Tołpa, Planet of Nature, Rebuilding Condicioner Masc (Regenerująca odżywka - maska odbudowująca)

Odżywka przeznaczona jest do pielęgnacji włosów normalnych, suchych, zniszczonych i farbowanych. Doskonale nawilża, odżywia i regeneruje włosy. Stają się sprężyste, błyszczące i wygładzone.
Składniki roślinne: ekstrakt z białego hibiskusa, olej jojoba, olej migdałowy, keratyna, betaina, d-panthenol, witamina E.

Niestety nie dla mnie

Używałam jej po nieudanym farbowaniu. Niestety nie sprawdziła się.

+lekko nawilża i odżywia
+wygodna tuba
+wydajna
+piękny zapach
+dość gęsta konsystencja, nie spływa z włosów
+ładny skład

-obciąża
-po raz pierwszy moje włosy zaczęły się przetłuszczać
-ciężko ją spłukać
-trochę plącze

Ponieważ moje włosy są teraz tylko troszkę przesuszone, ale generalnie w dobrej kondycji, zamierzam jej dać drugą szansę. Niestety, o dziwo, dość mocno zniszonym włosom nie przypasowała.

Używam tego produktu od: około roku

Polubiłyśmy się

Do włosów cienkich i delikatnych się sprawdza:
+ ułatwia rozczesywanie
+ nie obciąża
+ nawilża (a przynajmniej włosy są po niej miękkie w dotyku)
+ PRZEPIĘKNIE PACHNIE (kwiatowo)
+ wygodne i ładne opakowanie

Stosowałam jako odżywkę ale czasami podczas kąpieli trzymałam na włosach nawet do 10 minut.

Wad generalnie nie widzę.

Bardzo fajna :)

Ta odżywka zaskoczyła mnie pozytywnie. Bardzo dobrze wygładza i nawilża włosy, po dłuższym i regularnym stosowaniu można zauważyć poprawę kondycji włosów.

+wygładza, nawilża włosy,
+nie obciąża, na pewno sprawdzi się dla włosów cienkich i delikatnych,
+śliczny, długo utrzymujący się zapach,
+dobry skład odżywki.

Minusem może być raczej mała wydajność kosmetyku w porównaniu do ceny.

Ogólnie oceniam ten kosmetyk bardzo pozytywnie i pewnie jeszcze nie raz do niego wrócę. Polecam! :)

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

bez szału

Kiedyś przykuła moją uwagę na półce. Potem przez długi czas jej szukałam pokładając w niej nadzieję na nawilżone i lśniące włosy. Odżywkę stosowałam już dawno temu. To co pamiętam najbardziej to rozczarowanie. Opakowanie ładne, kosmetyk fajnie pachniał, ale niestety nie działał.. przynajmniej na moje włosy. Wiele tańszych masek radziło sobie z nimi wielokrotnie lepiej. Efekt działania kosmetyku, jak i jego wydajność kiepskie.

Używam tego produktu od: ponad rok temu

Mieli żyć długo i szczęśliwie

Napaliłam się na tę odżwyko-maskę po tym jak widziałam jak czyni cuda na zniszczonych rozjaśnianiem wysokoporowatych włosach mojej koleżanki (którą to ja trzymałam za ręke gdy raczkowała jako Włosomaniaczka!).

Walczyłam ze sobą, bo mam przecież swój arsenał kosmetyczny, bo przecież cała szafka, bo tym by można odżywić tysiące głów, po co kolejna maska, ale złamałam się, kupiłam, biegłam do domu przetestować.

I tak kilka razy. Bez większego sukcesu.
Zapach&konsystencja, I coulnd\\\'t care less.

Ale działanie, właściwie żadne. I naprawdę nie wiem o co chodzi, bo ojej z jojoba chociażby sprawuje się u mnie wyśmienicie.
Jak kładłam mniej i na krócej, włosy były takie o, jak po byle odżywce.
Jak kładłam za dużo to się obciążały.

Podchodziłam do niej cierpliwie z krwawiącym sercem, ale nie dała mi właściwie nic poza rozczarowaniem.

Oddałam mamie.

Cudów nie czyni...

Odżywko-maska ma gęstą, kremową konsystencję. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Jej zapach określiłabym jako delikatny, kwiatowy. Stosowana regularnie sprawia, że włosy łatwiej się rozczesują, lepiej się układają, a także wyglądają na dużo zdrowsze. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 150 ml

solidna 4

Odżywka cudownie, świeżo pachnie - zapach towarzyszy mi przez cały dzień :). Włosy nie są obciążone i dobrze się rozczesują.

