L'Oreal Paris, Triple Active, Krem odżywczy na noc

L'Oreal Paris, Triple Active, Krem odżywczy na noc

Triple Active dostarcza skórze składniki niezbędne do jej nawilżania i odżywiania w nocy, gdy proces odbudowy skóry jest najbardziej intensywny.
1. Nawilża - formuła wzbogacona w glicerol zapewnia skórze optymalne nawilżenie.
2. Odżywia - w nocy, gdy procesy odbudowy komórkowej są najbardziej intensywne skóra wypoczywa i odpręża się, aby odzyskać świeżość po przebudzeniu.
3. Odbudowuje - formuła o intensywnym działaniu wspomaga proces odbudowy bariery ochronnej skóry.
Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Dla wszystkich typów skóry.

Skład: Aqua/Water, Isocetyl Stearate, Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Cyclohexasiloxane, Sucrose Tristearate, Petrolatum, Polysorbate 61, Cera Alba/Beeswax, Stearyl Alcohol, Ammonium Polyacrylodimethyl Taurate, Stearic Acid, Rosa Canina/Rosa Canina Fruit Oil, Triethanolamine, Disodium EDTA, Cholesterol, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Butylparaben, CI 17200/Red 33, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene (FIL B10632/1).

Cena: ok. 23zł / 50ml
/bw/

Okropny tłuścioch

To zdecydowanie najgorszy krem jaki mi się kiedykolwiek przytrafił. Strasznie przetłuszczał mi skórę twarzy, po przebudzeniu niezależnie od pory roku skóra była mocno przetłuszczona, tak jakby się w moją skórę nie wchłaniał tylko mieszał z wydzielanym sebum. W każdym razie miałam po nim ropne niespodzianki, a wcale żadnego efektu odżywienia czy nawilżenia. Krem ma gęstą, niewygodną konsystencję. Chciałam go zużyć do kremowania szyi, tu też się nie sprawdził, na szyi nawet po godzinie po aplikacji miałam po prostu tłustą warstwę.

Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

w porzadku :)

Bardzo przyjemny krem na noc:)
-regeneruje
-nawilża
-odżywia
jest dość tlusty ale nie zostawia plam , skóra rano jest delikatna , odzywiona ;)

zapewnienia producenta zostały spełnione :)

Używam tego produktu od: 8 miesiecy

Niestety, raczej nie:(

Rzadko sięgam po kremy Loreala, bardziej wolę ich kolorówkę. Tem kremik wpadł w moje ręce trochę z musu- potrzebowałam pilnie kremu na noc, a w wiejskiej mazurskiej drogerii oprócz Loreala nie było nic godnego uwagi:( Niestety, na mojej cerze nie sprawdził się:(
Kosmetyk ma dość gęstą, treściwą konsystencję i delikatny, lekko kwiatowy zapach. Nie jest tępy, ani toporny, rozprowadza się bez problemu, przyjemnie " otula" twarz na noc. I na tym koniec jego zalet.
Z twarzą nie robi nic ciekawego, poza koszmarnym zapychaniem. Codziennie rano budziłam się z grubą warstwą tłuszczu na buzi, nawet suche policzki ( mam cerę mieszaną) były pokryte tłuszczem. Twarz była wręcz mokra i zupełnie nie wiem, jaki składnik spowodował tak straszną nadprodukcję sebum. Męczyłam się z nim miesiąc, potem skończył jako krem na szyję i tu o dziwo się sprawdza:)
Ale więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

spełnia obietnice producenta

Krem ten kupiłam na promocji w Rossmanie wraz z kremem na dzień Triple Active do cery normalnej i mieszanej za 12,99 (cena regularna,to 21,99).
Wcześniej nie miałam żadnych kremów z L\'Oreal.
Dodam,że mam cerę mieszaną.młodą. skłonną do przesuszania się,ale też przetłuszczająca się lekko i skłonną do zapychania.

