Lirene Dermoprogram, Cera Normalna i Mieszana, Krem aksamitnie nawilżający na dzień

To właściwy kosmetyk dla Ciebie, jeśli Twoja skóra jest normalna lub mieszana i potrzebuje optymalnego nawilżenia, aby przez cały dzień wyglądała świeżo i promiennie. Czynniki zewnętrzne, na jakie jest stale narażona, takie jak ciepło, słońce czy klimatyzacja, mogą powodować utratę naturalnej wilgoci i przesuszenie naskórka. Krem skutecznie likwiduje te objawy, długotrwale nawilża i zabezpiecza naturalny poziom wody w naskórku oraz zapewnia wysoką ochronę przed fotostarzeniem. Doskonale chroniona skóra zachwyca naturalnym blaskiem i świeżością, głębokie nawilżenie sprawia, że staje się niewiarygodnie aksamitna i miękka w dotyku. Kwas hialuronowy - silnie wiąże i trwałe utrzymuje wodę w głębokich warstwach naskórka. Wyciąg z ostropestu - chroni przed wolnymi rodnikami i szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Olej babassu - zapewnia jędrność i elastyczność skóry.
Poprzez głębokie nawilżenie krem wydobywa naturalny blask skóry, sprawiając że wygląda ona świeżo i promiennie przez cały dzień.
Zalecany dla: od 20-60 lat.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Propylene Glycol, Cyclomethicone, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetyl Alcohol, Methyl Glucose Sesquistearate, Dimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Carbonate, Chondrus Crispus (Carrageenan), Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, Lactic Acid, Fructose, Niacinamide, Inositol, Urea, Glycine, Methylparaben, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolino ne, Parfum, Benzyl Alcohol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Lonone, Limonene. (07.06.2010)

Cena: ok. 17zł / 50ml
/s/

magnifique

Eris-prawdopodobnie JEDYNA marka na świecie,którą kupię bez wahania,lęku i podejrzeń.I nie kieruje mną,bynajmniej,sentyment do tej marki(używam tych produktów od dzieciństwa czyli od momentu,kiedy młode damy powinny wdrażać pielęgnację).
Zapach bardzo \'\'erisowy\'\',odpręża na dzień dobry i przywołuje miłe wspomnienia.Super lekka konsystencja,a buzia jest jednocześnie gruntownie nawilżona na cholernie długi czas.Nie zapycha,nie podrażnia.Cera promienieje,jest pełna blasku,ma zdrowy koloryt.Ten krem nie ma żadnych minusów.Absolutnie żadnych! Używam go na zmianę z kremami Ahava,Dior Hydra Life,Chiara i Gigi Organics.

Używam tego produktu od: od kiedy pojawił się na rynku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Autentycznie aksamitny!

Aksamitne nawilzenie to idealna nazwa!
Krem ma niezwykle gładką konsystencję, bardzo miłą przy nakładaniu, natychmiast się wchłania, skóra jest nawilzona
i taka ...aksamitna :)
Zapach lekko ziołowy, niesłodki.
Nie zapycha , co dla mnie jest zawsze bardzo wazne
mim0 35 lat, mam do tego ogromną skłonność.
Łagodzi zaczerwienienia, dodaje blasku.
Cudny :)
Bardzo lubie, i ten akurat produkt Lirene uważam za wyjatkowo udany

Używam tego produktu od: ok 3 miesiecy

Dobrze nawilża

Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną i długi czas stosowałam kremy matujące, które, fakt, sprawdzały się w strefie T, ale na policzkach już niekoniecznie - skóra była tam przesuszona. na dobrą sprawę musiałabym używać 2 różnych kremów aby być w 100 % zadowolona...
Przeszłam więc na stosowanie kremów nawilżających i ten sprawdza się dobrze. Fakt, skóra się po nim błyszczy (głównie w strefie T) ale w końcu producent nie obiecuje słaściwości matujących, lecz nawilżajace a te ten kosmetyk jak najbardziej spełnia. Nie mam problemu z przesuszoną skórą na policzkach, jest również świetny pod makijaż, rzadko pojawiają się suche skórki po nałozeniu podkładu.

