Babydream, Sonnencreme LSF 50+ (Krem do opalania SPF 50, wersja 2010)

Babydream, Sonnencreme LSF 50+ (Krem do opalania SPF 50, wersja 2010)

Bardzo wysoka ochrona dla szczególnie wrażliwej na słońce nieopalonej skóry.
- z witaminą E,
- z pathenolem i masłem shea,
- wodoodporny
Szczególnie wyważone połączenie filtrów UVA i UVB zapewnia natychmiastowa, niezawodną ochronę przed poparzeniem słonecznym.

Skład: Aqua, Octocrylene, Alcohol, C12-15 Alkylbenzoate, Glycerin, Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Propylheptyl Caprylate, Bisethylhexyloxyphenol Methyoxyphenyl Triazine, VP/Hexadecene Copolymer, Tricontanyl PVP, Stearyl Dimethicone, Panthenol, Butyrospermum Parkii, Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Trimethoxycaprylylsilane, Acrylate/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Tocopherol.

Cena: 14zł / 75ml
/bw/

Uciążliwy

Krem spełnia swoją rolę, bardzo dobrze chroni przed słońcem, jednak jest bardzo uciążliwy w stosowaniu.
:( bardzo bieli
:( topornie się rozprowadza, pozostawia smugi
:( ciężko się wchłania
:( nie nadaje się na twarz- potwornie zapycha, przesusza skórę, wzmaga błyszczenie, makijaż na niego nałożony wygląda tragicznie
:( brudzi wszystko z czym mamy kontakt
:( śmierdzi alkoholem

Na plaży, gdy możemy bez skrępowania paradować wysmarowani białą mazią się nada. Zwłaszcza, że kosztuje dosłownie grosze, a chroni przyzwoicie.

Ja jednak do niego nie wrócę. Znam lepsze.

do ciała może być, ale...

Kupiłam ten produkt w promocji za pól ceny i bardzo dobrze że nie zapłaciłam za niego pełnej kwoty.
Filtr dobrze chroni. Tyle z plusów.

Poza tym:
-świeci się
-bieli
-przeokropnie brudzi odzież
-kompletnie nie nadaje się do twarzy (podrażnia skórę) na pewno nie nałożyłabym go na skórę dziecka

Używam tego produktu od: w trakcie, zostało na kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: jedno prawie całe opakowanie

bardzo dobry

Stosuje ten krem na twarz i dekolt już trzeci sezon i jestem zadowolona.

Mam cere mieszaną ze skłonnościa do zaskórników, a przy tym kremie (pomimo że tłusty) wszystko jest ok.

Można stosowac go pod makijaz, cera się bardzo nie swieci - klade na niego troche podkładu matującego i jest ok.

to prawda, że jest bielący, ale dla mnie to nie przeszkoda, bo mam jasną cerę, więc całość wygląda u mnie naturalnie.

Ilość zużytych opakowań: 3 cale

nieprzyjemność użytkowania

ten krem kupiłam z myślą o wysokim filtrze. oraz tym, że skoro jest przeznaczony dla dzieci, to nie powinien szkodzić hm..:) starszakom, zwłaszcza stosowany na twarz;)
o jakże się pomyliłam..
plusy:
+wysoki faktor
+trwałość

minusy:
-bardzo wyczuwalny alkoholowy smrodek
-wysusza, podrażnia, zapycha
-tępa, trudna w użytkowaniu konsystencja
-silne bielenie i przetłuszczanie twarzy (przetłuszcza i przesusza jednocześnie. brawo.)
-nie nadaje się pod makijaż
-ciężko się zmywa
-podrażnia oczy

próbowałam zużyć do końca. stosowałam także na odkryte części ciała. niestety, opakowanie skończyło w koszu.

Skuteczny, ale mnie nie przekonał

Krem istotnie zapewnia skuteczną ochronę anty-uv, przetestowałam na sobie i dziecku w gorącym klimacie i spełnił swoją rolę. To jego podstawowy plus. Kolejny za cenę i na tym koniec pozytywów.
Minusy:
tłusty, trudno się rozprowadza
skóra okropnie się świeci
bieli
ma nieprzyjemny zapach
-generalnie go nie polubiłam.

słaby:(

Może na początek plusy:
cena jest zachęcająca a opakowanie zawiera 75 ml produktu
ma stabilne filtry
nie migruje do oczu (ale jak maźniemy się same to lekko szczypie)
i to chyba jak dla mnie tyle...

Przede wszystkim ma okropny alkocholowy zapach co przy mojej naczynkowej cerze przyprawia mnie o dreszcze wrrrr

Żle się go rozprowadza (chociaż nie jest mocno lejący i nie przecieka przez palce), mam skórę suchą a jednak wchłania się słabo, bieli, no i błyszczę się po nim jak bąbka

Matowię go skrobią i wtedy jest ok ale bez "szału"

Podsumowując, dobry krem na przetrwanie okresu kiedy czeka się na przesyłkę, albo nie ma się pieniedzy na coś innego, na dłużej bym odradzała, u mnie nie sprawdził się - a bardzo chciałam żeby był chociaż znośny (ta cena!)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

zapach okropny, ale krem ok:)

Krem stosowałam na skórę twarzy, nie mam pojęcia jak działa na dzieci.

Na mojej cerze sprawuje się świetnie. Stosowałam przez cały sezon na stok, czyli w ciężkich warunkach. Nakładałam na tłusty, barierowy krem.

