KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Garnier Ultra Doux, Shampooing Huile d'Argan et de CranberrySzampon do włosów farbowanych `Żurawina i olejek arganowy`

3,5 na 5140 opinii

Kupi ponownie: 48% osób
    mini1aga
    2 stycznia 2013 o 13:40
    Bardzo go lubię
    Zazwyczaj używam tego szamponu na lato, gdy mój kolor włosów jest narażony na wyblaknięcie. Za tą cenę nie wymagajmy cudów, a żeby coś porządnie działało polecam używanie całej linii tych kosmetyków. Jednak jestem z Garniera zadowolona, włosy mi się po nim szybko nie przetłuszczają i nie są napuszone, są miękkie w dotyku. Używam tego produktu od: 2,3 lat Ilość zużytych opakowań: dużo

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Apatia_87
    27 lipca 2014 o 18:26
    2 / 5
    Na dwoje babka wróżyła...
    Z mojej strony był to zakup przypadkowy i bez przekonania. Akurat trwała promocja w Rossmannie a ja poszukiwałam szamponu do włosów farbowanych. Ku mojemu zaskoczeniu, produkt okazał się być lepszym wyborem, niż stosowany wcześniej przeze mnie Timotei with Jericho Rose do włosów farbowanych. Ale do rzeczy... ZALETY: + nie obciąża, + podkreśla kolor włosów, + duże opakowanie, + dobra konsystencja, + dostępność, + cena(nawet bez promocji producent nie zdziera z nas ostatniej złotówki). WADY: - nie zauważyłam przedłużenia trwałości farby, - przeładowany chemią, - MOŻE powodować wypadanie włosów, - kosmyki szybko się doń przyzwyczajają i uzyskiwany efekt nie jest już tak spektakularny. Niestety NIE mogę go polecić z czystym sumieniem:( Owszem, do pewnego stopnia poprawia kondycję włosów, ale po kilku tygodniach stosowania zaczęły mi one wychodzić garściami. Osobiście traktuję ów produkt jako kolejną pozycję na liście kosmetyków "do przetestowania" w poszukiwaniach mojego KWC z tej kategorii. Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 - całe

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    kasiaaa711
    7 grudnia 2010 o 1:52
    Średni
    Od około 2 lat nie farbowałam włosów i nie wiedziałam na jaki szampon się zdecydować gdy już zmieniłam ich kolor. Do Garniera byłam uprzedzona, bo Fructisy są jak dla mnie kompletną porażką. Ta nowość już w sklepie zachęciła mnie z kilku powodów: :) bardzo ładnie pachnie; :) ciekawe opakowanie; :) niziutka cena. Zalety i wady: :) bardzo dobrze się pieni; :) stosunkowo łatwo go spłukać; :) są miękkie; :) łatwe w modelowaniu; :) mniej się łamią. :( niestety ani nie wygładza; :( ani nie nadaje blasku... Kiedyś byłam nim zachwycona, a okazało się, że użyłam dobrej farby, nie szamponu, dlatego edytowałam recenzję.. Zawsze przy myciu włosów używam odżywki.

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    tytuszek90
    20 października 2017 o 6:33
    Nie powiem nie
    Szampon używałam jakoś kilka lat temu. Wtedy jeszcze nie obchodził mnie skład produktu . Urzekł mnie piękny zapach. Każda chwila spędzona z nim to raj dla mojego nosa i mogę przyznać że tu kończy się pozytywny wpływ szamponu na mnie. Nic zwyczajnego nie robil, a przy dłuższym stosowaniu zauważyłam łupież i swędzenie głowy.
    Zalety:
    • -zapach
    • - cena
    Wady:
    • - łupież