Jak dla mnie minusem, i to dużym jest dość małe opakowanie (150ml). Producent szczyci się poszanowaniem dla "Naszej Planety" ale czy nie lepiej byłoby robić większe opakowania, które starczałyby na dłużej w związku z czym produkowanoby mniej śmieci? Marketing i tyle.

Używam tego produktu od: kilku dni

dobra

Maseczkę oceniam na dobry z plusem. Rzeczywiście spełnia swoje zdanie a do tego przepięknie pachnie. C0 ważne, nie przecieciąża i jeszcze na drugi dzień włosy wyglądają bardzo dobrze, co przy innych tego typu produktach jest kwestią wątpliwą.

Natomiast bardzo roczarowało mnie opakowanie. Już perzy pierwszej próbie wydobycia produktu pękło z drugiej strony. Otwór przez który wydostaje się produkt jest zdecydowanie za wąski. A sama konsystencja maski bardzo gęsta. Z tego powodu musiałam ją wykończyć w przeciągu kilku dni, aby całkiem nie zaschła. Nie jest wydajna, na moje długie i gęste włosy wystarczyła na zaledwie 3-4 aplikacje. Cena przy takiej pojemności i wydajności jest zawyżona.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Łał, tego szukałam

Jest to cudo. Lśniące, pachnące, zdrowe włosy - tak moge je teraz określić.

Stosuje ją z różnymi szamponami ( ani razu z firmy tołpa) i efekt jest świetny. Słyszałąm, ze po jakimś czasie traci się jej efekt dlatego używam jej na przemiennie z iną maską, bo w takiej formie naczęściej jej używam. Nigdy o swoich włosach nie mówiłąm "Lubie je!" teraz to się zmieniło, nawet wena na farbowanie mi się skończyła, bo szkoda mi j niszczyć. (Choć na końcach mam farbowane gdyż mam duuuże odrosty.. - końce i tak są w super stanie po tej odżywko - masce)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 0,3 opakowania

Maska, która odbudowała moje włosy

Przypadkowo trafiłam na tę maskę (dostała ją od kogoś moja mama), a że walała się po łazience bez żadnego zainteresowania ze strony mojej mamy to zabrałam ją dla siebie. Używałam razem z szamponem (do pewnego momentu) i od czasu do czasu wykorzystywałam ją jako maskę.
Po pierwszym opakowaniu efekt był zniewalający. Moje włosy w dotyku były supermiękkie, nie miałam rozdwojonych końcówek, włosy były lśniące. No po prostu cudo. Jednak po którymś opakowaniu włosy zaczęły wracać do swojego poprzedniego stanu, jak nie gorzej, nie mam pojecią dlaczego. Były suche na końcach i niesforne.
Odstawiłam odżywkę i coś się polepszyło, jednak dalej nie mam pojęcia czy to wina zbyt długiego stosowania tej odżywki.
Teraz znowu z niej korzystam, ale nie ma tego samego efektu co wcześniej. Być może trzeba ją używać razem z szamponem. :)
Daje 4,5 ponieważ rozczarowało mnie, że po pół roku włosy wróciły do poprzedniego stanu.
Jednak poleciłabym każdemu tę odżywkę, osobiście się w niej zakochałam. :)

strzeszczając:

+włosy odbudowane, lśniące, gładkie, miękkie już po pierwszym opakowaniu
+zapach
+naturalne składniki

-wydaje mi się, że nie można używać go non stop
-cena za opakowanie, które bądź co bądź nie jest duże

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań i wciąż używam

Bardzo dobra maska

Stosowałam ją tylko jako maskę. Trzymałam na włosach od 30 do 60min. Włosy po niej były naprawdę miękkie i wyglądały na zdrowsze. Zapach osobiście mi odpowiada. Miło ją wspominam i niebawem znów ją kupię.
Minusem jest wydajność.
Cena od 17zł(w promocji) do 23zł - trochę drogo za 150ml.

włosy idealne przez pierwszy dzień...

W dniu umycia włosów moje wyglądają na idealne :)
posiada gestą konsystencję więc aby nie zużyć go zbyt szybko, trzeba nakładać na "raty". Może się okazać, ze po chwili wcierania we włosy mała ilość wystrczy ;)
Ma również niezły zapach.

+jest świetnym uzupełnieniem po keratynowym prostowaniu
+ uwielbiam tą odżykę głównie za efekt jaki daje w dniu jej zastosowania, chcoiaż dnia następnego włosy wcale nie wracają do stanu bez jej użycia. Po prostu nie utrzymuje mi się dłuzej efekt gładkiej tafli

-nie jest zbyt wydajny przy długich włosach, a cena jednak jest wysoka.

Ilość zużytych opakowań: 5 po 150ml