Garnier, Ultra Doux [Naturalna Pielęgnacja], Odżywka do włosów normalnych `Mango i kwiat tiare`

Odżywka do włosów normalnych lub suchych. Nadaje blask, chroni i nawilża zniszczone i suche końcówki. Zawiera olej monoi - tiare macerowany w oleju kokosowym i olej z nasion mango. Bez parabenów i silikonów.
Ma lekką konsystencję, która nie obciąża włosów. Świeży, egoztyczny zapach mango i kwiatu tiaré sprawia, że stosowanie odżywki staje się chwilą relaksu.

Takie nic

Taka sobie odżywka, nic specjalnego. Raczej nie polecam, bo jej działanie odżywcze na włosach było raczej przeciętne. Poza tym była mało wydajna. Otwór w opakowaniu był dosyć dużo i zawsze wylewało się jej zbyt dużo. No właśnie, wylewała, bo to raczej taka odżywka, która była mało gęsta i kremowa. Zapach był słodki, cukierkowy, taki jak szampon. Trochę męczący przy dłuższym stosowaniu.

tylko dla zdrowych, niewymagających włosów

Obecnie zapuszcza naturalne włosy - duża część to właśnie zdrowe naturalki, które nie potrzebują dużo; zostają jednak jeszcze rozjaśniane końcówki.

Odżwykę kupiłam skuszona obietnicami pięknego zapachu i mocno się rozczarowałam :( nie pachnie owocowo, obok mango nawet nie stała.. zapach jest kwiatowy, bardzo słodki, mdły. Zdecydowanie nie dla mnie.

Konsystencja jest bardzo żadka, lejąca przez co odżywka jest niewydajna.

A jak właściwie działa? A no nie działa. Ułatwia rozczesywanie i to by było na tyle ;) Jeśli mamy zdrowe włosy i właściwie tylko na tym nam zależy - można spróbować, w każdym innym wypadku nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Delikatna odżywka

Bardzo przyjemna odzywka do codziennego stosowania. Niezwykły zapach pozwala nam się odprężyć i uczynić dbanie o włosy bardziej relaksującym.
Cena i dostępność też na plus.
Działanie - w zasadzie średnie - nie szkodzi, ani też nie pomaga.
Nie obciąża włosów, delikatnie je wygładza.

Używam tego produktu od: ok. dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

słaba i ble zapach

Opakowanie:Poręczne,plastikowe.Widać ile produktu jeszcze zostało.Łatwo je rozciąć aby wydobyć końcówkę odżywki.
Pojemność/Wydajność:200 ml.Wydajność jest tragiczna...na moje włosy do łopatek odżywki wystarczyło na ok. 1,5 tygodnia ;/
Konsystencja/Zapach:Lekka i biała,ale nie spływa z włosów.Jak dla mnie to wcale nie mango i kwiaty,ale coś podobnego jak dla mnie...duszące i śmierdzące...
Działanie:Odżywka nie potęguje puszenia się moich włosów,ani też nie zapobiega mu.Nie nadaje im blasku.Za to faktycznie jak obiecuje producent odżywka nie obciąża włosów ani nie zawiera parabenów,również łatwo jest je po niej rozczesać.Skład jest całkiem ok,niestety nie spisała się u mnie tak dobrze,abym chciała po nią sięgnąć jeszcze raz.Od odżywki wymagam jeszcze czegoś prócz tego,że nie spływa z włosów.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo dobra

Odżywkę kupiłam do kompletu z szamponem i spisuje się świetnie. Włosy są po niej miękkie, świetnie się rozczesują i strasznie błyszczą :) Zapach po użyciu trzyma się cały dzień, włoski są bardzo sypkie i sprężyste. U mnie nie wzmaga przetłuszczania, bo jest lekka.

pachnidelko

Fajna, lekka odżywka. Bez super właściwości . Pomagała rozczesać włosy i przytrzymana dłużej na włosach dawała silny zapach który utrzymywał się długo. I chyba tylko dla tego długotrwałego zapachu powracałam do niej kilkukrotnie.

Używam tego produktu od: dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobra odżywka do włosów normalnych

Plusy:
+ ułatwia rozczesywanie włosów
+ włosy są nawilżone, bardziej miękkie
+ ma lekką konsystencję która nie obciąża włosów
+ pozostawia na włosach bardzo przyjemny zapach
+ nie ma problemu ze zmyciem jej z włosów
+ cena ( w szczególności na promocji atrakcyjna, ok 6zł)
+ wydajność przyzwoita(wystarczyła na niecałe dwa miesiące)

A tak nawiasem mówiąc kupiłabym ją ponownie nawet dla samego zapachu :)

Używam tego produktu od: niecałe dwa miesiące (co 2,3 dni)
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

nic specjalnego

Kupiłam bo chciałam wypróbować. Od odżywki nie oczekuję nic specjalnego. Zależy mi na tym aby włosy nie były napuszone i żeby dobrze się rozczesywały. Ten produkt spisywał się średnio. Konsystencja dosyć rzadka ale ogólnie odżywka jest nawet wydajna - mieści się w granicach przyzwoitości. Opakowanie funkcjonalne. Zapach przyjemny a cena przystępna. Polecam mało wymagającym ;)