Plusy:
+ cena
+ ładnie pachnie
+ świetnie nawilża a wiec spełnia swoje zadanie

Minusy:
- twarz mogłaby się nieco mniej po nim błyszczeć, ale w końcu od czego są pudry? ;)

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Około 8

Super krem, dobrze nawilża

Bardzo dobry krem, leka konsystencja, dobrze nawilża ładnie pachnie przy tym idealny pod makijaż.
Jednym słowem krem się sprawdza.
Dobry na lato jak i na zimę.
Moja cera sie po nim nie świeci, krem fajnie sie wchłania ale może trochę zapychać.
Napewno kupię jeszcze nie raz!

Używam tego produktu od: Od miesiąca

Może być

Konsystencja kremu jest jak dla mnie troszeczkę za rzadka. Jeżeli chodzi o jego działanie, to faktycznie nawilża, ale raczej krótkotrwale. Chyba jednak będę szukać dalej.

Dobrze nawilża

Mam cere mieszaną i wcześniej używałam kremów antybakteryjnych albo matujących.
Skusiłam się na ten, kiedy pojawił się u mnie problem suchych skórek.

Ogólnie był bardzo dobry, jednak z perspektywy czasu zastanawiam się, czy nie pogorszył stanu mojej skóry. Jak zaczynałam go używać, nie wymagała jakiejś super pielęgnacji, a pod koniec zaczęło pojawiać się coraz więcej zaskórników. Oczywiscie nie mam pewności czy to jego wina, ale na wszelki wypadek wróciłam do kremów antybakteryjnych ;)

Plusy:
- dobrze nawilża
- lekka konsystencja
- szybko się wchłania
- przyjemny zapach
- nadaje się pod makijaż

Minusów właściwie nie widze, no moża poza tym, że nie do końca podobało mi się opakowanie i to, że wyglądało jakby tego kremu miało być w nim więcej ;]

Miłe zaskoczenie

Moja ulubiona blogerka przekonywała swoich czytelników, że odpowiednia pielęgnacja skóry za młodu spowoduje, że wolniej się zestarzejemy. Jedną z substancji, która ma właśnie takie właściwości jest kwas hialuronowy, który ponoć dobrze nawilża i nie zatyka porów.

No to patrzę i się rozglądam za owym składnikiem i widzę prawie same kremy przeciwzmarszczkowe aż tu w końcu jeden bez przerażających mnie cyferek. Oczywiście kupiłam i muszę przyznać, że nie żałuję. Skóra faktycznie jest nawilżona i nie zatkaana, a po przetestowaniu jednego kremu nawilżającego z Nivei strasznie się zraziłam i przez prawie 4 lata wmawiałam sobie, że moja skóra nie potrzebuje nawilżenia. Dziękuję stronce azjatyckicukier.blogspot.com - gdyby nie ona pewnie nigdy w życiu nie przekonałabym się do tego, że kremy nawilżające jednak potrafia być dobre!

Dodatkowym plusem kremu jest SPF, ale szczerze, 10 to troszkę mało, może jeszcze przetestuję do cery alrgicznej bo SPF 30 to coś co mówi do mnie "chodź tutaj mała". Dlatego nie daję pełnych 5 gwiazdek.
polecam ten krem osobom w każdym wieku oraz z cerą tłustą, mieszaną i normalną.

Może nie tak od razu, ale po paru godzinach od nałożenia kremiku cera faktycznie jest gładka jak aksamit i daje miły efekt rozświetlonej cery, który wolę o wiele bardziej niż sztucznie wyglądające maty, piszę to pomimo tłustej cery, która i tak ma ten cudowny zdrowy blask (nie chodzi mi o tłustość, ani o przetłuszczanie się cery) , ale ten kremik go wzmacnia co mi się BARDZO podoba.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Bardzo mi służył

Bardzo fajny, lekki krem nawilżający.Miałam go raz jakiś czas temu. Naprawdę mi się spodobał. Idealnie nadawał się pod podkład. Cera nie świeciła się po jego użyciu. Był bardzo wydajny, przyjemnie pachniał. Kupiłam go w Rossmannie na do widzenia. Cera jest po nim świeża, nawilżona, miła w dotyku. Świetny!

