Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Lano - balsam (stara wersja)

Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Lano - balsam (stara wersja)

Emulsja typu woda w oleju o skuteczności regeneracji naskórka i działaniu nawilżającym, bez kompozycji zapachowej.
Substancje czynne: wysokooczyszczona lanolina, skwalan, olej makadamia, olej bawełniany, kwas hialuronowy - fizjologiczny składnik polisacharydowy.
Lanoregeneracja:
- uzupełnia naturalną strukturę bariery lipidowej skóry,
- intensywnie regeneruje i odżywia,
- wyraźnie zmiękcza oraz uelastycznia naskórek.
Lanonawilżanie:
- ogranicza przeznaskórkową utratę wody,
- zapobiega przesuszaniu skóry,
- redukuje szorstkość naskórka.
Kompensacja:
- poprawia jędrność i gładkość naskórka,
- reguluje natłuszczenie skóry,
- skutecznie łagodzi podrażnienia.

Może i nawilża, ale nie dla mnie...

Kupiłam ten balsam po skończeniu butelki balsamu z Ziaji z mocznikiem... I to był błąd :( w sumie nie wiem czemu zdradziłam tamten, który bardzo mi się sprawdził... Ale do rzeczy. Ten jest o wiele bardziej gęsty? Przez co zostawia tłusty film na skórze, ciężko go rozsmarować. mam wrażenie, że się nim marzę z wierzchu,.a wcale nie wnika w skórę... W sumie ten brak zapachu też mi trochę przeszkadza, ale rozumiem, że lepiej jak go nie ma. Jakoś nie przypadł mi do gustu.

Genialny produkt!

Ten balsam to absolutny must-have dla posiadaczek suchej skóry, ale zacznijmy od początku.

Poleciła mi go koleżanka bo od wielu lat walczę z suchą skórą na łydkach, ramionach nie tylko w sezonie zimowym i grzewczym. Ten balsam to absolutne wybawienie. Zamknięty w wygodnym opakowaniu z pompką, bezzapachowy, szybko się rozprowadza i bardzo szybko wchłania. Nie pozostawia lepiącej warstwy. Nie podrażnia, nie uczula.
Już po pierwszym użyciu czuć NIESAMOWITĄ ulgę, skóra jest jakby pokryta łagodzącym opatrunkiem, wygładzona, znika nieprzyjemne uczucie ściągnięcia.

Stosuję czasem na suche łokcie i dłonie - również sprawdza się genialnie.

Łatwo dostępny, cena korzystna - polecam bez dwóch zdań!

Działa jak opatrunek dla suchej skóry...

Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Lano - balsam kupiłam w sklepie Ziaja. Mam to szczęście że w galerii w moim mieście znajduje się sklep Ziaja. Piszę "szczęście", ponieważ bardzo lubię kosmetyki tej marki , zawsze kiedy jestem w galerii, odwiedzam sklep i wychodzę z jakimś kosmetykiem. Tak było z Lano-balsam, który poleciła mi pracująca tam Pani. A ponieważ jestem posiadaczką skóry suchej, bardzo dobrze dobrała mi ten produkt.

Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Lano - balsam zamknięty jest w plastikowej butelce o pojemności 400 ml. Dzięki umieszczonej w butelce pompce, możemy z łatwością aplikować dowolną ilość balsamu. Kosmetyk w konsystencji jest troszkę gęściejszy. Ponieważ balsam nie od razu się wchłania, ja smaruję się nim na wieczór, kiedy mam wystarczająco czasu aby zostawić go na skórze. W zapachu jest zupełnie neutralny.

Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Lano - balsam przeznaczony jest do skóry suchej i bardzo suchej. Balsam dobrze nawilża i regeneruje wysuszoną skórę. Skutecznie ją natłuszcza (u kogoś może powodować dyskomfort, u mnie nie), pozostawiając warstwę ochroną na skórze. Przy regularnym stosowaniu skóra stała się gładsza, miękka i taka przyjemna w dotyku. Zniknęła szorstkość. Balsam bardzo przydaje się jesienią i zimą, kiedy to skóra jest odwodniona i wysuszona po lecie. Dodatkowo kosmetyk zawiera w swoim składzie alantoinę, olej bawełniany, lanolinę, olej makadamia, skwalan . Wszystkie te substancje wpływają na bezpieczne oraz skuteczne działanie balsamu. Można stosować go już od 12 lat. Przy codziennym stosowaniu, kosmetyk szybko się zużywa, natomiast działanie jakie robi na skórze są widoczne. Bardzo polecam, jeden z lepszych kosmetyków do nawilżania skóry.

świetny

Ziaja med kuracja nawilżająca jest świetna dla mojej wymagającej, suchej skóry, która zwłaszcza teraz w upalne lato wymaga długotrwałego nawilżenia. Balsam łącze z olejami z avocado i macadamia dla intensywnej regeneracji i odżywienia. Jest gęsty ale wydajny. Dodatkowo bezzapachowy, dla mnie to ogromny plus.Opakowanie z pompką i aplikatorem pozwala na dogodne dozowanie. Dla mnie ten balsam jest naprawdę na plus.

Świetnie nawilża.

