Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Krem wyciszający rumień na dzień i na noc

Ziaja, Med, Kuracja Naczynkowa, Krem wyciszający rumień na dzień i na noc

Bogata emulsja nawilżająca z wykorzystaniem ECO - certyfikowanych surowców, bez kompozycji zapachowej.
Problem: wrażliwość naczyń włosowatych skóry na czynniki zewnętrzne - atmosferyczne - wiatr, słońce, wahania temperatur, klimatyzacja, dym papierosowy oraz wewnętrzne - nadczynność mikrokrążenia, stres.
Wskazania: skóra wrażliwa, nadreaktywna, dla osób skłonnych do zaczerwieniania się, z tendencją do rumienia, dla kobiet w okresie menopauzy - uderzenia ciepła
Efekty:
- redukcja rumienia i szybki efekt kojący,
- unormowanie mikrokrążenia skórnego,
- wzmocniona odporność na czynniki zewnętrzne.
Preparat hypoalergiczny
Dostępny wyłącznie w aptekach.

Działa

Krem stosowałam tylko na noc. Widocznie zmniejszał rumień , a skóra była bardziej jednolita, koloryt wyrównany. To, co mi się bardzo nie podoba to to, że nawet gdy stosuję go tylko na noc, to rano gdy myję twarz - jest na niej śluzowaty film po kremie. Bardzo mi to nie odpowiada. Ale plus za to że działa.

Kupiony w: U konsultantki

Bardzo dobry produkt

U mnie krem spełnia swoje zadanie. Stosuję go rano i wieczorem i faktycznie moja twarz mniej się czerwieni. Ma fajną konsystencję, łatwo się rozprowadza, zostawia przyjemne uczucie nawilżenia. Nadaje się pod makijaż. Zapach jest zupełnie neutralny.

Brak efektów

Krem nic nie robi. Producent nie spełnia obietnic. Krem nie radzi sobie z zaczerwieniami nie łagodzi ich. Dziwnie pachnie nie nawilża. Jedynym plusem jest to że nie podrażnia skóry oraz nie zapycha. Produkt u mnie się nie sprawdził.

krem do twarzy

Krem zdecydowanie nie dla mnie. Pomimo iż mam cerę z problemami naczyniowymi. Nie zrobił nic jeśli chodzi o złagodzenie rumienia do tego trudno żeby się wchłonął nadmiar musiałam ściągać chusteczką. Nie zostaniemy na dłużej razem

nieee, to nie to

Od kilku już lat sięgam po kosmetyki apteczne z ziaji. Niestety, ze zmiennym szczęściem.
Ten produkt zużyłam "w bólach" Po pierwsze, nie zauważałam żadnych efektów pomimo regularnego (na początku) stosowania. Po drugie - bardzo zbrzydł mi zapach, jest w nim coś chemicznego, jakaś denerwująca nuta. Wreszcie po trzecie- pozostawiał na długo tłustawą, świecącą się warstwę na skórze.
Nie jest może totalnie zły, bo nie podrażnia skóry, nawet tej najwrażliwszej a moja właśnie jest taka. Jakąś tam ochronę przed słoneczkiem daje, ale spójrzmy prawdzie w oczy żaden świadomy naczynkowiec nie wyjdzie na pełne słońce w filtrze 10.
Podsumowując - jest to taki średniaczek jakich wiele. Raczej więcej nie kupię.

W porządku

Kupiłam daaaawno temu, będzie z jakieś parę lat, kiedy nagle poliki mi się zrobiły czerwone jak u typowego Irlandczyka i za nic nie chciały zmienić koloru (wiecie jak to wygląda - takie dwa czerwone placki). Nie wiem na ile jest to zasługą tego kremu, a na ile mojej skórze coś się odwidziało, że wszystko wróciło do normy - ale dopiero po ponad miesiącu.
Sam krem w porządku, z pewnością nie zrobił mi nic złego (a to już jest coś), nie zapchał, ale też nie nawilżył ani nie odżywił jakoś wybitnie. Dla mnie taki średniaczek.

