KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 60% osób
    Staria
    10 maja 2020 o 12:29
    Coś dla kreatywnych- polecam
    Mój zestaw zakupiłam lata temu, kiedy nie stosowałam jeszcze hybrydy. Zarówno wtedy jak i teraz z niego korzystam. Zestaw składa się z metalowej płytki z różnymi wzorkami, stempelka oraz blaszki zgarniajacej. Sam mechanizm tworzenia wzorków jest dość prosty, łatwo go opanować. Warto jednak wykonać 2-3 próby przed nałożeniem ostatecznego wzoru na paznokieć. Używałam lakierów wielu firm, z większością nie było problemów. Jednakże zestaw najlepiej współpracuje z płynnymi i dobrze napigmentowanymi emaliami. W przypadku paznokci pomalowanych zwykłym lakierem, mamy jedną próbę poprawnego naniesienia wzoru. Obecnie jednak produktu używam w celu ozdabiania paznokci hybrydowych i jest to o wiele wygodniejsze. Gotowy manicure zmatawiam drobnym pilnikiem i na niego nanoszę interesujący mnie motyw za pomocą zwykłego lakieru (nie do hybryd). Najlepszy w tej technice jest fakt, że jak coś nie wyjdzie, zmywam to zwykłym zmywaczem i zaczynam od nowa. Potem 1-2 warstwy topu, utrwalenie w lampie i gotowe. Wszystko że sobą współgra, trwałość jest standardowa. Jak mi się bardzo śpieszy to na paznokcie nakładam bazę, 2 warstwy lakieru hybrydowego, utrwalam w lampie, przecieram cleanerem, zmatawiam, wtedy nakładam wzór zwykłym lakierem i dopiero wtedy 1 lub 2 razy top. Wtedy też wszytko się trzyma. Super plusem produktu jest fakt, że można dokupować płytki z wzorami za grosze co daje niezliczoną ilość pomysłów na wygląd paznokci! Tak jak wspominałam, mój zestaw posiadam parę ładnych lat i nic się z nim nie dzieje, guma nie parcieje, wszystko działa bez zarzutu. Nawet opakowanie zachowałam oryginalne. Zestaw do zdobienia paznokci polecam każdemu, kto lubi kreatywne podejście do manicure, również hybrydowego w niewielkiej cenie.
    Zalety:
    • + niezliczona ilość kompozycji ( poprzez dokupowanie płytek)
    • + współgra przy hybrydzie (wzorki robię zwyklym lakierem)
    • + niezniszczalny zestaw na lata
    • + prosty mechanizm
    • + cena
    Używa produktu od:rok lub dłużej

8 osób uznało tą opinię za pomocną
    Silwena
    2 kwietnia 2012 o 11:37
    5 / 5
    super szybki i łatwy do wykonania efekt
    1. łatwość użycia od pierwszego użycia współpracuje mi się świetnie z tym zestawem, 2-3 wzorki porysowałam przez tą, podkutą blachą, zdrapkę, ale od kilku użyć zamieniłam ją na kartę podarunkowa z Rossmanna i jest cudownie i bez zadrapań. Spokojnie nakładam lakier, na wzór wybrany z blaszki i nim zdrapię nadmiar, mam czas by zakręcić lakier (by nie wysychał) i po zdrapaniu przykładam stempel i odbijam wzorek, jak zrobię to na wszystkich paznokciach maluję top coat\'em, lub jakimś zwykłym bezbarwnym. Sprawa na minus to nie tylko zdrapka, ale tez fakt, że wzorki nie chcą mi się odbijać na gołym palcu, zawsze musi być lakier, choćby bezbarwny. 2. ogólna jakość blaszki mimo zadrapań odbijają wzory, bardzo łatwo sie je czyści z lakierów. Podobnie stempelek, wystarczy, że przyłożę go do płatka ze zmywaczem i jest czysty. Zdrapka jak wspominałam tnie blaszki, ale można ją łatwo zastąpić. Dodatkowym atutem jest to, że do wykonania wzorków nie trzeba koniecznie lakierów stricte do tego przeznaczonych przez Essence. Minusem jest bardzo mały wybór blaszek. 