LaraInOtherlands
    18 października 2017 o 0:17
    Używam go nawet teraz
    Wraz z moją mamą namiętnie używałyśmy go, gdy obie miałyśmy farbowane kłaki. Teraz ja już nie mam farbowanych włosów, a używam go... nadal. Dlaczego? Bo mogę! (spodziewałyście się jakiegoś wywodu? Nic z tych rzeczy) Używam go, bo dobrze oczyszcza włosy, ładnie pachnie i dobrze się pieni. I nie, moje włosy nie wypadły ani nie zmieniły koloru :D Jestem po prostu złodziejaszkiem, który posila się kosmetykami dla mamy, gdy nie ma w łazience nic innego i maminka nie patrzy ;) Ale tak na serio, to szampon nie wzmacnia jakoś specjalnie moich włosów, oczyszcza, ale często je kołtuni, ZAWSZE po nim nakładam jakąś odżywkę.
    Zalety:
    • -ładny zapach,
    • -dobrze oczyszcza,
    • -nie ma różnicy czy włosy farbowane, czy nie.
    Wady:
    • -gdy miałam farbowane włosy nie zauważyłam specjalnej ochrony koloru,
    • -czasem kołtuni włosy
    Kupił/a w:W hipermarkecie

Rumcykiewicz
    5 września 2017 o 23:26
    zwykły
    Ten szampon przeznaczony jest typowo do włosów farbowanych, ale nie widzę różnicy między tym szamponem a zupełnie zwykłym. -dobrze oczyszcza skórę głowy -ładny i trwały zapach -duży oraz wydajny -dobrze się pieni -tani
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania

Aleksandra_G
    25 czerwca 2017 o 18:14
    Bardzo fajny tani szampon
    To chyba mój ulubiony nawilżający szampon z tanich szamponów dostępnych w drogeriach. Ma bardzo fajną leistą konsystencję, perłowobiały kolor i łagodny owocowy zapach.
    Zalety:
    • Łatwość rozprowadzania
    Kupił/a w:Inna drogeria

Lyte
    10 kwietnia 2017 o 23:15
    2 / 5
    Olejek arganowy nie za bardzo
    Kiedyś kupiłam ten szampon, ale zawsze po użyciu mialam za cienkie i leiste włosy plusy -dostępność -cena -opakowanie -zapach minusy -za duzo olejku arganowego

aciulkaa
    25 stycznia 2017 o 16:17
    hmm może być
    Szampon ma całkiem przyjemny zapach ale niestety słabo się utrzymuje. Jest gęsty całkiem ok ale nie zmywa oleju za pierwszym razem. Strasznie przesuszył moje włosy . I dlatego jest dla mnie badziewiem :(
    Kupił/a w:W hipermarkecie

Lady_Kala
    20 stycznia 2017 o 7:59
    Dobry!
    Ogólnie za kosmetykami do włosów Garniera bardzo przepadam, przetestowałam ich już wiele. Wersja do włosów farbowanych jest jedną z moich ulubionych: +dobrze się pieni i łatwo spłukuje +dobrze myje włosy +oczyszcza z resztek kosmetyków do stylizacji +nie wysusza skóry głowy, nie podrażnia skalpu +gęsty i wydajny +naprawdę wpływa na przedłużenie trwałości koloru

ewawikcia
    26 listopada 2016 o 22:16
    Bardzo dobry szampon
    Odżywkę i szampon z tej serii dostałam w prezencie przywiezione z Niemiec. Plusy: - opakowanie : wygodne, nie wyślizguje się z mokrych rąk, zamknięciem typu "klik", - konsystencja : kremowa, gęsta, - zapach: ładny, przyjemny, słodka woń żurawiny, pozostaje na włosach, - działanie :dobrze myje włosy i skórę głowy, dobrze się pieni i dobrze spłukuje, wygładzone i błyszczące włosy, łatwo się rozczesują, nie podrażnia skóry głowy, kolor nie wypłukuje się szybko ani nie blaknie, - wydajny. - tani i łatwo dostępny. Używałam szamponu wraz z odżywką. Duet idealny. Chętnie do niego wrócę. Polecam.
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

kudlik_kk
    20 października 2016 o 14:00
    1 / 5
    Odżywka z tej serii jest o wiele lepsza
    Kupiłam ten szampon dlatego, że naszło mnie na minimalne pofarbowanie włosów. Swego czasu używałam odżywki z tej serii, była bardzo dobra i dlatego sięgnęłam po szampon. Myślę, że szampon jest o wiele gorszy od niej. Zalety: - dostępność - cena - pojemność - ładna szata graficzna opakowania - wydajny - ładny zapach - bardzo dobrze się pieni - nie powoduje łupieżu Wady: - zamknięcie - mokrą ręką bardzo trudno otworzyć butelkę - powoduje swędzenie skóry głowy - wyraźnie wpływa na świeżość włosów - włosy są świeże tylko do zachodu słońca, na drugi dzień nadają się tylko do mycia bo opływają tłuszczem