Super krem

Jest to pierwszy, i jak do tej pory, jedyny krem, który faktycznie redukuje zaczerwnienia, podrażnienia i, jeśli chodzi o mnie, całkowicie eleminuje problem nadreaktywności skóry. Ma też bardzo skuteczny filtr przeciwsłoneczny, mimo że wcale nie o tak wysokim faktorze bo zaledwie 10 SPF, chroniący jednak bardzo skutecznie - efekt po opalaniu w lecie - całe ciało brązowe twarz biała :D Jedyny minus to może ten, że krem bywa czasami zbyt ciężki na dzień, szczególnie w lecie przy wysokich temperaturach, ale wystarczy nałożyć emulsję matującą i jest ok. Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Bardzo dobry krem dla kapryśnej cery

Po mamie odziedziczyłam cerę naczynkową. Mam wiecznie rumiane policzki, kilka drobnych pajączków w okolicy nosa oraz ogromną skłonność do czerwienienia się-emocje, temperatury, wysiłek sprawiają, że moja twarz momentalnie zmienia kolor na niepożądaną czerwień;)
Szukając kremu na dzień na sezon jesienno-zimowy chciałam skupić się na tym problemie właśnie, dlatego sięgnęłam po zaufaną Ziaję Med.

Opakowanie-higieniczna, wygodna, minimalistyczna tubka-takie lubię najbardziej. Łatwo się rozcina nożyczkami, więc wydobycie resztek to żaden problem.
Do pełni szczęścia brakuje mi klapki przy nakrętce-zakręcana jest bardzo niewygodna, często ląduje pod szafką, jak to u niezdar bywa:D

Konsystencja gęsta, przyjemnie kremowa, ładnie się rozprowadza i szybko wchłania, nie do matu, ciut się świeci, ale to dla mnie żaden problem-jakieś 15-20 minut po nałożeniu kremu przyprószam twarz pudrem transparentnym, który bez problemu to matuje na cały dzień.
Ogromny plus za brak zapachu-to zwiększa dla mnie komfort użytkowania, ponieważ nie lubię jak mi coś pachnie na buzi.

Kremu użwam na dzień. Przede wszystkim-dobrze nawilża. Mimo, że jestem mieszańcem z tłustą strefą T, to policzki i nos często są u mnie suche, ściągnięte. Krem bardzo dobrze je nawilża, łagodzi. Koi podrażnioną skórę, czasem nakładałam go na noc po peelingu, w mig uspokajał czerwone, piekące poliki.
Zredukował mój rumień na policzkach-po jakimś miesiącu codziennego stosowania zauważyłam, że jest bledszy, mniej się rzuca w oczy(a jestem z rodzaju bladych cer, więc rumień u mnie się zazwyczaj zauważalnie odznacza). Nie zredukował go wybitnie, jednak sam producent zapewnia redukcję rumienia o 25%, a nie 80, 90 czy 100%;)
Rzeczywiście wzmocnił moje naczynka i zmniejszył skłonność do czerwienienia-wprawdzie nadal potrafię się porządnie zarumienić pod wpływem różnych czynników, jednak nie jestem wtedy wściekle czerwona na całej buzi, tylko nieco mocniej zarumieniona na policzkach, nosie i środku czoła. Żadne naczynko mi nie puściło podczas zimy co też według mnie jest zasługą tego kremu.
Nie zapchał mnie ani trochę co też jest dla mnie bardzo ważne, ponieważ mam skłonności do zapychania, a sam krem jest dosyć konkretny.
Filt SPF10 wprawdzie wysoki nie jest, ale i tak lepsze to niż typowe dla Ziai SPF6, poza tym na zimowe, bezsłoneczne dni może być w miarę wystarczający.

Jedna tubka starczyła mi na prawie 5 miesięcy codziennego stosowania+czasami nałożyłam go na noc, więc jest bardzo wydajny. Myślę też, że forma opakowania(tubka) tą wydajność zwiększyła;)

Bardzo dobry, konkretny krem na dzień dla naczynkowej cery, która jest jednocześnie skłonna do niedoskonałości. Spełnia obietnice producenta, nawilża, zapobiega naczynkowym problemom i nie zapycha-niemal ideał:)

Ilość zużytych opakowań: jedna tubka

bardzo dobry

bardzo dobry, ale..
+pieknie pachnie
+dobrze nawilza
+tresciwy na noc

-czasem moja skora dziwnie na niego reaguje, jakby byl za ciezki
-srednio widac to dzialanie na naczynka..ale uzywam dopiero od 3mies (co juz jest dosc dlugo)
ni wiem co o nim myslec, jescze potestuje..