Używam tego produktu od: raz miałam

idealny

mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania w strefie T.
szukałam lekkiego kremu, który by nawilżył moją skórę i nadawał się pod podkład.
przy zakupie tego kremu zasugerowałam się jego nazwą"aksamitnie nawilżający"
pomyślałam super muszę wybróbować i już czułam ten aksamit na buzi
i... muszę przyznać, że się nie zawiodłam! aksamit na buzi jest, świetne nawilżenie także no i jeszcze spf no super poprostu
dodatkowo nie przeciąża buzi i nie zapycha
ideał
a pod podkładem sprawia się fantastycznie
podkład ślicznie się na nim rozprowadza
pracuję w klimatyzowanym pomieszczeniu gdzie suche powietrze jest na porządku dziennym więc liczę na ochronę przed szkodliwymi warunkami bo z nawilżania jestem mega zadodolona

Wreszcie krem z filtrem dla cery mieszanej!

Jestem zachwycona tym kremem! Niesamowicie nawilża i nie natłuszcza cery! Po całym dniu nie mam tłustej błyszczącej buzi jak po większości kremów. Jest idealny do cery mieszanej. Nie pozostawia filtru, nie podrażnia skóry nawet w okolicach oczu.Pomimo mojej skłonności do wyprysków zauważyłam, że przy nim nie pojawiają mi się tak często jak przy innych kremach nawilżających do cery mieszanej.

Ponad to ma filtr słoneczny! Nieduży, ale to zawsze plus :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Świetny, lekki krem nawilżający

Krem otrzymujemy w kartoniku dodatkowo zabezpieczonym folią ochronną, dzięki temu mamy pewność, że nikt przed nami do niego nie zaglądał :) Po odkręceniu wieczka ukazuje nam się<b> niezwykle lekki, biały krem o delikatnym zapachu. </b>Niewielka ilość jest potrzebna do rozsmarowania go na twarzy i szyi, krem dzięki temu<b> jest bardzo wydajny</b>, starczył mi na ponad 3 miesiące używania go 1-2 razy dziennie.

Tak jak już wspomniałam krem jest lekki, ale<b> bardzo dobrze nawilża skórę nie pozostawiając tłustej warstwy, świetnie nadaje się pod makijaż. Skóra po jego użyciu jest gładka i miękka, a nawilżenie utrzymuje się przed długie godziny</b>. Te cechy sprawiają, że sięgam po ten produkt z przyjemnością, ponieważ moja cera właśnie tego potrzebuje. Moim zdaniem <b>będzie o wiele lepiej służył właścicielkom skór normalnych niż mieszanych</b> z prostego powodu- nie ma on właściwości matujących. Wiele osób mu to zarzuca, jednak na dobrą sprawę producent niczego takiego nie obiecuje ;) Kolejnym plusem jest fakt, że krem<b> posiada SPF 10</b>, owszem, nie jest to najwyższa możliwa ochrona, jednak lepszy rydz niż nic :) Na koniec dodam, że moja skóra bardzo polubiła się z tym produktem. Nic dziwnego skoro zapewnił on jej to czego potrzebuje oraz <b>dodatkowo koił wszelkie zaczerwienienia</b> :)

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca

Jeden z niewielu dostępnych na rynku kremów do cery mieszanej z filtrem UV - niewielkim, ale zawsze coś. Bardzo dobrze nawilża, nie pozostawia żadnej tłustej warstwy na skórze.
Z pewnością nie powoduje efektu matowej skóry przez cały dzień, ale w tej kwestii przynajmniej nie pogarsza sprawy, a przy tak dobrym nawilżeniu to już coś.
Pozostawia skórę gładzitką i przyjemną w dotyku. Sprawdza się zarówno zimą jak i latem.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne, w trakcie 3