Konsystencja przyjemna, nakładanie szybkie. Kremik mocno rozjaśnia skórę i zostawia delikatne smugi- minus za smugi, plus za szybkie ujednolicenie cery i schowanie zaczerwienień :)
Na bardzo mocnym słońcu filtry działają, trzeba uzupełniać raz- dwa razy w ciągu dnia, ale cera jest nietknięta słońcem.
Nie zamarza na buzi, nie spływa razem z wodą. Jest nie do ruszenia:p
Największy minus- okropnie piecze w oczy, lepiej trzymać go od nich z daleka. No i śmierdzi alkoholem.

Bardzo dobry krem, chyba najtańszy z dostępnych w Polsce UV50. Minusy do zniesienia.

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa

dla mnie dobry :)

Nie jestem co prawda dzieckiem więc może nie do końca był on dla mnie odpowiedni. Jednak wychodzę z założenia że filtr to filtr. Używałam go do ciała w tegoroczne lato i przyznam szczerze że jestem nim zachwycona. Moja skóra reaguje uczuleniem na słońce więc ten filtr okazał się dla mnie strzałem w dziesiątke. Po nasmarowaniu się nim nie miałam uczulenia które łapię przy innych filtrach, mogłam sobie spokojnie spędzać czas nad wodą. Filtr ma niewielkie opakowanie więc jest poręczny do torebki. Konsystencja jak mleczko do demakijażu bardziej lejąca się niż zwarta. Przy nakładaniu większej warstwy bieli delikatnie skórę ale przecież tak naprawdę każdy filtr to robi. Po chwili wchłania się pozostawiając nie brudzącą ubrań wartwę ochronną. Dla mnie jest rewelacyjny i niesamowicie wydajny. Używałam go ja i parę innych dorosłych osób i spokojnie starczył na całe wakacje w sumie to jeszcze ne dnie zostało go trochę. Faktycznie jedyne co ma irytujące to zapach taki dziwny. Ale cała reszta łącznie z ceną jest ok.

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Tragedia

Kupiłam dzięki pozytywnym recenzjom i niskiej cenie. I to był błąd.

Krem się rozmazuje, bieli okropnie, waży się na twarzy, śmierdzi alkoholem. Nie rozumiem jak można tym dziecko smarować? Próbowałam nakładać go na twarz na różne sposoby. Nałożenie przepisowego 1ml graniczy z cudem, jak i jego wklepanie. Przez wcieranie likwiduje się faktor, a przy tym produkcie nie ma innego wyjścia.

Dzisiaj w końcu krem wylądował w koszu. Na twarz się nie nadaje, na całe ciało również. Klei i się i zostawia białe ślady. Używanie jest niekomfortowe. Szczerze nie polecam. Poza tym parsol też ma - to kolejny minus.

Wielkie rozczarowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 do połowy

Prawie idealny

Babydream wciąż na fali :D Kremu używam codziennie, jako filtra, oprócz kremu na dzień. Nie zapycha, nie robi "niespodzianek" twarz nieco się po nim świeci, ale tylko przez chwilę. Makijaż nie spływa, generalnie wszystko jest cacy ;) Krem dość dobrze nawilża, ale nie ma spektakularnych właściwości pielęgnacyjnych. Swoją podstawową funkcję - ochronę przed słońcem pełni bardzo dobrze. Mam dużą skłonność do poparzeń słonecznych - niemożliwe opalanie i paszcza prawie jak u albinosa :P, więc dobry krem ochronny to podstawa. Ten z babydream, mogę polecić każdemu (oprócz posiadaczek cery tłustej), ale ostrzegam - nie da się go używać samodzielnie, najlepiej z jakimś kremem pielęgnacyjnym. Wad nie widzę, poza alkoholem wysoko w składzie, ale nie podrażnił mnie, ani nie wysuszył, więc ok. Opakowanie poręczne, zapach nienachalny. Bardzo wydajny kosmetyk - 1 opakowanie przy codziennym używaniu starcza na ok 3 miesiące :)

Stosuję od lutego, i jestem bardzo zadowolona, co prawda wcześniej nie używałam wysokich filtrów i nie mam porównania, ale ten mi odpowiada.
Nie zapycha, nakładam na niego makijaż podkład i puder, lub sam puder, nic się nie waży nawet mimo 30 stopniowego upału. Mam cerę mieszaną i na niej sprawdza się doskonale. Może leciutko bieli, ale mi zupełnie nie przeszkadza. Smaruję twarz i chwilę czekam z makijażem.
Nie podrażania twarzy ani oczu (co potrafią niektóre kremy), bo stosuję pod oczy, jak smaruję cała twarz.
Wydajny.

Używam tego produktu od: stycznia/lutego 2011

Warty wyprobowania

Bardzo go lubie,stosuje go od niedawna,ale mnie nie zapchał ;)
Poszukiwalam czegos z wysokim spf,ale taniego i trafilam w 10 ;) Nie uzywam go codziennie,ale tylko w gorace dni ;)

Minusy:
-bieli twarz

Nakladam na niego nomalnie makijaz i wszystko jest ok ;) Przypudrowany Kryolan Anti Shine Powder nie sprawia ze skora sie swieci ;)
POLECAM :)

Ps. troche czuc alkochol przy nakladaniu,ale da sie przezyc

Używam tego produktu od: pol miesiaca