3. dostępność i cena 12 zł zestaw, ok 6 zł blaszka 1szt., lakier do stempelków okazjonalnie, bo nie jest to konieczne. Zawsze dostępne w Drogerii Natura, albo do zamówienia jeśli wykupione. 4. wskazówki - feralna zdrapka do zastąpienia (od kart do telefonu, po wizytówki itp) - lakier do stempli do zastąpienia (oby tylko lakiery nie były wodniste i/lub mało napigmentowane) - blaszki do zastąpienia (mnóstwo tanich podróbek Konad i/lub oryginalne, dostępne na allegro, e-bayu) - oczywiście przypomnę, co powinno być wiadome: ZDEJMUJCIE FOLIE z blaszek !!! - przygotujcie sobie jeden mocno nasączony zmywaczem wacik, by przyciskać stempelek lub czyścić płytkę w czasie nakładania wzorków - wzorku na blaszce nie malujcie w całości tylko 1/4, przy zdrapywaniu \'kartą\' lakier roznosi się po całym wzorku, sporo się go oszczędza 5. subiektywne minusy wzorki (typu kratka, pepitka, etc) są za małe np na kciuki za wąskie, a na moje długie paznokcie za krótkie. By się bawić stemplowaniem musiałam je skrócić o połowę. Do długich paznokci nadają się natomiast pojedyncze motywy (serce, kwiatki, gwiazdki). cena - jak dla mnie drogo za taki gadżet do zdobienia, na szczęście to wydatek jednorazowy (mam taką nadzieję) Daję 4 gwiazdki! czas do wykonania wzorków - szybko sposób wykonywania i czyszczenia - latwo i oszczednie zestaw poręczny i prosty w obsłudze świetna zabawa i odmiana przy zdobieniu pazorków wzorek nie musi być odbity co do linijki by wyglądać ładnie, nikt nam nie studiuje paznokci pod lupą Ludziska się gapią i zagadują :pazurki: Używam tego produktu od: kilka tygodni Ilość zużytych opakowań: w użyciu zestaw + 2 dodatkowe blaszki
    Używa produktu od:2 tygodnie

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    Robaczywka
    8 listopada 2011 o 18:56
    Pazurkowe szaleństwo!
    W wakacje miałam bzika na punkcie ozdabiania paznokci, robiłam przeróżne wzorki, paseczki, frencze, bawiłam się pękaczami, zwariować można było :D Na YT obejrzałam jeden z filmików, w którym prezentowano stempelki Konada. Sprawdziłam cenę i... :yyyy: Tyle, to ja nie zapłacę za zabawkę do paznokci ;) Szukałam tańszej alternatywy, aż wreszcie znalazłam :D Przez 6 tygodni chodziłam do drogerii z szafkami Esscence, w żadnej nie mieli ani jednego zestawu :( Zamawiano je specjalnie dla mnie, więc gdy wreszcie wpadły w moje ręce, nie czekałam długo, tylko wypróbowałam je zaraz po powrocie ze sklepu :D Od razu zaznaczam, że nie używałam do nich "stempelkowych" lakierów do paznokci Essence, bo uważam to za zbędny wydatek (wszak jest tam zaledwie 5ml, a jednak na odbicie 10 wzorków dość dużo lakieru się zużywa), a i gama kolorystyczna nie trafia w mój gust (biel i czerń? żart?). Ale przejdźmy do sedna :D PLUSY: - bez względu na to, która z płytek otrzymamy w zestawie (ja trafiłam akurat na tę, której środek zajmuje mały motyl), możemy wyczarować aż 7 przeróżnych wzorków, - stempelek idealnie odbija wzorek, a miałam już kiedyś podróbkę z Allegro za 3zł i wiem co piszę ;) - producent daje możliwość zakupu dodatkowych płytek, ale... stempelek spisuje się świetnie również przy płytkach, które można zakupić na Allegro za kilka złotych (np. ja dokupiłam 2 "podróbki" Konada w cenie 2,5zł za