Shhhh
    3 października 2016 o 3:24
    Fajny
    + Polubiłam go. Dobrze mył włosy i nie obciążał. Były puszyste i nie strączkowały się. Miałam wrażenie, że kolor nie wypłukuje się tak szybko. - Przeszkadzał mi jedynie trochę jego zapach.

badromance1992
    30 września 2016 o 23:18
    OK
    Bardzo przyjemny szampon Zalety: + ma ładny zapach + dobrze się pieni + nie ma problemów ze spłukiwaniem + łagodnie oczyszcza + nie obciąża włosów + jest wydajny + w promocji nie kosztuje dużo - około 8 zł za 400 ml + gęsta, kremowa konsystencja + atrakcyjne opakowanie + chroni kolor po farbowaniu Polecam :)

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    martynawlodarska
    24 lipca 2016 o 12:57
    5 / 5
    Bardzo fajny dla farbowanych włosów
    Jeszcze jak miałam rude włosy spisywał się super! Do tego odżywka z tej samej serii i czasami maska :) Teraz blond i przerzuciłam się na kosmetyki w tym żółtym opakowaniu i spisują się tak samo dobrze. Mam cienkie, ale gęste włosy, szampon nadaje im objętości (czerwony i żółty), a odżywka faktycznie nawilża włosy, przy czym nie są oklapnięte (duży plus). I ten zapach! PLUSY: - cena, jak na taki szampon nie jest duża - zapach jest cudowny i unosi się długo po umyciu, jak i kolejnego dnia - odżywia (włosy są miękkie i gładkie) - pomaga zachować blask farbowanych włosów - starcza na długo (używałam ja i mama) Używałam zawsze z odżywką i czasami z olejkiem arganowym, więc nie wiem jak się rozczesuje po samym szamponie :)
    Używa produktu od:nie określono

nejmless
    8 czerwca 2016 o 7:45
    Bardzo lubię
    Po rozjaśnieniach i farbach mam lekko zniszczone włosy. Tego szamponu używam na co dzień, często z odżywką z tej serii i rezultaty są naprawdę dobre. Sam szampon nie wysusza, ani nie przetłuszcza,a włosy nie są splątane. Jest delikatny i bardzo wydajny.

DonaRegan
    21 stycznia 2016 o 17:57
    Średniak
    plusy: + śliczny zapach + nawilża minusy: - plącze - za gęsty - kremowy inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie: - trudne do otwarcia opakowanie - niewydajny Używam tego produktu od: 1 miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Tusio
    1 stycznia 2016 o 20:12
    Jestem zadowolona
    Rzadko używam kremowych szamponów do włosów, ponieważ najczęściej obciążają moją fryzurę, ale garnier pozytywnie zaskakuje. Szampon żurawinowy bardzo przyjemnie pachnie, jest delikatny dla włosów (myślę, że bez problemu dałyby się rozczesać bez odżywki), skutecznie oczyszcza i nie robi przyklapu, co jest dla mnie wyjątkowo ważne. Nie przetłuszcza - spokojnie mogę myć głowę co drugi dzień. Plusem jest również przyjemna estetyka opakowania i duża wydajność - butelkę 400 ml mam od prawie dwóch miesięcy. Nie wiem, jak radzi sobie z ochroną koloru, bo farbuję henną i regularnie odświeżam odrosty. Warto spróbować - solidny kosmetyk za nieduże pieniądze, w dodatku lepszy od odżywki z serii. Używam tego produktu od: listopada 2015 Ilość zużytych opakowań: jedno
    Używa produktu od:nie określono