Sephora, Professionnel, Platinium, Pędzel do cieniowania powieki nr 14

Sephora, Professionnel, Platinium, Pędzel do cieniowania powieki nr 14

Pędzelek do precyzyjnego nanoszenia cieni, mieszania kolorów i rozcierania linii. Krótkie i gęste włosie pozwala na uzyskanie efektu `smoky eye`.

Nie lubie go

U mnie sie nie sprawdzil-jest zbyt twardy,zwarty.
fakt,ze jest trwaly i nie zgubil zadnego wloska. Jednak nie znalazl u mnie zadnego sensownego zastosowania i wybieram inne pedzle.

Ilość zużytych opakowań: 1 pedzel

niezawodny

To był jeden z pierwszych pędzli, które kupiłam do cieni. Zainteresował mnie kształ tego pędzla. NIby krótkie włosie pędzla a sprawdza się rewelacyjnie przy nakladaniu cieni. Szeroki jest wachlarz zastosowania tego pedzla. Szczególnie nakładam nim cień na koniec zew częśc powieki lub przy samej linii rzęs. Pędzel posiadam od kilku lat a nie pamiętam żeby wypadły z niego jakies włoski.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Bardzo lubię

Na co dzień robie smoky eyes kilkoma kolorami cieni. Stopniuje je i rozcieram, tworząc dymny makijaż. Tego pedzelka uzywam do precyzyjnego nałożenia najciemniejszego cienia w zewnetrznym kaciku oka oraz na powiece- na ksztalt banana. Dzięki temu, że włosie jest krtótkie i sztywne, bardzo ciemny cień można nalożyć precyzyjnie, bez osypywania. W zewnetznym kaciku oka cień nakladam na krawedź zarówno górnej jak i dolnej powieki. Bardzo łatwo tym pędzelkiem rozetrzeć kolory aby zatrzeć granice miedzy nimi.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek :)

Nie rozumiem zachwytu

Doprawdy nie wiem z czego wynikają tak pozytywne opinie na temat tego... patyczka do nakładania cienia przy zewnętrznym kąciku oka. "Patyczek" ten jest sztywny i twardy, więc o żadnym rozcieraniu nie ma mowy, chyba że chcecie obdrapac sobie delikatną skórę powieki i za pół roku miec fałdę na fałdzie - nie wolno czymś tak twardym absolutnie wycierac czy rozcierac cienia na powiece!!

Na co dzień nie robię smokey, bo jest to zbyt ciężki makijaż jak dla blondynki. podkreślam górną powiekę, czasem nałożę neutralny cień na dolną. Do dolnej powieki na prawdę się nie nadaje! Pędzel, przepraszam, patyczek ten jest twardy zamiast byc miękki, drapie powiekę jakby chciał z niej zedrzec martwy naskórek i zaczerwienic na dzień dobry. Nie podoba mi się taka aplikacja, tzn. rozcieranie cienia czymś tak zbitym i twardym, dlatego używam go TYLKO do NAKŁADANIA (wklepywania) cienia np. na kredkę nad górną linię rzęs. Do miękkiego roztarcia jednak posz

Tym bardziej, że rozcieranie kreski nim jest mało precyzyjne, nie do końca można wyjechac tam gdzie się chce, chyba lepszy byłby do tego nieco skośny i jak już wspomniałam - bardziej miękki i bardziej przyjazny pędzelek.

Jego trwałośc za to jest ok, nic się nie zmienił mimo prania i dezynfekcji. Ale nie polecam.

jest super :)

Skusiłam się na ten pędzel poszerzając swoją kolekcję; miał bardzo dobre opinie właśnie na KWC.
I jestem naprawdę zadowolona, aczkolwiek gdybym miała zostawić sobie jeden pędzel do cieni to nie byłby to on a kuleczka z essence (za bodajże 8zł :D).
Jednakże pędzel sam w sobie jest świetny- możemy nim nanieść cień (ja na dolną powiekę) albo rozetrzeć kreskę- jest idealny do tych zadań :) jedyną jego wadą jest zbyt krótki trzonek, ale no nie wymagajmy cudów na kiju :)
Mimo wszystko bardzo go lubię, sprawuje się doskonale :) po praniu się nie odkształca, nie gubi włosia.

To mój bardzo dobry przyjaciel :D

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: cały czas jeden pędzel

nie mam zastrzeżeń :)

Pędzelek jest boski :) Super sprawdza się przy rozcieraniu kresek, przy podkreślaniu dolnej powieki czy przy nanoszeniu cienia na całą powiekę, jest wielofunkcyjny, jak dla mnie :) Oczywiście używam też innych pędzli do makijażu oka, ale jeśli ktoś chciałby pomalować się tylko jednym pędzlem to nr 14 da radę :P

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsza sztuka

Dzieki niemu oszczedzam czas!