Producent zapewnia:

*nawilżenie: dzięki formule wzbogaconej w glicerol i ceramidy ma być ono optymalne- nawilżenie jest, od razu po nałożeniu czuję że moja skóra jest super nawilżona;
*odżywienie-po zastosowaniu jakieś maseczki oczyszczającej,gdy cera jest przesuszona i ściągnięta,gdy użyję tego kremu,to czuję,że odżywa,że przywraca jej równowagę;
*regeneracje- tu nie wiem czy do końca trafiony przykład,ale zawsze po depilacji wąsika mam czerwienioną przez kilka dni skórę pod nosem,często też wysusza się ona bardzo i schodzi, użyłam tego kremu po depilacji i nawet jej nie podrażnił,tylko ukoił i nie miałam czerwonego śladu już tego samego dnia,a skóra nie schodziła,co zawsze było problemem przy tych plastrach;także pozbyłam się problemu suchych skórek w okolicach ust czy nosa;

*konsystencja: bogata i nietłusta czy jest bogata,to nie wiem,nie znam się kompletnie na składach,ale nie jest tłusta, naprawdę lekka,tam jak w kremie na dzień tym do cery normalnej i mieszanej Triple Active,ale bardziej odżywcza; bardzo szybko się wchłania i nie czuję,że niedosytu nawilżenia; skóra nie jest tłusta,nie lepi się,krem nie zapycha porów , nie czuję,że moja skóra się pod nim dusi,co czasem miało miejsce przy kremach na noc;

Ale co mi tu nie pasuje? Cytując producenta: ,, Natychmiast po aplikacji Twoja skóra jest doskonale nawilżona. Odżywiona odzyskuje komfort i sprężystość.Po przebudzeniu czujesz się świeża i wypoczęta"- no i tak jest.Wszystkie obietnice producenta są spełnione,ale gdy umyję twarz,to czuję,że buzia nadal jest trochę sucha,nie ma tu tego dogłębnego nawilżenia.
Teraz na lato jest ok,ale zimą byłoby niewystarczające.

Na chwilę obecną jestem zadowolona. Myślę,że jest wart swojej ceny regularnej.

Używam tego produktu od: mies.

Ambiwalencja mnie zżera...

Kupiłam ten krem jako zamiennik Lano kremu na dzień/noc z Ziaji z racji tego, że chciałam czegoś mniej tłustego, lepiej wchłaniającego się i lepiej pachnącego. Mam jednak mieszane uczucia co do tego specyfiku w cudnym niebieskim szkiełku...

Przede wszystkim już na drugi dzień po zastosowaniu zauważyłam kilka krostek na twarzy, drobnych, bo drobnych ale jednak. Z każdą aplikacją przybywało ich o kilka więcej. Odstawiłam krem na kilka dni i wszystko się uspokoiło. Postanowiłam więc przystapić do romansu po raz kolejny, niestety, efekt ten sam... Mam skórę suchą, jednkaże w niektórych miejscach z rozszerzonymi porami, czasem coś mnie uczuli, albo zapcha mi buziaka, widać ten krem akurat mi nie służy...

Oczekiwałam też, ze będzie się dobrze wchłaniał, a tu niespodzianka - zostawia na twarzy tłusty "flek" gorszy, niż ten, który zostawia Lano krem Ziaji... Rano cała grzywka umazana tym mazidłem, tłusta tak samo jak twarz, która na domiar złego wręcz nie oddycha pod warstwą tego kremu...

Plus tej całej szopki związanej z używaniem Triple Activ jest taki, że mimo zapchania porów, nawilżył mi suche partie skóry. Plus rewelacyjnie działa jako krem pod oczy, dobrze też robi na szyję i dekolt (zwłaszcza teraz, kiedy jest zimno), jednakże jeżli chodzi o mnie, to raczej nie będę tracić zmysłów na jego widok ;)

Nawilża

Dostałam ten krem w prezencie. Ładnie wygładza i nawilża skóre.

Zalety:
+nawilża
+wygładza
+wydajny
+ładnie sie rozprowadza
+nie zapycha
+zapach
+ładny słoiczek

Wady:
-nie ma

zaskoczenie

O ile Triple Active Day zmasakrował moją cerę,o tyle Triple Active Night nieco ją...poprawił.Ale tak czy owak zmieniłam krem na dzień.
Triple Active Night nie zaszkodził mej cerze,coś tam poprawił,ale ogólnie rzecz biorąc jest obojętny w stosunku do powierzchni całej twarzy.Ale czy aby całej?Nie ukrywam,że stosuję go obecnie jako krem pod oczy.Nie wiem czy postępuję dobrze...Ale efekt przechodzi moje najśmielsze wyobrażenia.Zużyłam gigantyczne ilości kremów pod oczy(zarówno Ziaja,jak i te z tzw.górnej półki lol) i chyba mam jakieś porównanie.Cudnie wygładza skórę pod oczami,cienie są mniej widoczne.Jestem totalnie zaskoczona albowiem dla pozostałych partii twarzy jest niemalże neutralny.Na dodatek używałam kiedyś kremu z tej serii,przeznaczonego zresztą do partii oczu i kompletnie się nie sprawdził.Ma dosyć tępą konsystencję,ale pod oczy jest mega.Nie zapycha,nie przetłuszcza(ale z góry uprzedzam,że nie mam tzw.świecącej skóry),nie wysusza,nie uczula(ale to kwestia indywidualna i nie stosuję na górne powieki).Nie wiem jaka może być sprawiedliwa ocena ponieważ u mnie sprawdza się wyjątkowo dobrze jako...krem pod oczy.Ale nie mam pojęcia czy kupię ponownie,jest tyle jeszcze kremów do odkrycia :).
Nie spodziewałam się,że L\'Oreal tak mnie zaskoczy.

Używam tego produktu od: ok.3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1go

dno

Pozapychane pory
Wysyp wyprysków
Przetłuszcająca się cera

To wszystko zawdzięczam stosowaniu tego kremu przez 3 tygodnie
Nigdy w życiu nic mnie tak nie pozapychało, a obrzydliwe, poranne uczucie smalcu na twarzy to był jakiś koszmar. Po tygodniu od odstawienia tego kremu moja skóra zaczęła się uspokajać i gonić ale nadal nie doszła do siebie...
Należy na niego uważać...

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

świetny

plusy:
+ odżywia skórę
+ rano skóra jest gładka i delikatna
+ dobrze się rozprowadza, idealna konsystencja
+ przyjemny delikatny zapach
+ wydajny

minusy:
- muszę czasem zrobić 1-2 dni mojej skórze przerwę w stosowaniu tego kremu gdyż mogą pojawić się wypryski - mam skórę tłustą
ale jestem bardzo mile zaskoczona

Mój ulubiony

Najlepszy krem na noc z jakim miałam do czynienia! Mam cerę bardzo wrażliwą, która reaguje negatywnie na każdą zmianę klimatu, niewyspanie, gorszą kondycję fizyczną, odwodnienie. Ten krem potrafi zdziałać cuda. Za każdym razem, gdy skóra jest w gorszej kondycji, on doprowadza ją do bardzo dobrego stanu. Świetnie nawilża i wyrównuje koloryt. Zdarzyło się parę razy, że zapchał skórę i po kilku dniach na twarzy wyskakiwały pojawiały się niemiłe niespodzianki, ale jest to niewielki skutek uboczny w porównaniu do ogólnego efektu. W międzyczasie próbowałam już kilku kremów, ale zawsze w końcu powracam do tego. Zdecydowanie polecam wszystkim!!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Nawet nawet

Dostałam go w spadku od mamy, która dostała go na imieniny, a że ona nie używa w ogóle żadnych kremów, to żeby się nie zmarnował, wzięłam go do siebie.

Bardzo dobrze odżywił mi wysuszoną skórę na twarzy. Jako kuracja na noc jest naprawdę bardzo dobry.

Lekko mi podrażniał skórę pod oczami, ale po jakimś czasie się przyzwyczaiłam i nie było już zaczerwienienia - najwidoczniej jakiś silny składnik musiał się "zaklimatyzować" ;)

Osobiście wolę krem z tej firmy "przeciw suchości".

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie do końca

prawie ideał

Prawie, ponieważ kiedy krem jest nałożony na twarz to czuję ulgę, miłe uczucie delikatności, nawilżenia czyli tego czego cera potrzebuje...natomiast efekt znika po umyciu twarzy. Jednak jest to krem a nie lek więc jest to mój do tej pory najlepszy krem nawilżający.

Kupiłam go szukając jakiegoś dobrego kremu na noc dla osoby po 20 i przed 30 rokiem życia... jako, że miał dużo pozytywnych opinii na wizażu i cena nie jest specjalnie wygórowana w porównaniu do innych kremów, które używałam.

wczoraj zużyłam ostatki pierwszego słoiczka więc śmiało mogę powiedzieć, ze jest wydajny! używałam go od końcówki jesieni i całą zime prawie codziennie.

zapach dla mnie ładny, nie utrzymuje się długo, nie drazni.

Konsystencja też przyjemna w nakładaniu.

Minusów nie zauważyłam, jednak zdecydowałam przetestowac inny krem, sądzę, że kupię go ponownie gdyż nie spowodował u mnie żadnych zaczerwienień, ani wyprysków (a czasem moja cera płata figle).