Radical, Kompleks odżywczy w ampułkach stymulujący wzrost włosów

Radical, Kompleks odżywczy w ampułkach stymulujący wzrost włosów

Skondensowana odżywka w ampułkach do skóry głowy zawiera substancje stymulujące porost włosów. Wpływa na lepsze ukrwienie skóry głowy, poprawia metabolizm komórkowy i dotlenianie cebulek włosowych. Wzmacnia i regeneruje nawet najbardziej zniszczone włosy oraz zapobiega ich ponownemu uszkodzeniu.

do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
zapobiegające wypadaniu włosów, przyśpieszające porost włosów, łagodzące, regenerujące, wzmacniające
zapachowa
lekkie
Skóra głowy
przetłuszczająca się, normalna, problemowa

świetny na wypadanie włosów

Radical Kompleks odżywczy w ampułkach stymulujący wzrost włosów to produkt, który ma za zadanie poprawić kondycję włosów i przyspieszyć ich wzrost. Ampułki zawierają szereg składników odżywczych, takich jak biotyna, kofeina, keratyna czy witaminy, które mają wpływ na kondycję i wygląd włosów.

Po pierwszym użyciu zauważyłam, że ampułki łatwo aplikują się na skalp i nie pozostawiają tłustej warstwy. Szybko się wchłaniają i nie obciążają włosów. Ampułki mają przyjemny, świeży zapach, który nie jest zbyt intensywny i nie drażni nosa.

Po kilku tygodniach stosowania, zauważyłam, że moje włosy stały się mocniejsze i bardziej odporne na łamanie. Dodatkowo, zauważyłam, że włosy zaczęły rosnąć szybciej i były bardziej lśniące. Jednak, nie zauważyłam znaczącej zmiany w gęstości włosów.

W składzie ampułek znajduje się szereg składników odżywczych, które wpływają na kondycję włosów. Biotyna, kofeina i witaminy B i E mają wpływ na wzrost i kondycję włosów, keratyna natomiast wpływa na ich elastyczność i siłę. Zdecydowanie warto wypróbować i przekonać się na własnej skórze.

Świetny

Dla mnie idealny - spełnia wszystkie zapewnienia producenta. Włosy szybko rosły, były odżywione, błyszczały i nie wypadały. Niestety 2 tyg. po kuracji znow wlosy zaczely wypadac, ale postanowilam poczekac do wiosny na nastepna kuracje zeby nie przyzwyczajac ich zbytnio do tego specyfiku. Dziś dostałam wypłate wiec jutro lece po radicala. Cena dla mnie nie jest wygórowana, ale ciekawi mnie gdzie władysław znalazł te ampułki za 25zł. U mnie w miescie najnizsza cena to 33..

Szału nie ma

Po ciąży miałam i mam problem z wypadającymi włosami , znajoma poleciła mi ten właśnie produkt i powiem tak szału nie ma ale wypada ich mniej więc nie wyłysienie chyba haha .
Przechodząc do rzeczy jest tani stosując go po 2 tygodniach pierwsze małe ,zaznaczam małe efekty włosy lekko się wzmocniły . Teraz już któreś z kolej opakowanie i jest nawet okey aczkolwiek szczerze stosuje inny produkt na wzmocnienie włosów i on jest o niebo lepszy niż ten .

ŚWIETNE !

Cudowne ampułki, które naprawdę działają ! Używałam 2 miesiące, 1 ampułka co 2 dzień po umyciu włosów i zauważyłam, że ruszyły do wzrostu. Producent zaleca, by używać codziennie przez miesiąc, ale wtedy musiałabym myć głowę codziennie, a częściej- nie znaczy lepiej. Może wtedy efekty by były bardziej spektakularne? Nie można używać jej cały czas, bo włoski się przyzwyczają, więc ja im robię przerwy. Z pewnością poprawiają kondycję włosa i zapobiegają wypadaniu. Farmona się popisała :)

Dobre

Witam! Kończę właśnie pierwsze opakowanie tych ampułek. Mogę już stwierdzić ze wypadanie zmniejszyło się do 100 włosów dziennie (wcześniej grubo ponad). Czasami wypada ich mniej. Dodatkowo wspomagam się tabletkami REVALID od miesiąca, witamina D i magnez B6. Mam cieniutkie i rzadkie włosy, mój czubek włosów był przerzedzony, od niedawna zauważyłam, że jest dużo małych przebijających się włosów. Jestem zadowolona nie mam już łysego placka! Będę dalej kontynuować kuracje drugie opakowanie mam nadzieje , że zmniejszę to wypadanie do minimum!
Ps. Robiłam badania u lekarzy i jestem zdrowa jak ryba, a na truchologa wydałam niepotrzebnie masę pieniędzy! Naturalne produkty najlepsze!

