Nivea, Visage, Regenerujący krem na noc do cery normalnej i mieszanej

Nivea, Visage, Regenerujący krem na noc do cery normalnej i mieszanej

Noc to najlepsza pora dla cery na intensywną regenerację i przywrócenie utraconego poziomu nawilżenia, aby każdego ranka była ona promienna, świeża i gładka. Naukowcy z laboratoriów NIVEA stworzyli regenerujący krem na noc Nivea Visage specjalnie z myślą o potrzebach skóry normalnej i mieszanej. Wspomaga on naturalny poziom nawilżenia skóry normalnej i mieszanej nocą.
- Wzbogacony pielęgnującym wyciągiem z lotosu oraz witaminami intensywnie nawilża skórę w nocy
- Dzięki zawartości Prowitaminy B5 skutecznie wspomaga naturalną regenerację komórek skóry podczas snu

Mieszane odczucia

Właśnie skończył mi się ten kremik i postanowiłam napisać o nim kilka słów.
Krem przyjemnie pachnie. Konsystencja odpowiednia.
Nie zapycha porów. Moja buźka rano wyglądała na wypoczętą, ale... niestety codziennie był ten sam problem... Twarz rano wyglądała jakbym sobie olejem wysmarowała :(
Gdyby nie to,to z całą pewnością bym go znów kupiła.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

SUPER !!

Kiedy 3 lata temu pracowałam w Rossmannie skusiłam się na ten krem z powodu sporej promocji. Od tamtej pory jestem w nim zakochana!!! Zdążył zmienić troszkę opakowanie, ale skład nadal niezmiennie cudny. Świetny na noc, troszkę bardziej tłusty, idealnie nawilża przesuszoną skórę w zimie, w lecie regeneruje twarz muśniętą słońcem :) Baaaardzo wydajny, jeden słoik, przy codziennym smarowaniu twarzy na noc wystarcza na ponad pół roku. Minusów nie widzę żadnych, cena przystępna, polecam kupować w momencie kiedy jest w rossmannie na promocji, wtedy można go ustrzelić za ok 10-11 zł.

Ilość zużytych opakowań: 2 i trzecie w użyciu :)

Najlepszy.

Najlepszy krem na noc jaki mogłam kupić. Od jakiegoś czasu miałam problem z suchą skórą koło nosa, naprawdę było fatalnie, niekiedy tak się łuszczyła, że mogłam odrywać płatami, robiły się zaczerwienienia, zadrapania, zaczynało piec, ogólnie masakra. Odkąd go stosuję nie mam takiego problemu. Rano buzia jest mięciutka i nie wygląda na taką zmęczoną.

+doskonale nawilża.
+regeneruje skórę.
+ładnie pachnie.
+cena.
+wydajność.
+skóra po nim jest mięciutka i gładka.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe.

Super krem

Mam skórę mieszaną z tendencją do wrażliwej jak dla mnie jest to świetny krem. Dobrze odżywia mi skórę, rano moja skóra jest nawilżona. W dodatku nie jest drogi. Jak dla mnie jest świetny

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Nie dla cery z trądzikiem :(

Krem sam w sobie jest fajny, treściwy, bardzo ładnie nawilża. Rano skóra jest gladka w dotyku, suche skórki są prawie niewidoczne.
Jednak nie polecam tego kremu dla osób z trądzikiem. Krem mi go nasilił, dlatego musiałam go odstawić.

+ cena
+wygodny słoiczek
+nawilża
+wygładza
+dostępność

- nasila trądzik
-skóra się świeci

Ilość zużytych opakowań: nie zuzyłam całego

świetny krem

lekki krem :)
skóra rano wręcz promienieje, jest gładka, "wypoczęta" i miła w dotyku. Miałam problem z suchą skórą na nosie, a od kiedy używam tego kremu zapomniałam o problemie i oczywiście rano lepiej się nakłada make-up czy jakiekolwiek inne kosmetyki na nawilżoną skórę, chociaż zauważyłam, że używam dużo mniej make-up\'a od kiedy stosuję ten krem, bo skóra jest w dużo lepszej kondycji i wygląda znacznie lepiej :)

Jak dla mnie super!

Szukając kremu nawilżającego na noc skusiłam się wypróbować ten. Wystarczyło pare dni, żebym się w nim zakochała!

+ super konsystencja
+ szybko się wchłania
+ ekonomiczny
+ skóra widocznie odżywiona i zregenerowana
+ w promocji można dostać na dyszkę :)

- nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego opakowania

Nie do końca spełnia oczekiwania

+ krem ma lekko wodnistą konsystencję - jest wydajny i nie trzeba go wiele nakładać

+ przyjemny zapach

+ faktycznie nawilża skórę (czuć różnicę po kilku pierwszych użyciach)

- tak szybko jak wspaniały efekt nawilżenia pojawia się, tak też znika, moja skóra jest wybitnie sucha (do tego stopnia, że gdy raz zapomnę kremu to się zaczyna łuszczyć) i przyzwyczaiła się do niego ekspresowo - nie widać już zbytnich efektów, wstaję rano, jest dalej sucha

- to tłuste uczucie, jakie pozostawia na twarzy jest dla mnie denerwujące - mam wrażenie, że twarz przykleja mi się do poduszki

- innych \'wspaniałych\' efektów nie zaobserwowałam.. więc nie ma zbytnio czego polecać.

to nie to

To fakt, ten krem na pewno nie jest do cery mieszanej :/

Bardzo tłusty, po nałożeniu zostawia tłustą warstwę która kompletnie się nie wchłania....a po przebudzeniu dosłownie smalec na twarzy. Podobał mi się jedynie zapach i opakowanie.
Może sprawdzi się przy cerze suchej, na pewno nie dla mieszanej ani tłustej.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

okropny!!!

to nie jest na pewno krem do cery mieszanej! jakbym smarowała się jakiś smalcem! tragiczny! nie nałożyłam go dużo, więc nie powinno być takiego efektu! zapycha pory, okropny zapach,tworzy łój na buzi!!! szkoda pieniędzy
krem jest tani, więc jak widać, jakość pozwala wiele do życzenia, nigdy więcej tego nie zakupię i nie polecam!

Daje radę

Krem ma dość specyficzny zapach. Jak dla mnie trochę jak krem do golenia, ale oprócz tego nie mam żadnych uwag ( no może szklanego opakowania, którego tylko za sprawą jakiegoś cudu jeszcze nie rozbiłam ). Bardzo fajnie się go rozprowadza na skórze. Nie potrzeba jakiś ogromnych ilości, wystarczy odrobina żeby nałożyć go na całą twarz. Należy uważać, żeby nie nałożyć zbyt grubej warstwy, bo się po prostu nie wchłonie, tylko wytrzecie go w poduszkę. Jest ok, ale nie spodziewajcie się cudów. Ja nie mam problemów z cerą, więc nie wymagam od kremu dużo. Jeśli natomiast macie problemy z cerą wybierzcie inny - lepiej działający krem.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego opakowania

dobry

Lubie kremy z Nivea, nigdy nie miałam żadnych uczuleń.
Ten zakupiłam w cenie 9,00zl
Dobrze nawilża
wydajny
dla cery wrażliwej
miły zapach
poręczne opakowanie
niezbyt dobrze się wchłania
przez co świeci się na skórze

Ilość zużytych opakowań: 2 op