Rival de Loop, Hydro, Selbstbraunende Feuchtigkeits - Pflege (Krem nawilżająco-brązujący 2w1)

Krem do codziennej pielęgnacji skóry z delikatnym efektem brązującym. Regularnie stosowany nadaje skórze naturalny odcień opalenizny. Zawarte w nim pigmenty wyrównują optycznie nierówności skóry. Olejek migdałowy i pantenol łagodzą podrażnienia, nawilżają i ujędrniają skórę. Witamina E chroni przed fotostarzeniem się skóry.
Krem występuje w dwóch wariantach do jasnej i ciemnej karnacji.

Nie polecam

Ten krem dostałam od mamy, zobaczyła go w promocji i mi go kupiła. Jak go dostałam to od razu nie otwierałam dopiero jak pojechałam do siebie otworzyłam by zobaczyć co to za cudenko i jak szybko otworzyłam tak szybko go zamknęłam. Zastanawiałam się czemu on tak śmierdzi, nawet myślałam,że jest przeterminowany,ale potem moja siostra się zapytała czy mój krem śmierdzi tak jak jej i stwierdziłam że tak pachnie. Po przeczytaniu recenzji już wiedziałam, że z nim wszystko ok. Postanowiłam go wypróbować i myślałam,że umrę z tego smrodu, ale już się do niego przyzwyczaiłam nie wiem jak to możliwe, ale mnie nie drażni.

Plusy :
-nawilżą skórę
- wydajny

Minusy:
- śmierdzi, bo tego się inaczej nazwać nie da, nawet nie wiem do czego ten zapach można porównać
- nie brązuje
- nie kryje

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

słabizna

Zamiast męczyc skórę na solarium chciałam używac lekkiego kremu brązującego i się mocno rozczarowałam. Efektu brązowienia zero.
Krem mega ciemny (kupiłam kolor średni bo jasnego nie było w ofercie sklepu). Strasznie się odznaczał na twarzy - wyglądało to komicznie w świetle dziennym. Nawet po nałożeni małej warstwy się wałkował czy użyty z kremem nawiżającym czy bez. Kompletnie nie trwały, robił smugi. Naprawdę porażka. Przypomniał mi hity robiące z twarzy marchewkę ładnych kilka lat temu. Nie polecam nikomu.

Coś mi się wydaję, że krem brązujący Alterra to młodsza siostra tego specyfiku z nieco lepszy skladem.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: 1 do połowy wywalone bo żal

Całkiem ok

Kupiłam ten produkt całkiem niedawno .
Ogólnie szukałam kremu koloryzującego .
Jak dla mnie jest ok . Nie przeszkadza mi to że brązuje twarz , ale do zmycia ( w sumie o to mi właśnie chodziło ) .
Na początku byłam rozczarowana nim , ale z czasem bardzo do polubiłam .
Na + zdecydowanie cena i trwałość .
Na minus zapach ( w opakowani ładny , ale na twarzy śmierdzi ) .
Napewno kupię go ponownię .
Wydaje się być wydajny , nie trzeba go dużo używać , aby pokryć całą twarz .
Gwiazdki odjełam za to że jednak przy pierwszym użyci byłam lekko rozczarowana , gdyż nie ma krycia , ale wystarczy dobry puder i ekstra efekt .

Używam tego produktu od: ok 1,5 miesiąca

do kitu :(

krem nie nawilża tak jak obiecuje producent, nawet powiedziałabym że wysusza skórę
nie brązuje- efekt jest chwilowy i do zmycia twarzy
zapach kojarzy mi się ze starą opona... jakiś taki bardzo "chemiczny"
robiłam trzy podejścia do tego kremu i za każdym razem miałam wrażenie nałożonej maski... :(
krem zdecydowanie nie dla mnie :(

Używam tego produktu od: około miesiąca

średni

Używałam oba odcienie:
light - jasny beż
medium - używałam w wakacje: pomarańcz

+ gesty (nie wiem skąd komuś przyszło do głowy, że jest rzadki :confused: )
+ wyrównuje koloryt
+ przyciemna odcień skóry (do zmycia)*
+ wchłania się ekspresowo

- zapach nie jest powalający
- nie brązuje a tylko koloryzuje (nie uważam tego za szczególną wadę ale nie spełnia zapewnień producenta)*
- przy jakichkolwiek suchych plamach na twarzy nie polecam go używać, ponieważ się w nie wżera i tworzą się placki
- brudzi ciuchy
- za słabo nawilża
- brakuje mi w nim filtrów UV :(

Dla niezbyt wymagającej skórki na pewno się nada :)

* edit: w zimę nie używałam tego kremiku, tylko gęsty tłusty i teraz po użyciu RDL muszę przyznać, że jednak przyciemnił troszkę skórkę ;) także opala :)
Ale znudził mi się, mam zamiar kupić teraz coś bardziej nawilżającego.

Używam tego produktu od: lipiec 2009

ok

krem fajnie brazuje,ale ze po regularnym stosowaniu cera nabiera odcien opalenizny to u mnie sie tak nie zdazylo:)poza tym fajnie nawilza.pierwszy raz kupilam i w przyszlosci raczej tez kupie

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno w trakcie

nie polecam

nie nawilża - wysuszył moją skórę !
nieprzyjemny zapach
nie brązuje , barwi chwilowo twarz na kolor pomarańczowy (posiadam wersję - medium), efekt utrzymuje się do momentu zmycia np mleczkiem , brudzi ubrania
nie łagodzi podrażnien , nie ujędrnia
nie wyrównuje kolorytu skóry
ten produkt chyba będę musiała wyrzucić , chociaż nie lubię wyrzucać kosmetyków to nie znajdę dla niego zastosowania
cena - b.niska
konsystencja - rzadka

wg mnie porażka , odradzam zakup

Używam tego produktu od:sierpień 2009
Ilość zużytych opakowań:pierwsze