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Tragedia

Pierwsze co powiem: Nie polecam. Ogólnie lubię kosmetyki z Garniera ale to jest jakaś porażka. Ta pseudoodżywka zamiast pomóc włosom - jeszcze bardziej zniszczyła. Moje długie włosy po tej odżywce były niesamowicie ale poplątane, wyrwałam ich podczas czesania chyba z dwie garści;( Produkt bardzo szybko się skończył, ale z tego akurat się ucieszyłam...Ale...bardzo ładnie pachnie:D

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Bardzo fajna, choć niewydajna

Odżywka ma dość rzadką konsystencję (coś jak lekkie mleczko), ale nie przelewa się przez palce i nie spływa z włosów. Łatwo się ją rozprowadza. Szybko wnika we włosy (przez co można przesadzić z nakładaną ilością), jednak wbrew pozorom nie potrzeba jej dużo.

Najbardziej zauroczył mnie jej zapach ... Cudowny i rześki, jak owocowo-owocowy koktajl egzotyczny, ale z owoców, których zapach uwielbiam, czyli mango! Bardzo naturalny i tak soczysty, że chciałoby się jeść ten kosmetyk, a nie nakładać na włosy. Podczas użycia zapach wypełnia całą łazienkę. Szkoda tylko, że szybko ulatnia się z włosów.

Skład odżywki, jak na markę Garnier, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Mamy tu sporo naturalnych olejów: począwszy od oleju palmowego, przez kokosowy, skończywszy na ekstraktach z mango i kwiatu tiare. Wkradł się co prawda silikon, których unikam w pielęgnacji, ale nie jest on na początku składu i nie należy do grupy ciężkich silikonów (amodimethicone usuwany jest już za pomocą delikatnego szamponu bez SLS np. Babydream).

Jakie są efekty stosowania? Odżywka spełnia wszystkie wymagania, których oczekuję od codziennej odżywki do włosów. Przede wszystkim wygładza i ułatwia rozczesywanie, a także pozostawia włosy lśniące, zadbane i dobrze nawilżone. Ani razu nie obciążyła i nie spowodowała nadmiernego przetłuszczania czy elektryzowania. Trzeba pamiętać, że jest to odżywka do włosów normalnych, więc nie naprawi zniszczonych czy farbowanych. Nie polecam jej komuś, kto chce zregenerować włosy, bo sądzę, że nie dałaby rady (nie odżywia jakoś spektakularnie).

Opakowanie w energetycznym, pomarańczowym kolorze, świetnie zaprojektowane graficznie (jak cała seria Naturalna Pielęgnacja). Klapka otwiera się swobodnie i jest naprawdę solidna. Wydobycie kosmetyku nie sprawia problemów dzięki temu, że odżywka stoi na zakrętce - dla mnie to duże ułatwienie i oszczędność czasu, bo włosy myję zawsze rano.

Jedyne do czego mogę się naprawdę przyczepić to wydajność, a raczej jej brak. Starczyła mi zaledwie na miesiąc czasu, chociaż nakładałam dość oszczędnie i nie używałam jej dzień w dzień. Nie jest jednak droga i na pewno jeszcze do niej wrócę, ale wcześniej na pewno wypróbuję inną odżywkę z Naturalnej Pielęgnacji - może awokado i masło karite?

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie 200 ml

niestety klapa

Do zakupu zachęcił mnie skład odżywki, ale niestety nie ma to w moim doświadczeniu żadnego przełożenia na jej działanie. Owszem, po 1. użyciu miałam miękkie i błyszczące włosy, ale niestety po kolejnych użyciach fryzura była oklapnięta, włosy sklejały się w stronki i miałam wrażenie, że mam mniej włosów niż zwykle. Mam trochę przerzedzoną czuprynę, więc jest to też dla mnie szczególnie ważne. Odżywka prostuje też trochę kręcone włosy, więc ogólnie efekt jest nieciekawy, mimo że włosy, które mam na głowie, są jakościowo całkiem przyzwoite. Na pewno będę używała jej już tylko do mycia włosów odżywką przed szamponem. Z tego powodu, że jest bardzo rzadka, na dłuższą metę nie odżywi włosów.

Używam tego produktu od: od początku listopada
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego opakowania

Nie na dłuższą metę.

Mam spory problem z wystawieniem oceny temu produktowi. Na początku byłam niezadowolona, po paru użyciach byłam bardzo zadowolona. Jednak kiedy wyrzuciłam puste opakowanie, nie za bardzo wiedziałam czemu.
Zacznę od plusów:
* przyjemny zapach, który długo się utrzymuje,
* przystępna cena i wydajność (mam średniej długości włosy, odżywkę stosowałam 3-4 razy w tygodniu_
* włosy po zastosowaniu nie plątały się, były miękkie i lśniące,
* nie obciąża włosów,
* wygodne opakowanie.
Minusy:
* zbyt rzadka- kosmetyk za każdym razem spływał mi z ręki na podłogę,
* na dłuższą metę nie poprawia kondycji włosów.

Reasumując, odżywkę tę poleciłabym raczej osobie, która chce utrzymać dobry stan swoich włosów, a nie go poprawić. Zdecydowanie dla osób z mocnymi i zdrowymi włosami.