AA, Ciało Wrażliwe Kwiat Orchidei, Nawilżający balsam do ciała anti-ageing

AA, Ciało Wrażliwe Kwiat Orchidei, Nawilżający balsam do ciała anti-ageing

Pielęgnująca formuła balsamu wygładza skórę normalną i suchą.
Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry
Z hypoalergiczną kompozycją zapachową.
Nie zawiera barwników. PH neutralne dla skóry.

Przyjemne uczucie nawilżenia.

Przyjemny produkt, którego nazwa jest trochę nad wyrost. Ciężko stwierdzić czy działa anti- ageing. W mojej opinii nie różni się zbytnio od swoich pozostałych braci i sióstr, którzy tego działania anti- ageing nie mają.

+ przyjemny zapach, delikatny, kwiatowy
+ treściwa konsystencja, która bardzo miło rozprowadza się po ciele
+ nadaje skórze miękkość, delikatność, gładkość
+ natłuszcza i bardzo szybko doprowadza, np. suche łydki do porządku

+/- nie wchłania się do końca, pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną

- twarda butelka z której ciężko wydobyć produkt

Niezły

Balsam ma bardzo gęstą konsystencje, już od 3 użycia musiałam stawiać go "na głowie"; na szczęście jest taka możliwość dzięki płaskiej zatyczce, ale powinien być zapakowany w tubę lub posiadać pompkę.
Pomimo tej gęstości nie jest tłusty, szybko się wchłania, może nie do końca, ale nie zostawia lepkiej warstwy, która by przeszkadzała. Skórze funduje raczej tylko nawilżenie z ewentualną niewielką dozą odżywiania. Tak jak napisano - jest to kosmetyk do skóry normalnej w kierunku suchej. Do takiej się sprawdza.
Ma bardzo ładny zapach, opakowanie też jest estetyczne. Wydajność przeciętna. Co do ceny - kupiłam w promocji za 4,19 zł, jeśli chodzi o cenę regularną - są tańsze balsamy o podobnej jakości.

Używam tego produktu od: ponad miesięca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

mi akurat nie pasuje

Wybrałam ten balsam, ponieważ akurat mi się kończył i chciałam spróbować czegoś "lepszego" - bez barwników etc. oraz... tak, tak... była promocja :P

W drogerii wąchałam wszystkie wersje zapachowe i akurat orchidea przypadła mi do gustu + chciałam czegoś nawilżającego.

Zapach był naprawdę w porządku, delikatny i nienachalny, nawet przy końcu używania nie byłam nim zmęczona.

Konsystencja gęsta, moim zdaniem typowa dla balsamu. Łatwo się rozsmarowywał. Nie pozostawiał lepkiej warstwy, co jest dla mnie bardzo ważne. Nie rolował się, nie kleił.

Opakowanie, tak jak już pisały poprzedniczki, toporne. Ciężko wyduszało się balsam już od około połowy opakowania i nie pomagało stawianie go dnem do góry. A używanie kosmetyków powinno być przyjemnością, tak przynajmniej mi się wydaje. :)

Dałabym 4 gwiazdki, bo niestety za opakowanie odejmuję jedną. ALE..
Podczas używania balsamu zaczęły robić mi się na ramionach małe krostki i skóra mnie swędziała, w szczególności od bioder w górę..

Widzę po innych recenzjach, że kobiety nie narzekały na jakieś swędzenie, więc może akurat do mojej skóry ten balsam nie pasuje.
W związku z tym nie będę go całkowicie przekreślać i dam 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od: w marcu 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 250ml

Całkiem przyjemny balsam

Kupiłam ten balsam bardziej z przypadku niż z potrzeby. Ale okazał się całkiem przyjemny i skuteczny.

Największym plusem tego balsamu jest oczywiście zapach. W życiu nie kupiłabym balsamu pachnącego tak, że jego zapach przeszkadza mi przez cały dzień. Ten jest delikatny, subtelny i "bezkonfliktowy". Współgra z moimi perfumami.

Konsystencja balsamu jest gęsta, bogata, zbliżona do masła, ale w sumie łatwo się on wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy. Stosuję go na noc i na dzień, więc jest to dla mnie ważne.

Dodatkowo, nie wiem czy balsam działa przeciwstarzeniowo, jednak rzeczywiście odżywia. Skóra jest miękka, gładka. Mógłby ciut bardziej nawilżać, ale w sumie gorsze pod tym względem balsamy miałam.

Plus również za to, że balsam nie podrażnia. Nie pojawiły się po jego użyciu żadne podrażnienia, żadne wysypki. Nic a nic.

Ogromny minus daję za opakowanie. To totalna porażka, choć ładnie się prezentuje na sklepowych półkach. Wygrzebać z dna resztki balsamu graniczy z cudem.

