Essence, Multi Action False Lashes (Tusz do rzęs `Efekt sztucznych rzęs`)

Essence, Multi Action False Lashes (Tusz do rzęs `Efekt sztucznych rzęs`)

Innowacyjna formuła, która natychmiast nadaje rzęsom nieprawdopodobną objętość, długość i gęstość. Za niewielką cenę każda dziewczyna może cieszyć się efektem `sztucznych rzęs` bez ich naklejania!
Tusz jest ulepszoną wersją klasycznego Multi Action - po prostu tusz do zadań specjalnych!

Masakra, nie maskara

Dostałam maskarę gratis w ofercie kiedy to w drogerii była promocja, kup 2, trzecie dostaniesz gratis. Nawet się ucieszyłam bo nigd jej nie miałam, szczoteczka w moim typie więc jak tylko miałam okazję to ją wypróbowałam. Niestety...sypie się, szybko mi się wysuszyła, robi grudki i wszystko co robi maskara, która nie jest fajna:/ Dawałam jej szanse ale niestety zawsze było rozczarowanie. Zatem masakra a nie maskara:/ Jedna gwiazdka za cenę, nic więcej.

na więcej niż 2 gwazdki nie zasługuje

Jak każdy tusz, lekko wydłużył rzęsy, lekko pogrubił. Nie zrobił nic spektakularnego co sprawiłoby, że znalazłby się w mojej kosmetyczce ponownie.
Najgorsze jest to , że zawaróść opakowania wyschła po tygodniu ! robił grudki, osypywał się.
KIEPSKI !

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

mocna czwórka

Bardzo fajny tusz. Przy odrobinie sprytu można ładnie wydłużyć i podwinąć rzęsy. Trzeba też uważać żeby nie przedobrzyć i nie posklejać. W przypadku tego tuszu sprawdza się powiedzenie "kuj żelazo póki ciepłe". Ciekawa szczoteczka i estetyczne opakowanie.
Większych wad nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

bez szału

zgadzam się z poprzedniczkami. tusz miał być wielkim szałem a okazał się wielkim niewypałem. nie pogrubia, nie wydłuża, nie podkręca. szczoteczka jest rzadka. Nie podoba mi się. Nie polecam.

Używam tego produktu od: rok temu

Bubel przez duże be

Kiepski tusz.
Próbowałam dawać mu jakieś szanse, próbowałam kilka razy, ale...
Już na początku był jakiś tępy, ciężko się go nakładało i grudy-grudy niemiłosierne.
Strasznie sklejał rzęsy, zamiast je podkreślać to jeszcze bardziej pogarszał sprawę. Z pięciu rzęs robił jedną wielką, sklejoną.
Mam wrażliwe oczy i dla mnie dobry tusz to taki, po którym mnie oczy nie pieką i swędzą-po pomalowaniu tym tuszem od razu miałam czerwone oczy, które piekły mnie jak nigdy w życiu.
Szczoteczka niby zwykła, ale też jakaś toporna-to na pewno przez ten beznadziejny tusz.
Zawsze staram się dostrzegać jakieś plusy w kosmetykach, ale w tym nie ma nic dobrego...

Używam tego produktu od: używałam 1 rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 ledwie zaczęte, które od razu powędrowało do kosza

Absolutnie nie. To nie to...

Kupiłam tą maskarę będąc na szybkich zakupach -
- mój tusz (dodam, że również z Essence ale o niebo lepszy)
się skończył, a ten akurat wydawał się być w porządku
a na dodatek był w promocji.

Zawiodłam się

Wady:
- Nie spełnia obietnic producenta...
- Grudki. Od początku zostawiał grudki...
- Skleja rzęsy, wygląda to bardzo nieestetycznie
- Absolutnie nie pogrubia rzęs.
- Jedyne, co robi z rzęsami to delikatnie koloryzuje
je na czarno, jednak nawet tego nie widać...
- Konsystencja! Na początku był szalenie mokry,
spływał mi do oczu i podrażniał je, a później raptem
wysechł, zrobił się zbyt gęsty, by móc go używać.

Zalety:
- Dość niska cena
- Dostępność

Nie miałam innego wyjścia, jak zużyć tusz,
choć wyrzuciłam go, gdy zgęstniał ...

Beznadzieja. Nie polecam!

Używam tego produktu od: 3 koszmarne tygodnie
Ilość zużytych opakowań: Jedno, nigdy więcej!

Istna masakra!