Więcej raczej nie kupię

Używam od miesiąca, pół ampułki dziennie. Niestety nie zauważyłam poprawy jeśli chodzi o wypadanie włosów, jak było tak jest. Zresztą nie widzę, żeby cokolwiek się poprawiło:/ Może powinnam dać temu więcej czasu ale myślałam, że po miesiącu jakiekolwiek efekty już powinny być.
Raczej nie kupię ponownie.

Małe cudo

Produkt zakupiłam poprzez polecenie koleżanki, gdyż przez bardzo długi okres czasu moje włosy stały w miejscu.
Radical stosuje ponad pół roku i muszę przyznać że działa. Naprawdę moje włosy po nim zaczęły rosnąć.
Aplikuje go na skórę głowy po umyciu włosów i tak zostawiam.

Wzmacnia włosy.

Od lat wracam do ampułek Radical w czasie gdy moje włosy zaczynają wypadać.
Nie oczekuje efektu bujnej czupryny ale wzmocnienia włosów ,
odżywienia cebulek włosowych.
Przy regularnym stosowaniu stan włosów ulega znacznej poprawie.
Są mocniejsze ,grubsze ,mniej wypadają , szybciej rosną i pojawia się sporo
baby hair.
Pozytywnie wpływają również na skórę głowy .
Włosy po ich zastosowaniu nie przetłuszczają się są uniesione u nasady.

Pomaga

Ampułki stosuję przy nawracającym problemie wypadanie włosów. Radical troche mi przy tym problemie pomógł.Radical Zielony jak i nowsze ampułki Radicala dały mi podobne działanie. Ampułki zamknięte są w szklanych przezroczystych słoiczkach do ich aplikacja dodatkowo dołączono dozownik. Niestety plastikowe zakrętki z ampułek czasem ciężko się otwierają i trzeba uważać. Jeśli chodzi o samą aplikację jest bardzo wygodna. Mnie wystarcza ok pół ampułki na całą skórę głowy następnie masuję chwilę. Używam zawsze po umyciu włosów oraz dzień przed umyciem (czyli co 2 dni), nie używam codziennie ze względu na przetłuszczanie skóry głowy

Po prawie 3 miesiącach stosowania ampułki pozytywnie wpływają na moje włosy, wzmocniły moje włosy, rosły mocniejsze i zdrowsze. Nie zauważyłam szybszego porostu. Skóra głowy też odżyła przy nich, jest zdrowsza i nawilżona. Polecam kurację.

Niby coś dało, ale nie dużo

Kupiłam, bo miałam problem z wypadającymi włosami. Zużyłam już wszystkie ampułki i co mogę stwierdzić? Mam wrażenie, że włosy wypadają w delikatnie mniejszym stopniu, lecz ampułki nie powodują szybszego wzrostu. Zastanawiam się czy spróbować ich jeszcze raz, może gdyby poużywało się ich kilka miesięcy dałyby bardziej zadowalający efekt. Od kupna odpycha mnie też forma aplikacji produktu. Wodnista konsystencja, ciężko nałożyć równomiernie, bo wszystko się leje, tak jak woda po prostu..

Średnio

Mam problem z wypadającymi włosami i próbowałam chyba wszystkich dostępnych kosmetyków drogeryjnych. Jedne działają lepiej, inne zdecydowanie gorzej lub wcale. Ten produkt plasuje się raczej w połowie tej stawki. Może i zauważyłam chwilowe zmniejszenie wypadania włosów, ale tak jak mówię, było chwilowe.

nie zauważyłam działania

Chciałam wzmocnić swoje włosy, więc postanowiłam kupić sobie serum, jako kosmetyk, który działa silniej i mocniej.
Ten konkretny niestety się u mnie nie sprawdził.
Wady:
- opakowanie może i wygląda profesjonalnie, ale ampułki są strasznie nieporęczne przy otwieraniu
- 1 ampułka nie do końca wystarcza na wtarcie w tą moją łepetynkę
- wydajność kiepska
- wysusza mi skórę głowy
- pojawił się łupież
- nie wzmacniał włosów
- nie wpływał na ich wzrost

Zalety:
- kupiłam na wyprzedaży