W działaniu przypomina mi balsam zmieszany z olejkiem (robię tak często).
Pięknie nawilża skórę,a co dla mnie najważniejsze, nie zawiera parafiny.
Duża butla wystarcza na długo, a do tego jest wygodna z tą pompką.
Cena też niczego sobie.
Produkt naprawdę wart zakupu, jeśli ktoś zmaga się z wiecznie przesuszoną skórą, taką jak moja.
Polecam.

Dobry

Balsam sprawił, że moja skóra stała się jędrna oraz dobrze nawilżona. W sezonie zimowym był ratunkiem dla przesuszonej skóry. Nie pozostawiał lepiej warstwy, miał neutralny zapach. Opakowanie z pompką ułatwiało aplikację. Balsam był bardzo wydajny.

Dobrze nawilżający, ale klejacy

Balsam mocno nawilżający. Gorzej z wchłanianiem. Pozostawia delikatnie tłusty film na nogach i klei sie. Butelka jest duża, wydajna. Pompka jest wygodna w użytkowaniu do czasu. Kiedy produkt sie kończy, to niestety zaczyna sie kombinowanie przekręcanie butelki i odkręcanie pompki. Balsam jest dosc gesty jak na produkt w butelce z pompka. Nawilzenie optymalne. Wchłanianie bardzo długo. Delikatny efekt zapychajacy

Ok

Kupiłam przez przypadek, szukając jakiegoś nawilżacza na lato. Nie wiem, jak dałby sobie radę w zimie.

Zapach - bardzo neutralny, nie drażni, nie jest mocno wyczuwalny
Konsystencja - ok, fajna, dobrze się smaruje, nie jest lejący ani za gęsty
Opakowanie - pompka, duża butelka, ładny projekt, neutralnie wygląda na półce
Działanie - nawilża bardzo bardzo fajnie, nie lepi ubrań, fajnie się wchłania, skóra jest wypoczęta, zero podrażnień

Nie wiem czy kupię ponownie, pewnie tak. Balsam sprawdza się jako podstawowa pielęgnacja, jednak brakuje mi w nim czegoś jeszcze, żeby działał jeszcze lepiej i był bogatszy. Ale za tą cenę, dostępność właściwie wszędzie jest super. Jeden z niewielu produktów Ziaji, z którego jestem aż tak zadowolona.

Lano-nie!

Lano-krem do twarzy sprawdzał się u mnie super. Balsam niestety, co akurat w przypadku Ziaji wydaje się normą, nie nawilżał wystarczająco. Przyznaję mu plusa za konsystencję i szukam czegoś lepszego w ich ofercie dalej :D

na sezon grzewczy w sam raz

Poprosiłam Moją druga połowę o zakup balsamu dobrze nawilżającego do podrażnionej skóry. Tak też stałam się posiadaczką tego balsamu w zestawie z kremem (facet był dumny bo nie dość że całkiem tanio to jeszcze 2 produkty).
Balsam jest w wygodnej dużej butli z pompką, wydajny, ma gęstą konsystencję, wchłania się przyzwoicie choć trzeba chwile odczekać. Natłuszcza raczej niż nawilża skórę ale dla mnie jest ok ponieważ miałam podrażnioną skórę od zmiany wody i złagodził swędzenie po kąpieli.
Teoretycznie jest bezzapachowy, jakiś tam zapach jednak posiada ale mi on zupełnie nie przeszkadza.
Nie jest ideałem, nie ma super eko składu ale sprawdza się i ma niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Dobry balsam dla skóry delikatnej i wrażliwej

Zdecydowałam się na ten balsam za poleceniem ekspedientki, która powiedziała, że napewno pomoże mojej przesuszonej skórze i nie będzie na mnie męczący i drażniący. Produkt bardzo wydajny i w bardzo dobrej cenie, to są tego napewno plusy tak samo jak to, że faktycznie nawilża dobrze skórę. Zauważyłam efekty szybko ale przy dłuższym stosowaniu mam wrażenie, że już się tak przyzwyczaiłam do niego, że skóra tak dobrze już nie reaguje. Faktem jest to, iż opakowanie jest bardzo duże, na naprawdę baaaardzo długo starcza, wygodna i doskonała aplikacja dzięki dozownikowi, jednakże na sam koniec produktu końcówkę balsamu praktycznie nie da sie wydostać ze względu, na gęstość i formę opakowania, ale zawsze wszystko ma swoje plusy i minusy. Pani zachęcała mnie również dlatego, iż nie podrażni i nie będzie męczący pod względem zapachu, gdyż go po prostu..... nie ma. Balsam nie ma żadnych nut zapachowych ani składników, jednakże podczas aplikacji jednak wyłania się ten medyczny zapach, który niestety w pewnym momencie zaczął mi przeszkadzać. Balsam nie pozostawia na skórze tłustego filmu, dobrze się wchłania, skóra po nim pozostaję przyjemna w dotyku na jakiś czas. Dobry do stosowania raz na jakiś okres czasu dla poprawienia nawilżenia skóry.

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

OK

Zacznę od plusów tego produktu; po pierwsze balsam faktycznie nawilża, jest delikatny, przyjemnie sie rozprowadza, ma bardzo wygodne opakowanie. Sporym minusem jest jednak zapach tego produktu.

Używam tego produktu od: ponad rok