Ziaja, Nuno Modeluje, Bardzo mocny żel do włosów

Ziaja, Nuno Modeluje, Bardzo mocny żel do włosów

Żel bardzo mocny do modelowania każdego rodzaju włosów. Idealny do fryzur wymagających maksymalnej i długotrwałej stylizacji. Zawiera witaminy E, C, B3, B5, B6.
Umożliwia szybkie i łatwe modelowanie włosów. Nadaje długotrwały efekt utrwalonej fryzury. Zapewnia włosom naturalną elastyczność i połysk.
Nie obciąża, nie skleja i nie wysusza włosów. Przebadany alergologicznie i dermatologicznie.
Nałożyć żel na włosy suche lub mokre. Modelować dowolną fryzurę.

Skład: Aqua, Sorbitol, VP/VA Copolymer, Carbomer, PVP, Niacynamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCI, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Diazolidinyl Urea, Sodium Benzoate, Parfum, Linalool, Limonene, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Sodium Hydroxide, CI 172200 (D&C Red no 33). (22.07.2010)

Cena: ok. 7zł / 180ml
/m/

Niezły ;)

Był dodany do kremu, wypróbowałam go i spodobał mi sie ;)

+ idealny przed prostowaniem, moje włosy trzymają sie nienaruszone bardzo długo bez używania lakieru
+ nie wypadają mi po nałożeniu i prostowaniu co mnie zaskoczyło ponieważ mam bardzo słabe i wypadające włosy
+ mam uczucie przesluszenia co jest dla mnie na plus ponieważ po maskach i odzywkach moje wlosy wydaja sie przetłuszczone od razu po myciu
+ świetny zapach
+ wydajny
+ bardzo tani

- skleja włosy i trzeba sie nameczyc przy rozczesywaniu

Dobry

Mam dwa opakowania, które dostałam w gruncie rzeczy za darmo :) od... pół roku ?
Plusy :
* wydajny
* ładnie pachnie
* nie obciąża włosów
* cena
Minusy:
* lubi sklejać włosy przy większych ilościach, wystarczy odrobinę za dużo żelu - robią się sztywne
* nadaje się, tak jak napisała poprzedniczka, do dłuższych włosów. z krótszymi włosami nie ma co marzyć o modelowaniu fryzury
Używam tego produktu od:pół roku

OK, takie 4-

Żel jest przede wszystkim bardzo tani i wydajny.
Na pewno nie zwiększa objętości włosów (minus za to), ale je wygładza - bdb do prostych włosów, albo jeśli chce się okiełznać puszące i lekko falujące włosy, jak ja to robie i jestem zadowolona.
Najbardziej mi się w nim podoba, to,że nie matuje włosów, tylko LEKKO NABŁYSZCZA, przez co nie wyglądają na brudne.
Producent przesadził z tym nieobciążaniem, bo obciąża, ale umiarkowanie.
Generalnie nadaje się bardziej do okiełznania i wygładzania półdługich i długich włosów.
Kupiłam go z myślą o moim chłopaku, bo żel jest testowany dermat. i alerg., a on często dostaje na skórze uczuleń od żelów. Niestety od tego też dostał i nie był zadowolony z tego, jak żel układa jego krótkie włosy.
Utrwala średnio, na pewno nie bardzo mocno, tym bardziej, że na początku jest wodnisty i trzeba brać mało - stąd 3 gwiazdki, ale z drugiej str, jakby mocniej utrwalał, pewnie bardziej sklejałby włosy.
Ale jestem ogólnie zadowolona.

Używam tego produktu od: ok. 6 mies.
Ilość zużytych opakowań: pół