Niby to jest pedzel do rozcierania i swietnie nadaje sie np do zmiekczenia kreski ale dla mnie bardziej nadaje sie np do zaznaczania dolnej powieki - doslownie w kilka sekund jej makijaz jest gotowy. Ja uzywam go glownie do brwi, daje super naturalny efekt i naprawde odkad go uzywam ze zwyklym chlodnym brazowym cieniem oszczedzam mnostwo czasu w porownaniu do tego jak wielu kosmetykow uzywalam wczesniej a efekt jest lepszy i bardziej naturalny i o wiele wiele szybszy do uzyskania.

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jeden

ukochany..

Jak dla mnie ten pędzelek nie ma żadnych wad. Jest niezastąpiony przy rozcieraniu kreski, czy wykonywaniu smooky eyes. To już mój drugi.. nie dlatego, że poprzedni uległ zniszczeniu (ten pędzelek jest trudny do zdarcia), tylko zgubiłam go.. :/

+ dobrej jakości wykonanie (nic się nie psuje, nic się nie ściera)
+ dobrze zbity
+ dobrze dobrany rozmiar

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 pędzelki

Cudo!

Jak dla mnie jest to cudny pendzelek
Dostalam go jako jeden z kompletu w prezencie i jestem z niego calkiem zadowolona, uzywam go na codzien.

Zalety:
+ wlosie jest mocne, nic nie wypada, nic sie nie łamie ani nie odstaje w zlych kierunkach
+ łatwo się go myje
+ pedzelek nie odkszcalca się w zaden sposob
+ nie uczula
+ dobrze naklada cienie
+ nie sciera sie napis
+ wygodny
+ jest dobrze zbity

Wady:
- przy nakładaniu zółtego cienia na mokro miałam pózniej problem ze zmyciem

Jest to jak narazie najlepszy pedzel z jakiego korzystalam

Używam tego produktu od: grudnia 2012
Ilość zużytych opakowań: ciagle jedno, posluzy mi jeszcze dlugo ;)

Myslalam ze bedzie lepiej...

Mam ten pedzel w wersji podroznej, troszke krotszej od orygialu. Ogolnie to dobry pedzel, fajnie sie nim rozciera kreski :) i to na duzy plus. Ale niestety jest za twardy, podraznia moja powieke, efektem jest fajowo roztarta kreska na opuchnietych powiekach. Niestety musialam przestac go uzywac. :( A szkoda.

+ Dobrze rozciera
+ Fajna wersja podrozna, zajmuje malo miejsca w torebce

- za twardy
- zbyt zbity
- podraznia :(((

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jeden pedzel

Obietnice producenta spełnione

Świetny pędzelek. Tak jak wskazuje jego opis nadaje się do precyzyjnego nanoszenia cieni, mieszania kolorów i rozcierania wszelkich kresek, zarówno na górnej, jak i dolnej powiece, jest niezastąpiony do rozcierania żelowego eyelinera. Smokey eyes z nim też wyjdzie nam idealnie.
Włosie jest gęste i mocno zbite, ale jednocześnie bardzo miękkie. W idealnej długości, nie drapie nam powieki. Po praniu pędzel się nie odkształca i schnie bardzo szybko, nie wypadają z niego żadne włoski. Długa rączka sprawia, że jest bardzo wygodny w użyciu. Napis się nie ściera.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

bardzo dobry

Używam tego pędzla głównie do rozcierania kreski przy smokey eyes i muszę przyznać, że bardzo dobrze się do tego nadaje. Miałam kupić w sephorze pędzel z gąbeczką do rozcierania, ale ten właśnie poleciła mi sprzedawczyni i to był strzał w 10!

Włosie jest mocno zbite, włoski nie gubią się, lekko drapią przy rozcieraniu, ale w żaden sposób nie podrażniają oka i nie robią krzywdy. Mają odpowiednią długość. Pędzel nie odkształca się.

Przy rozcieraniu kreski, czy cieni nic się nie osypuje, co jest dużym atutem - można zawsze nawet na szybko wykonać makijaż oka perfekcyjnie.

Rączka wygodna do trzymania i długoś jest odpowiednia, na dole napis - wciąż na swoim miejscu, nic się nie ściera.

Polecam każdemu!

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pędzelek