O masakro!
Tusz dostałam w Douglasie na promocji 2+1, więc na szczęście nie mam co żalować wydanych na niego pieniędzy. Już od pierwszego użycia zobaczyłam, że COŚ jest nie tak. Te COŚ to: grudki, grudki i jeszcze raz grudki! Przy nakładaniu trzeba baaardzo uważać, najlepiej nałożyć 1 warstwę i tyle (wtedy tuszu prawie nie widać). Podczas nakładania kolejnej warstwy, tusz można po prostu zmyć, ponieważ rzęsy są nie dość, że sklejone, to tusz się KRUSZY. Gorszego tuszu nigdy nie miałam i mam nadzieję, że już na podobny nie trafię ;/

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

\'Efekt sztucznych rzęs\' - że co proszę?! o.O

Mając świetne zdanie o tuszach jak i o calej marce Essence skusiłam się na kolejną maskarę tej firmy. Szczególnie, że udało mi się ją upolować za 2,99! Więc strata mała, ale rozczarowanie duże. Od razu powiem, że po kilku próbach testów trafiła do kosza. Dlaczego? Owa mascara posiada wszelkie cechy jakich tusz do rzęs mieć nie powinien!!! Za to producent na opakowaniu wymienia wszelkie cechy jakich każda z nas oczekuje. Ale żeby wszytkie te rzeczy w tuszu za 10 zł? Hm... dziwne... Nawet tusze za 100 zł nie radzą sobie ze wszytkimi tymi rzeczami na raz! Przejdźmy do rzeczy...

+cena
+dostępność

-konsystencja - gęsta, przypominająca mus
-kruszy się tworząc efekt pandy i to bardzo szybko od jej nałożenia na rzęsy
-tworzy na rzęsach grudki sklejając je i im więcej przejeżdżamy szczoteczką po włoskach tym gorzej
-rozmazuje się
-nie robi nic co obiecuje producent

Mimo ceny nie polecam tuszu nikomu! Mój wylądował w koszu niestety... Jeśli szukacie taniego a dobrego tuszu polecam inne pozostałe z szafy Essence, a ten omijajcie szerokim łukiem ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Straszny...

Przez pierwszy tydzień był dla mnie świetny, idealnie rozczesywał, nie pozostawiał grudek. A potem wielkie rozczarowanie. Produkt zaczął się zsychać. Pozostawiał wielkie grudki. Długo wysychał na rzęsach, sklejał je. A gdy już wyschnął, to od razu się osypywał, że aż \'grudki, kawałki\' tuszu sypały mi się po powiekach, w kątach oczu, oczodołach. Tragedia. Nie polecam, mimo niskiej ceny (9,99 w Naturze).

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Grudki

Tusz ma niską cenę, wydłuża i pogrubia rzęsy, nadaje wyrazisty kolor, niestety robi przy tym grudki, czego bardzo nie lubię, zazwyczaj nie mam czasu na ich wyczesywanie. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Porażka

Skuszona promocją (zapłaciłam za niego tylko 4 zł- teraz rozumiem dlaczego był taki tani) spontanicznie kupiłam, żałuję, że wcześniej nie poczytałam recenzji na wizażu.

Plusy:
- jak dla mnie żadnych, może oprócz ceny

Minusy:
- absolutnie nie pogrubia i wydłuża, w ogole nic nie robi z moimi rzęsami
- ma dziwną konsystencję
- jest jakiś taki "tępy"....jak nakłada się nawet 5 warstw i tak nic nie widać

Może to wina moich rzęs, ale nawet najgorszy tusz coś z nimi robił a ten kompletnie nic! Miałam już wiele różnych tuszy: tanich i drogich, ale nigdy nie miałam takiego bubla!

Używam tego produktu od: 2 m-cy

nic z tego!

Ten tusz to jakaś porażka,producent zapewniał efekt sztucznych rzęs a wcale go nie ma a raczej żadnego efektu,po prostu napisali coś co nie jest zgodne z oczekiwaniem.Tusz nadaje sie tylko do naturalnego makiażu,do pokreślenia oczu i nadania im koloru
Minusy:
-nie wydłuża
-nie podkręca
-nie ma efektu szcztucznych rzęs a to jego główne zadanie
-obsypuje sie
-szybko wysechł w opakowaniu-po miesiącu
-ciężko nałożyć przez tą wielgachną szczoteczkę
Plusy:
-mocna czerń
-pogrubia ale ledwo
-cena ok 10zł
-nie skleja rzęs

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania