AA, Ciało Dojrzałe, Ujędrniająco-antycellulitowy żel do mycia ciała

AA, Ciało Dojrzałe, Ujędrniająco-antycellulitowy żel do mycia ciała

Wraz z upływem czasu skóra traci swoją jędrność i elastyczność, staje się cienka i delikatna, a przez to bardziej narażona na przesuszenie. Linia AA Ciało dojrzałe została stworzona dla kobiet, które niezależnie od wieku pragną cieszyć się piękną i gładką skórą. Ujędrniająca formuła żelu zawiera bogaty w składniki aktywne (Karnityna, ekstrakt z nasion guarany, ekstrakt ze skrzypu i Centella asiatica) kompleks Anti Cellulite, który pobudza mikrokrążenie, wygładza i uelastycznia skórę.
Alantoina i d-pantenol działają kojąco i łagodzą podrażnienia.
Skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Badania dermatologiczne wykonane w Klinice Dermatologicznej AM w Gdańsku, obejmujące grupę 60 osób nie wykazały żadnej reakcji alergicznej.
Nie zawiera barwników. Posiada pH neutralne dla skóry.

wydajny

kupiłam go za 5zł, inaczej na pewno by mnie nie zainteresował
żel pod prysznic za więcej niż 10zł nie ma u mnie racji bytu - i słusznie, jak przekonuje mnie ten kosmetyk
żel jest gęsty,pieni sie bardzo dobrze nawet bez gąbki, wydajny, wystarczył na około 30 pryszniców (a bez gąbki to bardzo dużo),na gąbce pieni się jak szalony
ładnie pachnie, owocowo-kwiatowo, zapach przez jakiś czas zostaje na skórze, ale nie jest mocno go czuć
co do właściwości pielęgnacyjnych to nie ma żadnych - nie nawilża skóry, a łydki mi nawet przesusza więc muszę pamiętać o balsamie
ujędrniajacych również nie zauważyłam
jest to więc zwykły żel, poprawny, ale wygórowanych obietnic jakie składa - nie realizuje

Dobry przy uczuleniach...

Bardzo dobrze sie pieni.
SLS zaraz po wodzie w skladzie, ale zel oprocz tego, ze jest przeznaczony do pielegnacji skory dojrzalej, to rowniez wrazliwej i sklonnej do alergii - wiec nie powinien powodowac zadnych uczulen.
Kupilam go do mycia ciala w czasie uczulenia, jakie dostalam po aplikacji Samoopalacza w piance - Dax Cosmetics i spisywal sie dobrze - koil podrazenienia.
Wspomne jeszcze, ze zel tonizuje skore.
Zapach - nie wszystkim bedzie odpowiadal, mi sie nie podoba.
Dosc szybko sie zuzywa.
Używam tego produktu od: obecnie nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: 1 w ciagu prawie dwoch tygodni