płytkę), uważam więc, że nie ma sensu przepłacania za płytki Essence (no chyba, że dorwę gdzieś tą, którą widzicie na zdjęciu dołączonym do recenzji), - wzorek sprawia wrażenie płytkiego, ale nie mam większych problemów z odbiciem całego wzorku, - zawsze na wzorek nanoszę jeszcze 1 lub 2 warstwy lakieru bezbarwnego, a więc nie mam problemu z utrzymaniem wzorku na paznokciach przez 3-5 dni ;) - wzrok ludzi, którzy przyglądają się moim dłoniom z pytajnikami w oczach jest bezcenny :D MINUSY: - zdrapka dołączona do zestawu przynosi więcej szkód niż pożytku, jest potwornie ostra (rozcięłam sobie nią palec :yyyy: ), już przy pierwszej próbie wykonania wzorku można sobie "pięknie" porysować całą płytkę, a nie trzeba się przy tym wysilać przy dociskaniu drapadła do płytki ;) trzeba się posiłkować jakąś sztywną kartą, mnie służy karta kodów jednorazowych, bo bankomatowej mi szkoda na papranie w lakierze do pazurów :D - nie każdy lakier dobrze współpracuje z płytkami ;) przetestowałam już 12 różnych lakierów i zauważyłam, że nie sprawdza się tu ani reguła - gęsty jest lepszy od rzadszego, ani reguła - im ciemniejszy kolor, tym bardziej widoczny wzorek... bywało i tak, że robiłam ten sam wzorek dwoma różnymi kolorami lakierów z tej samej firmy, kupionymi w tym samym czasie, a jeden tworzył piękny, mocny wzorek w intensywnym kolorze, a drugi był ledwie widoczny, albo niemiłosiernie się rozmazywał :( - na każdej płytce wzorki tworzą pewną grupę tematyczną i tak na mojej poza motylem mam 6 wzorków kwiatowych... mały wybór, nie sądzicie? - należy pamiętać by wykonać kolisty ruch na paznokciu, w przeciwnym razie mamy rozmazańca a nie wzór ;) Dokupiłam za grosze drugi zestaw - zdjęcia poniżej :) Ps Pamiętajcie też o zerwaniu folii ochronnej z płytki! Używam tego produktu od: wakacji Ilość zużytych opakowań: 1 :)
    Używa produktu od:nie określono

5 osób uznało tą opinię za pomocną
    malaga25
    24 kwietnia 2018 o 19:32
    Przydatny zestaw;)
    Fajny pomysł na zdobienie paznokci które wyglądają świetnie po użyciu stempelków. Zgrabny zestawik który jest nie zastąpiony w moim kuferku przeznaczonym do stylizacji pazurków klientki zadowolone. Dobra jakość,nie niszczą się , wygoda zdobienia polecam:)
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Smerfetka3
    17 marca 2018 o 16:23
    4 / 5
    Fajny produkt
    Z całego zestawy wykorzystuję sam stempel i skrobak, wzorki na płytce raczej nie przypadły mi do gustu ale mam inne płytki i na nich używam. Stempelek jest malutki, dzięki temu łatwo go przechowywać a nawet przewozić. Uchwyt jest jednak na tyle duży, że wygodnie się go trzyma podczas odbijania wzorów. Guma od stempla jest dość twarda ale to nie jest żaden minus. Dołączonym do zestawu skrobakiem łatwo zebrać nadmiar lakieru z płytki nie rozmazując go. Na początku nie wychodziło mi odbijanie wzorków ale po nabraniu wprawy efekt jest naprawdę fajny, Nie zawsze udaje się odbić wzór w całości ale wydaje mi się, że więcej tu zależy od blaszki i lakieru niż od samego stempla
    Zalety:
    • + mały, poręczny stempel
    • + skrobak dobrze zbiera lakier
    • +po nabraniu wprawy ładnie odbija wzory
    Wady:
    • - tandetne wzory na blaszce
    Używa produktu od:rok lub dłużej

0 osób uznało tą opinię za pomocną