w rzęsach wyszłam tylko na jakieś 2-3 godz. na zewnątrz. Nie wiem też, czy klej, jaki jest dołączony do opakowania to ten sam klej Artdeco, który można kupić osobno (bo jeśli chodzi o klej Artdeco - ten także ma pozytywne opinie). Ale jak by nie patrzeć - klej zawsze można dokupić. Podstawa to rzęsy !
Podsumowując: och i ach po stokroć.
Polecam!!!
PS dołączyłam swoją fotkę na której mam rzęsy Artdeco nr 32.

Rzęsy przeszły najważnieszy test - wytrzymałość podczas imprezowych szaleństw. Test zdały na 6+ :) Wytrzymały wszystko - wszystkie moje ekscesy taneczne na parkiecie, wszystkie skoki, wybryki itp. Do tego odklejają się naprawdę bezboleśnie. Nie wiem, co to za klej ale poważnie daje radę - nie wyrywa rzęs ale trzyma jak diabeł;) Teraz mogę z czystym sumieniem w 100% je polecić!
Używam tego produktu od: kupiłam kilka dni temu
Ilość zużytych opakowań: 2 (rzęsy nr 32 i nr 37)

Kupię ponownie

Po długich poszukiwaniach w końcu znalazłam rzęsy
idealne. Mój facet kupił mi je w prezencie po namowie
pani w douglasie, ktora stwierdziła że te będą idelne
ponieważ są dosyć delikatne i nie bedą wyglądały
zbyt ordynarnie na oku. Miałam numer 9 i faktycznie przyklejone ładnie wtapiały się w moje
rzęsy i nie było widać sztuczności.
plusy:
Nie czuć ich na oku
Delikatne
Miękkie
Idealnie dopasowują się do mojego oka
Do wielokrotnego użytku

Ogromny plus za dołączony klej, który jest rewelacyjny. Nałożony najpierw jest niebieski, a potem robi się bezbarwny i bardzo mocno trzyma się
na oku. Nic się nie odkleja przez całą noc i usunięcie go z rzęs jest bardzo łatwe. Minusów nie zauważyłam
i na pewno kupię jeszcze inne modele. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Najlepsze!

Jestem zachwycona efektem jakie dają sztuczne rzęsy, ale tej firmy naprawdę są niezawodne:)
1 łatwo się nakładają, bo są miękkie
2 klej trzyma rzęsy całą noc i w przypadku tej firmy klej jest znakomity
3 używam nr 20 i są bardzo delikatne, jak na sztuczność na powiece
4 lekkie
Rzęsy pięknie wyglądają umalowane i nie, jestem pewna, że na wyjątkowe okazję będę zawsze używać bez obaw że się odkleją.

Używam tego produktu od: 1 m-ca okazjonalnie

Rzęsy są trwałe, łatwo się je dokleja i dają niesamowity efekt. Najbardziej zaskoczyła mnie jakość dołączonego kleju. Rzęsy trzymają się całą noc ale nie ma żadnego problemu z odklejeniem ich;) Cena dość przystępna.

Używam tego produktu od:roku okazjonalnie

Przydatna i trwała rzecz.

Rzęsy są naprawdę świetnej jakości. Robią piorunujące wrażenie na mężczyznach ;). Trzymają się całkiem nieźle chociaż przy moich gęstych własnych rzęsach trudno je przykleić a same końcówki mi się odklejały (-czego nie doświadczyła moja mama). Tak więc : ogólnie polecam, nie będę szukać innych tym bardziej że te wystarczą mi na długi czas.

Używam tego produktu od: okazjonalnie od ok. 3 miesięcy

Rzęsy jak firanki

Z czystym sumieniem mogę polecić te rzęsy.
Po pierwsze- bardzo ładnie wyglądają;
Po drugie - klej który jest w komplecie trzyma rzęsy przez całą noc,aż do rana!
Po trzecie - przyklejałam je już 3 razy i nie zniszczyły się, nadal się doskonale trzymają i wyglądają!
Po czwarte- niewielka ilość kleju wystarcza do ich przyklejenia
Po piąte - podczas aplikacji klej ma niebieski kolor(co mi bardzo pomaga, bo wiem,że rzęsy są całe pokryte klejem) ale robi się przezroczysty.

Myślę,że nie będę szukać dalej i zainwestuje po raz kolejny w rzęsy tej firmy.

Używam tego produktu od: 3 aplikacje
Ilość zużytych opakowań:jedno