Clarins, Teint Haute Tenue [Everlasting Foundation] SPF 15 (Podkład do twarzy o przedłużonej trwałości)

Średnia ocena: 3.49/5

Kategoria
Marka

Kremowa, wygodna formuła podkładu dla każdego rodzaju cery o przedłużonej trwałości SPF 15. Utrzymuje się przez 15h.
Zawiera "High Fidelity System", który sprawia, że już po krótkim okresie czasu podkład tak doskonale przywiera do skóry, że jest odporny na otarcia (mówi się o nim nawet, że można później otrzeć policzek białym kołnierzykiem, który pozostanie bez śladu). Bezkonkurencyjny blask zapewnia Clarins "Light-Optimizing Complex", który niweluje niedoskonałości. Na optymalne i trwałe nawilżenie wpływają składniki roślinne (m.in. pochodzenia akacjowego), które naśladują działanie mikro-patch, działają jak zapora, by pomóc skórze zatrzymać jędrność i głębokie nawilżenie. Przed wolnymi rodnikami, zanieczyszczeniami i promieniowaniem UV chroni kompleks "Triple Protection". Testowany dermatologicznie (Non-comedogenic, Non-oily).
Pozostawia matowe wykończenie. Można nim uzyskać krycie od średniego do mocnego w zależności od aplikacji. Dostępnych 10 odcieni, głównie jasnych.

o przedłużonej trwałości
oil – free / nietłusta
Krycie
średnie
fluidy

Bardzo dobry podkład

Podkład Clarins znam już od kilku miesięcy i bardzo go lubię używać, szczególnie na codzień. Zaczynajac od opakowania - bardzo elegancje, fajna struktura szkła, posiada pompkę. Podkład jest dość rzadki w konsystencji. Duży plus za zapach- lekki, delikatny, nie jest chemiczny. To lekki produkt, który nie obciąża skóry. Tym podkładem nie uzyskamy spektakularnego krycia, dlatego do maijazy na codzień sprawdzi się super. Podkład dobrze współgra z innymi produktami. Nie waży się, nie obciąża skóry. Twarz wygląda na świeżą i promienną. Bardzo dobry podkład warto swojej niemałej ceny.

Kocham Clarins ❤️

Podkład cudownie zachowuje się na skórze. Nie podkreśla suchych miejsc, zmarszczek. Wręcz upiększa skórę. Skóra jest po nim wygładzona, wyblurowana i aksamitna. Nigdy się na nim nie zawiodłam.

Cudo to jest

Pewnego dnia chciałam kupić na szybko podkład z firmy Revlon ,miałam ogromne szczęście,ponieważ trafiłam tego dnia w Douglasie na Panią Dermatolog Izabele, która odradziła mi tego podkładu do mojej cery.
Zapytała się mnie czy mam chwilkę ,odpowiedziałam że tak.Pani Izabela zmyła mi makijaż i wykonała mi nowy.
Aż zaniemówiłam ,moja twarzy wyglądała promiennie nie tak ja przy podkładzie Revlon. Podkład Revlon zatykała mi pory ,moja skóra nie oddychała i się nie goiła.Dostawałam coraz więcej na twarzy niedoskonałości.Dziś stwierdzam że dobry podkład i puder ma bardzo duże znaczenie. Dziś moja skóra wygląda znacznie lepiej. I mam też lepsze samopoczucie . Zdecydowanie polecam ten podkład !!!

super kryjący podkład

Podkład bardzo dobrze kryje wszystkie niedoskonałości. Dla mnie zdecydowanie za ciężki, czuć go na skórze. Sprawdza się jako makijaż imprezowy, pozostaje na skórze nawet przez całą noc, ale przez to zapycha. Na pewno nie kupię go kolejny raz. Wysoka cena, ale bardzo wydajny produkt. Dodatkowo kiepskie opakowanie, ładne i eleganckie, ale nie pozwala zużyć podkładu do końca.

Kocham ten podkład.

Ten podkład super się sprawdzi dla osób szukających odpowiedniego zmatowienia cery. Moim zdaniem podkład ten naturalnie wygląda na twarzy, jest bardzo wydajny.
Co do ceny, powiem że cena jest wysoka ale podkład ten jest jej wart, ponieważ kosmetyk ten daje efekt pięknej cery. Cera wygląda zdrowo i promiennie. Podkład pachnie kwiatowym zapachem. Bardzo dobry podkład na codzień, nie klei się, nie spływa, u mnie wytrzymuje na twarzy cały dzień.

Piękny efekt, ale niezbyt trwały

Mam ten podkład w odcieniu 105, piękny kolor z żółtymi tonami. Po aplikacji daje przepiękny efekt upiekszonej cery. Ewidentnie widać, że zadziało się z cera coś super. Buzia wygląda zdrowo, ładnie i promiennie. Podkład ma przepiekny kwiatowy zapach i kremowa konsystencje. Mam cerę mieszana i nie widzę zmatowienia. Jak się świeci zazwyczaj tak i przy tym podkładzie zaczyna się swiecic w pewnym momencie. Chciałbym jednak zaznaczyć, że po ilości podkładów, które testowałam śmiem twierdzić, że nie istnieje podkład, czy krem który zapewni mi mat, a problem leży zapewne gdzie indziej więc nie dyskwalifikuje go przez brak matu. Mam jednak wrażenie, że trwałość deklarowana 15 h to zdecydowanie za dużo. Tyle na pewno nie wytrzyma bez uszczerbku. Odporność na otarcia... No też nie koniecznie, odbija się choćby na chusteczce przy zdejmowanou sebum. Podsumowując super propozycja, ale raczej na codzień niż na super okazję wymagające wytrzymałości przynajmniej dla cer mieszanych czy tłustych. Mysle, że za mniejsze pieniadze znajdziemy coś podobnego w niższej półce cenowej.