Używam tego produktu od: około miesiąc

Ulubieniec :)

Balsam dostałam w prezencie :) Balsam ma piękny kwiatowy zapach który długo utrzymuje się na skórze :) Jest wydajny,łatwo dostępny. Nawilża bardzo dobrze,nie podrażnia skóry. Naprawdę jest to jeden z najlepszych balsamów jaki stosowałam :)

Używam tego produktu od: Od niedawna
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Toporne opakowanie

Bardzo ładny delikatny zapach. Konsystencja za ciężka na lato. Zimą nie zapewniał odpowiedniego nawilżenia. Szybko się wchłaniał i nie pozostawiał tłustej warstwy na skórze.
Aby wydobyć cały produkt trzeba przeciąć opakowanie. Innej możliwości nie ma, bo dosyć opornie się wydobywa a opakowanie jest twarde. I dlatego więcej nie kupię.

Koszmarny zapach

Balsam ma odpowiednią konsystencję i ładnie się wchłania. Nawet zimą jest w stanie nawilżyć skórę. Jest dosyć tani szczególnie w promocjach, ale z tą opłacalnośćią bym polemizowała gdyż koszmarnie się wydobywa z opakowania. Już od samego początku musiałam się męczyć z tym wyciskaniem, a pod koniec dnia męczenie się z balsamem to nie jest wymarzona czynność dla kobiety. Generalnie produkt zepsuty opakowaniem, zużycie go do końca graniczy z cudem. Drugi minus daję za ten akurat wariant zapachowy, który jest strasznie mocny, wręcz nachalny.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

W porządku

Właściwie poza nieporęczną butelką, z której ciężko wydobyć balsam już od mniej więcej połowy zawartości nie mam nic więcej temu kosmetykowi do zarzucenia.
Używałam go przez zimowe miesiące i byłam zadowolona z jego nawilżenia. Ma raczej gęstą konsystencję, ale szybko się wchłania i nie jest tłusty. Do tego piękny kwiatowy zapach, dość mocny, ale ja lubię, gdy zapach balsamu czuć na skórze dłużej niż tylko podczas smarowania :-)
Nie zauważyłam działania anty-aging, ale może jestem jeszcze na to za młoda ;) W każdym razie skóra była dobrze nawilżona i gładka, czyli to czego oczekiwałam od balsamu zostało spełnione.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Zwyczajny, znam lepsze

Całkiem zwyczajny balsam, jakoś mnie nie przekonał do siebie. Kupiłam go bo lubię AA. Ale do rzeczy :
- balsam o miłej konsystencji, jednak u mnie wchłaniał się dosyc wolno
- zapach początkowo bardzo przyjemny, jednak im dłużej go uzywałam, tym bardziej mnie męczył i dusił
- problem w wycisnięciem balsamu pod koniec, kiedy w butelce jest go mało. Ja w takich przypadkach stawiam opakowanie do góry nogami, wtedy wszystko spływa na dół
- na opakowaniu jest napisane "anti-ageing" ale takiego działania ten balsam na pewno nie ma, chyba że się zużyje wiele, wiele opakowań a nie jedno

Nie kupię ponownie, gdyż półki w sklepach uginają się od balsamów i chcę wypróbować za każdym razem inny.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

nie warto

balsam pomimo,że używałam go 2x dziennie nie nawilżał skóry,szybko się wchłaniał,ale nie zostawiał uczucia nawilżenia, miał ładny zapach, ale nie był ekonomiczny. Zraziłam się do AA.
nie polecam.

Używam tego produktu od: 2011-2011

Przeciętny

Nie jestem przekonana do produktów AA, ale była na niego promocja, więc się skusiłam.
Opakowanie bardzo ładne, produkt ślicznie pachnie. Niestety zawiodła mnie konsystencja i poziom nawilżania. Balsam jest tak gęsty, że nie dało się go wyciskać z butelki (która nota bene zrobiona jest z twardego plastiku i nie da się jej zgnieść przy wyciskaniu). Gdybym nie rozcięła opakowania (w środku było ponad 3/4 balsamu, a normalnie nic już nie mogłam wycisnąć!), produktu starczyłoby mi na max. tydzień przy codziennym stosowaniu.

Sam balsam średnio nawilżał, ciężko rozprowadzał się na skórze. Więcej roboty z takim balsamem niż przyjemności.

Wady:
- zbyt gęsty,
- złe opakowanie, nie da się wycisnąć produktu,
- słabe nawilżanie
- nieekonomiczny

Zalety:
+ ładnie pachnie,
+ niska cena,
+ porządne opakowanie, co przy lepszej konsystencji balsamu na pewno byłoby plusem.

warto wyprobowac! :)

rzadko uzywam balsamow do ciala, wystarczy mi oliwka. z mleczkami do ciala aa mialam juz wczesniej do czynienia i bardzo je chwalilam, wersje z orchidea dostalam w prezencie ;)
balsam ma tresciwa konsystencje, pod koniec opakowania jest troche problemow z wydobyciem go z butelki. wchlania sie calkiem szybko, nie pozostawia okropnego wrazenia kleistej mazi na ciele. nawilza dobrze, ale nie wiem, czy sprawdzilby sie zima: dla mojej skory wysuszonej chlorowana, basenowa woda, okazal sie wystarczajacy.
zapach jest sliczny :)
nie wiem, czy wroce do niego (aa wypuscil sporo nowosci...), ale z czystym sumeniem moge polecic.

Używam tego produktu od: kilku tyg