KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Isana Med, Shampoo (Szampon do włosów dla wrażliwej skóry głowy)

3,7 na 510 opinii

Kupi ponownie: 60% osób
    nicole2772
    1 maja 2010 o 11:22
    dużo ziół eco
    Szampon jest bardzo łagodny. Dobrze, delikatnie myje włosy. Nie pachnie chemicznie. Pomógł przy łupieżu. Po umyciu włosy są oczyszczone, nie narzekam. Czego można oczekiwać od szamponu? Konsystencja podchodząca pod rzadką, biały,perłowy płyn. Pieni się dobrze. Mała buteleczka, wystarczy na ok. 15 myć. Cena jak najbardziej przystępna. Plus za dobroczynny skład. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    tallgirl88
    9 sierpnia 2012 o 17:09
    2 / 5
    Słaby
    Niestety nie polecam tego szamponu. Z pozoru niezły, bo: - nie podrażnia skóy głowy, - nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów, - dobrze się pieni. Jednakże ma minusy, które go dyskwalifikują. Po pierwsze, włosy po nim są szorstkie i napuszone. Po drugie i najważniejsze, mimo, że z założenia powinien to być delikatny szampon, spowodował straszne wypadanie włosów. Myślałam, że to może przez stres czy jakiś brak witamin, ale problem wypadania minął, gdy tylko skończyłam ten szampon. NIE POLECAM! Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1 całe
    Używa produktu od:miesiąc

Natalle_92
    27 lipca 2012 o 20:55
    Nie wiem co napisać
    Kupiłam w Rossmanie za jakąś śmiesznie niską cene. Nie spodziewałam się też cudów na Wisła po nim... W pierwszym momencie stał się niemal moim ulubieńcem. Włosy po nim były naprawdę fajne :) Czyściutkie, mięciutkie, nie obciążone, nie podrażnia mi skóry głowy :) I moje włosy odzwyczaiły się od codziennego mycia! Mogę śmiało myć je raz na dwa dni Minusy - jako, że niemal wypijam szampony, na krótko mi starczał Teraz? Postanowiłam go odstawić, włosy po samym spłukaniu wodą, robią się sztywne i się plączą... Nie użycie odżywki zapowiada tragedie i taka się dzieje. Nawet mój TT ledwo daję radę kiedy nie użyję odżywki!!! Dlatego nie wiem co mam napisać, czy moje włosy już się przyzwyczaiły, czy nie zauważałam pierwszych minusów. Daje mu solidne 3,5 gwiadki, ale kiedyś pewnie wróce do niego :)

mairi
    7 kwietnia 2012 o 23:25
    5 / 5
    Mój KWC!
    Długo szukałam szamponu idealnego, do moich bardzo długich włosów z wrazliwą skórą głowy mało co pasowało. Przypadkiem trafiłam na Isana Med- muszę przyznać, że opakowanie jest mało \'sexi\' i pewnie normalnie bym nie sięgnęła :) Zaskoczenie- moje włosy są super błyszczące, nie elektryzują się, nie przetłuszczają. Nic mnie po tym szamponie nie swędzi, mam odczucie jakby skóra oddychała. Nawet jeśli nie użyję odżywki włosy nie plączą się i łatwo je rozczesać. Mimo, że cały czas zdradzam Isanę z innymi szamponami (lubię zmieniać kosmetyki), to jest to jedyny produkt który zagościł na stałe w mojej łazience, cały czas do niego wracam. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: W trakcie piątego

Benzaiten
    5 lutego 2012 o 18:52
    zaskoczenie
    Kupiłam ten szampon ponieważ zapomniałam zapakować czegoś do mycia włosów na wyjazd. Kupiłam w Rossmannie najtańszy szampon z myślą, że i tak go za kilka dni wyrzucę (nie lubię ciężkiego bagażu). Właściwie niczego, oprócz umycia włosów się po nim nie spodziewałam. Miało to być jedynie trochę lepsze od mycia głowy mydłem. I muszę przyznać, że byłam bardzo zaskoczona, kiedy okazało się, że jest to jeden z lepszych szamponów jakich używałam. Mam niezbyt problemowe włosy, cienkie, delikatne, w naturalnym kolorze. Jedynym mankamentem jest ich skłonność do przetłuszczania przy skórze, a przesuszania na końcach. Po użyciu tego szamponu włosy były świetnie nawilżone - nie przetłuszczone, błyszczące i puszyste. Efekty naprawdę przerosły moje oczekiwania. Szampon jest bardzo delikatny, nie podrażnia, ma delikatny, przyjemny zapach. Na pewno jeszcze do niego wrócę. Bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. Polecam. Używam tego produktu od: kilka tygodni Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanie

lubiechili
    28 kwietnia 2011 o 10:33
    2 / 5
    nie tak miało być
    Do wrażliwej skóry głowy? Ja takiej nie mam a skóra mnie po nim swędziała. No i to okropne wypadanie włosów - koszmar. Szampon owszem dobrze myje , włosy są gładkie po czym potwornie się elektryzują (zawsze używam odżywki). Myłam codziennie, bo następnego dnia były tłuste. Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: jedno

kasix87
    21 marca 2011 o 23:39
    5 / 5
    Ok!!!
    Fajny szampon! Ślicznie, delikatnie pachnie, ma perłowy kolor i odpowiednią konsystencję, jest wydajny, dobrze się pieni. Jest łagodny, tak jak obiecuje producent, a włosy wyglądają świeżo, są sypkie i błyszczące. Nie ustępuje droższym szmponom i mimo, że lubię zmiany, będę do niego wracać. Używam tego produktu od: /// Ilość zużytych opakowań: dwa

Rena
    4 stycznia 2011 o 14:17
    lubie
    To juz moje drugie opakowanie. Oczywiscie uzywam tez innych, ale ten ma kilka powaznych zalet, ktore sprawiaja ze wracam. Pierwsze to cena, a juz relacja cena jakosc wypada naprawde dobrze. Szampon ladnie pachnie, ma nie za duze opakowanie, co dla mnie jest akurat zaleta (lubie zmieniac oraz czasem podrozuje czy biore na basen = nie lubie wielkich butli). No i dzialanie. Mam skore wrazliwa, zmeczona farbowaniem wlosow - ten szampon w istocie jest delikatny. Wlosy nie przetluszczaja sie tak czesto jak po innycyh szamponach z silikonem, to tez zaleta. No i moim zdaniem dobrze domywa - uzywam go tez do mycia wlosow po farbowaniu zeby domyc resztki farby. Ogolnie pozytywny, znam oczywiscie lepsze, ale one tez maja lepsze ceny. Obietnice producenta uwazam za spelnione. Używam tego produktu od: na zmiane z innymi szamponami - od pol roku Ilość zużytych opakowań: drugie

wichura
    3 czerwca 2010 o 10:25
    pomógł
    Kupiłam go specjalnie na basen bo skóra głowy źle reaguje na taką ilość chloru i wymycie. I nie zawiodłam się bo w końcu skóra głowy przestała mnie swędzieć, włosy są dobrze umyte. Jak na użytek domowy trochę za słabo czyści. Szkoda że opakowanie jest tak małe. Używam tego produktu od:pół roku Ilość zużytych opakowań:1

201608040942
    3 czerwca 2010 o 10:02
    3 / 5
    nie dla nie
    Hmm w Pl chyba ktos zle tlumaczy bo ten szampon u mnie jest przyznaczyony do wlosow normalnych i suchych, a nie przetluszczajacych. Mialam nadzieje ze sie u mnie sprawdzi. ze skora glowy bedzie miala spokoj, a wlosy beda ladne. Niestety szampon jest zbyt odzywczy dla mnie. Skora glowy szybko sie przetuszczala i juz na drugi dzien mialam wlosy przy nasadzie tluste. reszta wlosow na dlugosci zyskala, ale przy skorze... katastrofa. Niestety nie uzywalam go dlugo, bo z mycia na mycie bylo coraz gorzej i coraz szybciej mialam tluste wlosy. Nawet nie pamietam czy nie swedziala mnie skora glowy. Zuzylam szampon jako mydlo do rak. Używam tego produktu od:dawno Ilość zużytych opakowań: 1