nie nie nie

Kosmetyk nie przypadł mi do gustu. Mam cerę mieszaną ze skłonnością do świecenia się i szukałam czegoś matującego, a tutaj odwrotny efekt. Po kilku godzinach miałam wrażenie, że spływa z twarzy oraz cały czas czułam go na sobie. Brak jakiejkolwiek ochrony przez świeceniem się cery. Nie polecam osobom z takim problemem jak mój.

Nie, nie, nie

Dostałam ten podkład w spadku od kuzynki, ponieważ kupiła sobie ale nie dopasowała dobrze odcieniu. Ja jestem sporym bladziochem, więc chciałby się powiedzieć, że skorzystałam. Niestety ten podkład to dla mnie nieporozumienie. Mimo eleganckiego wyglądu i bardzo przyjemnego zapachu podkład się w ogóle u mnie nie spisał. Gdybym sama go kupiła to bym się podłamała bo jednak nie należy on do najtańszych. Mam cerę mieszaną, czasami ze skłonnością do przesuszania. Ten podkład robił więcej krzywdy niż pożytku. Rolował się, zaznaczał każdą zmarszczkę mimiczną i podkreślał suche skórki na twarzy. Znalazłam na niego taki sposób, że mieszałam go z innym podkładem i wtedy jakoś dawał radę. Na pewno nie poleciłabym go nikomu tym bardziej nie za taką cenę.

Klasyk, wart swojej ceny!

Przy zakupie produktów wyższej półki, zawsze pozostaje pewna wątpliwość czy produkt się sprawdzi, czy nie będą do pieniądze wyrzucone w błoto.. W tym przypadku, uważam że decyzja o zakupie tego podkładu była jedną z lepszych w moim życiu. Pokład moim zdaniem jest w stanie zapewnić nam pełne krycie, przy jednocześnie skórze wyglądającej lekko, miękko i naturalnie. Skóra po nim jest aksamitna, w zależności od użytego pudru- osiągniemy różny efekt końcowy. Dodatkowo używając produktów marki Clarins, zawsze mam takie odczucia towarzyszące produktom pielęgnacyjnym. Gama kolorystyczna jest jedną z lepszych, ponieważ jest idealnie wyważona między tonami różowymi, żółtymi i neutralnymi tonami, nie spotkałam się jeszcze z podkładem z tak naturalnymi i idealnie dopasowanymi odcieniami. Produkt w moim przypadku trzyma się cały dzień tj. +12h, nie zapycha, nie wyświeca się za szybko. Dodatkowo jest bardzo wydajny. Same plusy w moim odczuciu, polecam serdecznie! :)

Średni

Jestem zaskoczona pozytywnymi opiniami oraz tym ze wizażystki używają go na klientkach.
Podkład na początku wyglada na twarzy pięknie, wykończenie satynowe.
Niestety bardzo szybko się ściera z nosa i brody, wchodzi w zmarszczki.
Być Może nie znalałam jeszcze bazy z która by współgrał.

mega rozczarowanie

Moja biografia powinna mieć tytuł "W poszukiwaniu podkładu idealnego.." ;)
A tak serio to nie rozumiem zachwytów tym podkładem i jestem strasznie wkurzona, bo 140 zł wyrzuciłam w błoto.

Jedynym plusem tego produktu jest opakowanie z pompką, to moja ulubiona opcja w tego typu produktach, a szata graficzna jest prosta i elegancka.

Zapach podkładu jest okropny, chemiczny i bardzo mnie drażni.

Płacąc za podkład 140 zł. spodziewałam się jakości na poziomie, mam wrażenie, że ten produkt przeznaczony jest do bardzo młodej, nawilżonej i zdrowej cery, bo tylko na takiej będzie dobrze wyglądał. Podkreśla u mnie wszystkie mankamenty, rozszerzone pory, zmarszczki i suche miejsca na twarzy (nawet nie wiedziałam ,że tyle mam), jest gorszy od zwykłego Eveline, nie wytrzymuje nawet 8 godzin, ciastkuje się, a krycie oceniam jako słabe. Próbowałam różnych opcji, zmieniałam krem do twarzy, z bazą i bez, nakładałam palcami i gąbką, stopniowałam krycie i używałam różnych pudrów , za każdym razem jest klapa i po paru godzinach świecę się i mam masakrę na twarzy. Dramat.

Mam odcień 105 nude jak ktoś chce to chętni się wymienię lub oddam za symboliczną kwotę, bo w obecnej chwili mam ochotę rzucić nim o ścianę.

Całkiem dobry podkład

Podklad ładnie wytrzymuje na skórze długie godziny. Dobrze się sprawdza przy skórze mieszanej. Jednak ja musiałam poprawiać Matt pudrem w ciągu dnia. Warty zakupu i swojej ceny. Polecam