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: polowa x 50ml

Całkiem dobry.

Zacznę od tego że mam cerę mieszaną ze skłonnością do przetłuszczania i wizyt trądzikowych gości, do tego wrażliwą i z reguły zaczerwienioną na policzkach. Więc generalnie moja pielęgnacja skóry jest bardzo zróżnicowana, każdy kosmetyk ma zająć się innym problemem - i jak na razie nieźle się takie rozumowanie spisuje.
Ten krem zakupiłam gdy skończyłam 3 opakowanie Ziaji Med z cyklu kuracji antybakteryjnej, bo stwierdziłam że przydałoby się zrobić też coś z tym wiecznie goszczącym na moich policzkach rumieniem. Używałam codziennie na noc.

+ Po około miesiącu codziennego wieczornego stosowania na oczyszczoną buzię faktycznie widzę poprawę - policzki już nie są takie zaczerwienione, skóra jest tylko odrobineczkę zaróżowiona, ale minimalnie. Różnica jest dla mnie bardzo widoczna, chociaż na początku wydawało mi się że kompletnie nic z moim problemem nie robi
+ Niska cena
+ Nawilżenie, dla mnie to plusik gdyż stosowałam go tylko na noc
+ Nieinwazyjny zapach, trochę apteczny ale nie jest bardzo wyczuwalny a tym samym drażniący
+ Nie zapchał mnie, nie uczulił, nie zauważyłam żadnych protestów ze strony mojej skóry (chociaż mimo cery trądzikowej, skłonności do zapychania nie mam!)

- Nie jest zbyt wydajny, używałam go z umiarem (nie jakąś mega grubą warstwą) około 3 tygodni, w porywach miesiąc, a jestem już na finiszu
- Nie nadaje się pod makijaż, przynajmniej dla cer mieszanych i trądzikowych- błyszczy się, co jest całkiem logiczne biorąc pod uwagę że ładnie nawilża

Generalnie nie mam mu nic do zarzucenia, uważam że warto spróbować. Zrobił to co miał zrobić, chociaż pierwsze efekty widzę dopiero kończąc opakowanie - więc trzeba dać mu trochę czasu żeby zadziałał. Teraz raczej znów kupię ten z serii antybakteryjnej i zobaczę, czy rumień zacznie powracać, czy nie. Jeśli tak, z pewnością bym go zakupiła znowu i stosowała najprawdopodobniej naprzemiennie z tamtym.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 1

Spełniał obietnice !

No mojej cerze krem działał bardzo dobrze, a mianowicie:
- zdecydoawanie moje rumieńce były bledsze, jeśli czułam jakieś uderzenia ciepla to rumień nie perzebijal mi przez podkład (normalnie zawsze tak sie działo zanim szaczęlam stosowac ten krem), albo w ogóle nie wypływał na skórę :) Miałam w końcu komfort psychiczny, że nie mam juz w pewnych sytuacjach "buraczanych" policzków !
- produkt jest wydajny
- cena jak najbardziej na plus
- nie zapychal ani nie uczulał

Faktycznie jest raczej natłuszczający, więc ja go stosowałam na noc, lub w wolne dni, kiedy nie musiałam kontrolowac świecenia skóry :)

Polecam wypróbować, choć aktualnie lepiej mi się sprawdza krem z tej samej serii, ten uszczelniający naczynka.

Używam tego produktu od: około rok temu

słaby

Krem zakupiłam z nadzieją, że chociaż trochę zredukuje mój stały rumień. Niestety jaka cena taka jakość. Krem dobrze nawilża jest dobrą baza pod podkład i na tym koniec. Nie wycisza rumienia, nie łagodzi go, nie redukuje.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno