Bielenda, Awokado, Masło do ciała

Bielenda, Awokado, Masło do ciała

Masło do ciała Awokado Bielenda o pięknym tropikalnym zapachu to bezpieczny kosmetyk polecany do całorocznej pielęgnacji skóry suchej i odwodnionej. Intensywnie i trwale nawilża głębokie warstwy skóry, delikatnie ją natłuszcza i skutecznie regeneruje. Masło do ciała Bielenda Awokado zatrzymuje wodę w naskórku, likwiduje uczucie nieprzyjemnego napięcia skóry, wzmacnia ją, przywraca jej jędrność i elastyczność. Skutecznie odbudowuje i zmiękcza naskórek, koi, łagodzi podrażnienia.

Mój ulubieniec

Madli do ciała od bielendy kupiłam w drogerii Hebe na promocji.

Mam skórę suchą, ciezki mi znaleźć kosmetyk który sprostałby moim oczekiwaniom. I tu masło sprawdziło się idealnie. Zostało moim ulubieńcem, do którego będę co jakiś czas wracać.

Masełko dobrze się rozsmarowuje, szybko wchłania. Co najważniejsze bardzo dobrze nawilża skórę.

Co prawda ma dość mocno słodkawy zapach aczkolwiek bardzo ładny. W ogóle nie podobny do awokado.

Uwielbiam

Masło jest bardzo treściwe, idealne dla skóry suchej. Nie jest z kolei za ciężki i bardzo dobrze się wchłania. Masło nie pozostawia tłustego filmu i ma fajną konsystencję. Nawilżenie jest na wysokim poziomie i efekt naprawdę długo się utrzymuje. Stosując regularnie widzę poprawę stanu skóry. Dodatkowo pięknie pachnie i jest całkiem wydajny. Cena tez na plus. Polecam!

Świetnie nawilża. Jeden z lepszych!

Bałam się przede wszystkim tłustego filmu na ciele, bo awokado znane mi z kuchni właśnie takie jest :) Nic bardziej mylnego. Jest mocno nawilżające, faktycznie ma lekko tłusty efekt, ale co najważniejsze - po kilku minutach całkowicie się wchłania i nie ma po tym ani śladu.
Bardzo fajna konsystencja, typowego masła, ale to oc wyróżnia go od innych dostępnych na rynku to jego działanie. Czuję faktyczne nawilżenie, skóra nie jest napięta ani sucha. Czuję, że jest mocno odżywiona i czuję się świeżo! Jest to dla mnie bardzo ważne, bo lubię takie kosmetyki, których działanie trwa dłużej niż kilka minut. Przez długi czas czuję, że mam na sobie kosmetyk, którego działanie nawilżające powoli i sukcesywnie się aktywuje.

Extra kosmetyk. Dostępny bodajże w każdej porządnej drogerii czy też hipermarkecie.

Mam suchą skórę . Czasem aż swędzi. Masło Awokado to zbawienie. Skóra jest długo nawilżona. Gładka. Najlepszy produkt Bielendy moim zdaniem. Zapach również super. Jako wadę uważam, że za długo się wchłania. Przez parę minut jestem tłusta. Ale kiedy masło się wchłonie, skóra jest gładka i przyjemna w dotyku.

Fajne masło

Treściwe masełko, w sam raz na okazyjne przesuszenia :D Mam wybitnie zwyczajną skórę na ciele, ani nie tłustą, ani nie suchą. Normalną. Ale raz na jakiś czas dopada mnie suchość na rękach lub nogach, czy to za sprawą ogrzewania w zimie, czy chloru z basenu. I wtedy masło okazywało się jak najbardziej pomocne.

Super maseło

Moja skóra była ostatnim czasy przesuszona i skusiłam się na to maseło. To był dobry wybór :) Efekt przychodzi całkie szybko, skóra staje się gładka, ładnie pachnie i jest mięciutka. Cena niska, spore opakowanie. Trochę długo się wchłania i to jego jedna wada. Zdecydowanie kupię ponownie :)

Idealne na zimę

Stosowalam to maslo przez całą zimę i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolona z efektów.

Zawsze zimą moja skóra jest sucha i wrażliwa więc postanowiłam znaleźć produkt który dobrze ją natłuści i nie będzie za ciężki .

Udało mi się coś takiego upolować - było to właśnie to masło .

Codzienne stosowanie pomogło mi nawilżyć moja skórę, zapobiegło pękaniu skóry i jej napinaniu się.

Masło nie pozostawia tłustego filmu i ma przyjemną konsystencję.

Zapach delikatny, nie drażni.

Dla mnie strzał w dziesiątkę

Piękny zapach, wysokie nawilżenie

Produkt ten posiada zbitą konsystencję, która faktycznie przypomina masło. Jednak mimo tego bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, nie ma problemów z jego rozsmarowaniem. Szybko się wchłania, pozostawiając przyjemny zapach, który utrzymuje się nawet do następnego dnia. Używam produktu zazwyczaj wieczorem, nie brudzi ubrań, gdyż szybko się wchłania jednak zapach zostaje na ubraniach i pościeli. Jak dla mnie jest to bardzo przyjemne, nie jest on nachalny, zbyt mocny, wprost przeciwnie mam z nim dobre wspomnienia, używam go już od dobrych kilku lat.
Poziom nawilżenia jest wysoki i co ważne utrzymuje się na skórze. Nie jest to tymczasowe nawilżenie lecz faktycznie odżywienie skóry. Często moja skóra jest silnie przesuszona, wystarczy kilka aplikacji i wraca do lepszej kondycji. Dodatkowo skóra staje się elastyczna, przyjemna w dotyku i gładka.
Produkt ten stosuje cały rok, nie jest zbyt ciężki na lato. Najlepiej nakładać po kąpieli jak skóra jest rozgrzana, jak dla mnie jest lepsze działanie.
Opakowanie jest wygodne, dobrze zamknięte. Zużywam produkt do samego końca. Mimo codziennego stosowania wystarcza mi na max 3 miesiące, więc jest to bardzo dobry wynik jak chodzi o masło w moim przypadku.

Uwielbiam !

Masło rzeczywiście dobrze nawilża i regeneruje naszą skórę na całym ciele. Konsystencja jest przyjemna w użyciu. Zapach jest cudowny. Idealnie nadaje się na zimę, kiedy nasza skóra jest sucha i narażona na mrozy. Cena jak najbardziej odpowiednia.

ukochany

Ojejku jak ja uwielbiałam to masło. Pachniało po prostu przepięknie, miało świetną gęstą konsystencję, ładnie wyglądało i oczywiście świetnie nawilżało. Niestety udało mi się kupić tylko jedno opakowanie parę lat temu, potem nie mogłam już go nigdzie znaleźć, a co jakiś czas się rozglądam. Szkoda :(

Masło bardzo mi pomogło z moją przesuszoną skórą, z którą nie mogłam się uporać od miesiąca. Czymkolwiek nie smarowałam moja skóra po pewnym czasie zaczynała pękać. Po kilkudniowym używaniu znacznie zniwelowało ono mój problem. Masło ma bardzo ładny zapach.

Masełko do ciała

Bardzo spodobało mi się to masło do ciała firmy Bielenda. Jest bardzo wydajne a efekt jaki daje jest nieziemski,skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona,masło szybko się wchłania dzięki czemu aplikacja jest prosta i szybka nie pozostawia tłustych śladów na skórze,poprawę czuć już po pierwszym użyciu,produkt na prawdę godny polecenia.